Zespół Mad Max id:22653

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Zespół Mad Max

Ostatnio widziany 04-01-2018
603-157...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
693-101...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Chełm, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 30-08-2016
Liczba odwiedzin: 355

Oferta

Jesteśmy zespołem działającym na terenie województwa lubelskiego, jednak lubimy też podróże w bardziej odległe miejsca naszego kraju.
Istniejemy od 1992 roku pod nazwą zespół Mad Max. Zespół składa się z czterech osób, posiadających długoletnią praktykę na różnych scenach.
Nasze doświadczenie oraz bogaty repertuar utworów sprawia, że czujemy się dobrze na wszelkich imprezach tanecznych. Potrafimy bawić publiczność na małych kameralnych imprezach, jak również prowadzić bale czy studniówki na 500 osób.
Posiadamy profesjonalne, stereofoniczne nagłośnienie oraz bogate oświetlenie, co owocuje tym, że na każdej sali prezentujemy się równie dobrze. Współpracujemy z różnymi, doświadczonymi operatorami obrazu i dźwięku. Zlecenia, które realizujemy, wypełniamy kompleksowo. Obsługując wesela prowadzimy konkursy, zabawy, oczepiny, wcześniej uzgodniwszy wszystkie działania z organizatorami wesela Zapewniamy oprawę muzyczną na błogosławieństwie, bez problemu dojeżdżając pod każdy, wskazany adres.
Na życzenie klienta możemy rozbudować skład zespołu o dodatkowe instrumenty. Repertuar, który posiadamy jest różnorodny, dostosowany do osób każdego pokolenia. Obejmuje on aktualne przeboje, jak również muzykę z lat 60-90 z gatunku rock, dance, pop i disco polo. Gramy także klasykę jak: tanga, walce, polki itp. Muzyką biesiadną, góralską, cygańską, bawimy uczestników wesela, kiedy razem z nami chcą wspólnie śpiewać znane i lubiane utwory.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów stale poszerzamy swoją ofertę o nowe utwory. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony odbiorców. Prowadząc imprezę, swą aktywną postawą, dużą energią i doborem odpowiedniego repertuaru tworzymy wyjątkowy klimat, aby pozostawić w pamięci niezatarte wspomnienie wspólnej zabawy.

Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • granie na błogosławieństwie

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 4

Cennik

Oferta nr 1
Cena za wesele obejmuje kompleksowe prowadzenia wesela (Zabawy, oczepiny, przyśpiewki biesiadne, podziękowania itp.), Koszty transportu oraz granie na ukłonie (wyprowadzeniu).

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół Mad Max
Imię:Arkadiusz
Nazwisko:Korniejuk
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Chełm

Nowe ogłoszenia