Zespół BestBanda - muzyka na żywo na najwyższym poziomie! id:36853

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Zespół BestBanda - muzyka na żywo na najwyższym poziomie!

Sylwia Ostatnio widziany dzisiaj
516-949...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
503-993...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Mińsk Mazowiecki, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 05-07-2018
Liczba odwiedzin: 141

Oferta Zespoły weselne Mińsk Mazowiecki

Potrzebujesz świetnego zespołu, który sprawi, że Twoje wesele, event, bal, czy jakakolwiek impreza będzie niezapomniana? Zadzwoń do nas!
BestBanda to pięcioosobowy zespół, grający w 100% na żywo, składający się z profesjonalnych muzyków, którzy potrafią rozkręcić każdą imprezę.
W naszym bogatym repertuarze znajdziesz zarówno disco polo jak i dobry polski rock, czy najbardziej rytmiczne popowe kawałki - podsumowując - wszystko co sprawia, że nogi same rwą się do tańca!

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną przyjęcia weselnego. Nasz zespół składa się z pięciu doświadczonych i wykształconych muzyków. Spośród wielu zespołów wyróżnia nas fakt, że gramy w 100% na żywo - na żywych instrumentach - gitara, akordeon, saksofon, klawisze, gitara basowa, perkusja akustyczna + trzy wokale. Dodatkowo posiadamy na wyposażeniu profesjonalne oświetlenie sceniczne, które podnosi wspaniałą atmosferę zabawy. Mamy bardzo bogaty repertuar złożony zarówno z piosenek polskich jak i zagranicznych, co w połączeniu z naszym doświadczeniem poderwie wszystkich gości do zabawy. Jeżeli na naszej liście nie znajdziecie Państwo swojej wymarzonej piosenki np. na pierwszy taniec, to jesteśmy w stanie przygotować utwór na zamówienie (minimum 2-3 miesiące przed przyjęciem weselnym). Oprócz muzyki do tańca proponujemy gościom tradycyjną biesiadę za stołami z akompaniamentem żywych instrumentów i wokalu. Zachęcamy do śledzenia naszego funpage’a na Facebook’u - można tam znaleźć nasze filmy i zdjęcia. Jeśli mają Państwo ochotę posłuchać nas na żywo, zapraszamy na nasze próby, lub na wesela, na których gramy (do uzgodnienia).

Chcesz wiedzieć o nas jeszcze więcej? Czytaj dalej!

Sylwia – śpiewa od 13 lat. Lekcje emisji głosu pobierała u jednego z najlepszych nauczycieli wokalu w Polsce - Tadeusza Konadora, który współpracuje z takimi gwiazdami jak Kora, Kayah, Kasia Kowalska. Ma za sobą szereg wygranych konkursów i udanych występów. Sylwia na co dzień zajmuje się grafiką, ukończyła studia na tym kierunku i to ona stworzyła naszą identyfikację wizualną. W zespole jest jedyną BestBandową kobietką i poza tym, że jest wokalistką odpowiada także za czadowe oświetlenie.

Maciek – rzadko słyszy się tak dobrych gitarzystów jak on! Ukończył Miejską Szkołę Artystyczną I stopnia w Mińsku Mazowieckim oraz Państwową Szkołę II stopnia w Warszawie. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej m.in. Halina Młynkova, Maria Sadowska. Ma za sobą występy akompaniatorskie w Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Voice of Poland oraz w KFPP Opole 2014/2015. Obecnie studiuje kierunek „jazz i muzyka estradowa” na Akademii Muzycznej w Gdańsku. W zespole poza tym, że jest gitarzystą i wokalistą zajmuje się nagłośnieniem zespołu.

Kuba – gra na perkusji od 9 roku życia. Swoją przygodę z muzyką zaczynał w orkiestrze dętej, w której gra do dziś. Współpracuje z wieloma zespołami, wyróżnia go spokój, profesjonalne podejście i wielka miłość do muzyki. Poza pracą w zespołach muzycznych, Kuba zajmuje się car-audio, elektroniką, multimediami, nagłośnieniem. Jako jedyny perkusista wśród mińskich zespołów typu cover band, gra na prawdziwej perkusji akustycznej, a nie elektronicznej, co niesamowicie pozytywnie wpływa na brzmienie zespołu!

Janusz – z muzyką jest związany od wczesnych lat młodości. Ukończył Szkoły Muzyczne I i II stopnia oraz Akademię Muzyczną w Gdańsku. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą prowadząc lekcje nauki gry na instrumentach w Szkole Muzycznej oraz gra w orkiestrze dętej i kameralnej na klarnecie. Przez lata nabył ogromne doświadczenie, grając z kilkoma zespołami typu cover band. Jako BestBandowiec gra na gitarze basowej oraz saksofonie, a także jest jednym z trzech wokalistów.

Sławek – na instrumentach klawiszowych gra od 15 roku życia. Ma wieloletnie doświadczenie nabyte w różnych zespołach. Potrafi przekazać swoją pozytywną energię każdemu i zauroczyć grą na akordeonie. Prywatnie, Sławek prowadzi sklep, w którym kupicie najświeższe i najlepsze produkty w całej naszej dzielnicy! W BestBandzie odpowiada za grę na klawiszach oraz akordeonie.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 5

Opinie o Zespół BestBanda - muzyka na żywo na najwyższym poziomie! Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Zespół BestBanda
Imię:Maciek i Sylwia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Mińsk Mazowiecki
Kod:05-300

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.