ZESPÓŁ KING TRIO PLUS id:13314

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (13)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 07-10-2014
Liczba odwiedzin: 6160

Oferta

* TO BARDZO DOBRY WYBÓR ! ZESPÓŁ O NIENAGANNEJ APARYCJI.

* Najlepsi Muzycy, wysoki poziom artystyczny oraz SUPER OŚWIETLENIE.

* Idealny zespół na wesele,sylwester,imprezę firmową,koncerty plenerowe,eventy,bankiety,bale maturalne,zabawy taneczne i inne imprezy okolicznościowe.

* Nie stoimy w miejscu , idziemy z duchem czasu aby sprostać Waszym wymaganiom.

* Dobór instrumentów według Państwa potrzeb !!!

* Posiadamy markowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • kontrabas
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: ZESPÓŁ KING TRIO PLUS id:13314
Ilość głosów: 13
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Ewa & Kamil
Dodano: 26-07-2016
Data imprezy: 23-07-2016
King Trio Plus, to wspaniały zespół! Wszyscy goście byli zachwyceni charyzmą lidera zespołu. Wszystko spełniło nasze oczekiwania. W trakcie wesela jak i przed nim, Grzegorz udzielał nam wielu wskazówek, które pomogły nam pokonać stres.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie, spełnianie naszych oczekiwań oraz za to że byli z nami tego wieczoru!
GORĄCO POLECAMY ( oczywiście jeśli chcecie żeby Wasze wesele było zapamiętane do końca życia;-))
Pozdrawiamy Ewa & Kamil
(5)
Autor: Marta Grzegorz
Dodano: 30-05-2016
Data imprezy: 07-05-2016
Dzieląc się na gorąco, pragniemy podziękować całemu zespołowi King Trio Plus za oprawę naszego wesela które odbyło się w hotelu Scheraton. To bardzo dobry zespół, sumiennie wykonuję swoją pracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni dlatego polecamy wszystkim.Pozdrawiamy i do zobaczenia we wrześniu na kolejnej imprezie.
(5)
Autor: Kasia Michael
Dodano: 25-05-2016
Data imprezy: 21-05-2016
Bardzo mocno chcemy podziękować Zespołowi King trio plus za przepiękne poprowadzenie naszej uroczystości w tym jedynym dla nas dniu. Zarówno muzyka jak i konkursy stały na najwyższym poziomie. Polecamy Was z całego serca.Kasia i Michael N.
(5)
Autor: Milena Darek
Dodano: 12-05-2016
Data imprezy: 02-04-2016
Bardzo dobry Zespół. Mało przerw i dobrana muzyka,dla nas to najważniejsze. Szeroki repertuar i co bardzo ważne grają w stołach. Dziekujemy za naprawdę dobrze poprowadzone wesele i życzymy dużo pracy. Z pozdrowieniami M.D
(5)
Autor: Olga Filip
Dodano: 02-09-2015
Data imprezy: 02-05-2015
Olga i Filip

Zespół Muzyczny King Trio Plus niezastąpiony, jedyny w swoim rodzaju, przy nich nikt nigdy nie będzie się nudził. Dobierają utwory pod daną imprezę jak i wiek gości. Zabawy w ich wykonaniu są naprawdę udane. MOIM ZDANIEM NAJLEPSZY ZESPÓŁ POD SŁOŃCEM, POLECAM !!!!!!!
(5)
Autor: Ewelina i Bruno
Dodano: 12-07-2015
Data imprezy: 13-06-2015
Jesteśmy pod wrażeniem oprawy muzycznej wesela i poprawin! Było super! Każdy z gości z uśmiechem na twarzy wspomina nasze wesele. Gorąco polecam zespół King Trio Plus ponieważ każda impreza z nimi zalicza się do 100% udanej. Dziękujemy
(5)
Autor: Gosia i Dawid
Dodano: 24-06-2015
Data imprezy: 20-06-2015
Zespół z klasą !! Muzyka i śpiew na najwyższym poziomie. Goście bawili się wyśmienicie. Grzegorz poprowadził całą imprezę wzorowo. Gorąco polecamy Zespół King Trio Plus Wszystkim, którzy chcą mieć udane wesele. Dobra zabawa gwarantowana.
(5)
Autor: KASIA i MARCIN
Dodano: 14-06-2015
Data imprezy: 06-06-2015
Grzegorza i jego zespół King Trio Plus znaleźliśmy z narzeczonym przez internet. Nie ukrywam iż poszukiwanie dobrego zespołu trwało dość długo i nie wiedzieliśmy, co nam przyniesie dana znajomość. By zaufać w 100 % King Trio Plus wystarczył jeden mail i spotkanie z Grzegorzem. Powiem tak, nie wiem czy to kobieca intuicja czy Grzegorza profesjonalizm i doświadczenie w tym co robi, ale wiedzieliśmy z narzeczonym, że to właśnie ten zespół musi zagościć na naszym weselu i nic nie wpłynie już na nasza decyzję. Wiecie jak to jest, pierwsze przygotowania, pierwsze pytania, nie oszukujmy się, sami nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć. Grzegorz jak dobry duszek stoi obok i udziela dodatkowo złotych rad, kiedy jaka zabawa, kiedy tort... Za tego typu podpowiedzi jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Jak wcześniej wspomniałam, zaufaliśmy Zespołowi w 100 %, i nie zawiedliśmy się. Reasumując, możecie imprezę śmiało oddać w ręce Zespołu King Trio Plus i ze spokojem obserwować jak Wasi goście z uśmiechem wychodzą na parkiet. Bo to przede wszystkim o to chodzi , by rodzina i przyjaciele przez wiele tygodni z uśmiechem wspominali Wasz ślub, gościnę i wesele. Życzymy z mężem wszystkiego dobrego Zespołowi i kolejnym zadowolonym młodym małżonkom. Kasia i Marcin.
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

ZESPÓŁ KING TRIO PLUS
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:05-250

Nowe ogłoszenia