Zespół Artenso

od 6500 do 8000 zł
Sieradz, łódzkie
(67)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
514-086...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

O nas

Jeżeli szukacie oprawy muzycznej i doskonałej zabawy na swojej imprezie to świetnie trafiliście. Dobry zespół to połowa sukcesu. A sukces to nie tylko odpowiednia muzyka. My zapewniamy wszystko! Doskonałą muzykę, wodzireja, zabawy dla gości oraz efekty świetlne, które dodatkowo uatrakcyjnią całą imprezę. Wszystko to dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez lata występów scenicznych oraz opraw imprez towarzyskich.
Nasz skład to: kreatywność, dobra zabawa, poczucie humoru-zawsze na poziomie i oczywiście doskonała muzyka, trafiającą w gusta każdego. Ponieważ wszyscy posiadamy wykształcenie muzyczno-artystyczne gwarantujemy pełen profesjonalizm w każdym elemencie imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zespołu.

Wesele

od 6500 do 7500zł/ wesele i poprawiny

Zapraszamy do kontaktu i po indywidualną wycenę.

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Każdy z muzyków naszego zespołu kształci swoje umiejętności od dziecka w szkołach i ogniskach muzycznych, oraz wszelkiego rodzaju warsztatach wokalnych. Doświadczenie w branży ślubnej to ok. 12 lat występów :)

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Muzyka jest naszą pasją i z przyjemnością prezentujemy to na granych przez nas imprezach. Po prostu lubimy to robić!!! :D Każde wesele jest przygotowywane i prowadzone indywidualnie. A doświadczenie i umiejętności zdobyte przez wiele lat występów scenicznych pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Pewnie każdy napisze to samo: profesjonalizm, doświadczenie....itd...bla, bla, bla. To rzecz oczywista! :) Nasz zespół wyróżnia się tym, że dajemy w każdą imprezę całe serducho, bo zdajemy sobie sprawę, że to jest Wasz jedyny dzień w życiu i ma być najpiękniejszy :)

Skład, w którym występujemy.

Skład 4 - osobowy. Wszyscy śpiewamy. W zespole grają: akordeon, saksofon, congi, "drobiazgi" perkusyjne oraz gitara:) Współpracujemy z muzykami na co dzień i na życzenie Pary Młodej do zespołu może dołączyć dowolny instrument.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Na każde wesele przygotowujemy dużo atrakcji i niespodzianek takich jak:


- Konkursy i zabawy dla Gości !

- Specjalne utwory dla Rodziców, Chrzestnych, Dziadków i innych osób.

- Ulubione piosenki

- Pierwszy taniec dla Pary Młodej z dowolnie wybranym przez Młodych utworem!

- prowadzimy wiele Wspaniałych zabaw, "wężyków", kółeczek, podrywamy nawet najbardziej
opornych gości do tańca !!

- zapewniamy biesiadę z akordeonem przy stołach śpiewaną wraz z Gośćmi, zawsze potrafimy "rozkołysać i poderwać" całą salę

- na życzenie Pary Młodej wyprowadzamy z domu Młodej i Młodego

- SKŁAD DAMSKO, MĘSKI. Nie tylko doskonale śpiewający ale także potrafiący ładnie i elegancko
zaprezentować się na scenie.

- posiadamy BOGATE INSTRUMENTARIUM. Akordeon, saksofon, gitara elektryczna, bębny conga, klawisze.
Wszystkie instrumenty wzbogacają brzmienie przez cały czas trwania imprezy.

- Mamy PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar jest bardzo szeroki. Gramy największe przeboje muzyki pop, disco, soul, r'n'b, latin lat 70, 80, 90, współczesne hity z list przebojów - polskie i zagraniczne. Najważniejsze jest jednak to, że utwory dobieramy elastycznie do tego przy czym lepiej bawią się goście. Nie jest to sztywna lista. Dlatego każdy może oczekiwać, że znajdzie coś dla siebie :)

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu jest niezmienny. Pomijamy wypadki losowe oraz choroby. Dbamy jednak o to, aby tako się nie pojawiły i przez lata grania nigdy nie zawiedliśmy. Ważną informacją jest również to, że na bieżąco współpracujemy z muzykami, którzy są w każdej chwili w stanie zapewnić godne zastępstwo na niezmiennie wysoki poziomie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście jest to standard. Uważamy, że obsługa konferansjerska i dobry kontakt z publicznością jest tak samo ważnym elementem występu jak sama muzyka.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W naszym składzie śpiewają wszyscy. Głównymi wokalami zajmują się: Angela, Sylwek i Piotrek. Taka różnorodność głosów daje w połączeniu świetny efekt. Śpiewamy w harmonii (tzw. "na głosy"), ubarwi to każdy utwór. Jeden głos może zmęczyć ucho słuchacza przez całą noc. W naszym zespole wymieniamy się utworami co wnosi świeżość do każdego kawałka :)

Na jakich instrumentach gramy?

W naszym zespole grają takie instrumenty jak: akordeon, saksofon, gitara elektryczna, klawisze, keytar, congi oraz drobiazgi perkusyjne :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie z górnej półki, który zapewnia bezawaryjność oraz dobrą jakość brzmienia. Jest to sprzęt marek typu: RCF, EV, Yamaha, Behringer, Shure itp.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy w kilku językach. Dwa główne to oczywiście polski i angielski. Mamy również utwory w języku włoskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

W naszym składzie możemy poprowadzić wesele w języku angielskim i rosyjskim. Po wcześniejszym uzgodnieniu zapewniamy tłumacza i możemy poprowadzić wesele w dowolnym języku.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Kilka razy w roku. W naszym "dorobku" mamy wesela polsko - angielskie, włoskie, węgierskie, niemieckie, słowackie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wesele gramy do godziny 4 rano (niezależnie od godziny rozpoczęcia). Poprawiny gramy 5 godzin. Obydwa dni z opcją przedłużenia. Przedłużenie uzgadniamy zawsze z Parą Młodą.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Ciężki dym na pierwszy taniec oraz podczas całej imprezy (wyjazd udźca, tortu). Specjalne utwory na podziękowania. Autorskie show i zabawy podczas całego wesela.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Efekty świetlne są w standardzie. Wynajmując nasz zespół masz pewność, że scena będzie wyglądać efektownie :)

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Lista utworów na weselu jest elastyczna. Do wyboru mamy setki kawałków wokalnych i instrumentalnych, które znajdują się w naszym zbiorze :)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat!!! Z przyjemnością zagramy dla chętnych dedykacje. Jest to zawsze urozmaicenie imprezy :)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Zajmujemy się zapewnieniem licencji ZAiKS. Są to jednorazowe licencje na daną imprezę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wszyscy członkowie zespołu mają wykształcenie muzyczne. Uczęszczaliśmy do szkół muzycznych I i II stopnia. Posiadamy wyższe wykształcenie o profilu muzycznym. Braliśmy udział w wielu warsztatach technicznych i rozwijaliśmy umiejętności podczas wielu lat występów, nie tylko na scenach weselnych.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Udział w największym młodzieżowo-muzycznym festiwalu w Polsce ‘’Young Stars Festival”. Udział w IV edycji programu telewizyjnego „The Voice of Poland’’ - etap bitwy. W dorobku mamy wiele nagród z konkursów wokalnych województwa łódzkiego.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Każdy z członków zespołu przygodę z muzyką zaczynał jako kilkulatek :) Zazwyczaj była to szkoła muzyczna, klasa akordeonu, klasa perkusji oraz MDK w klasie wokalu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Dawanie radości poprzez muzykę i naszą pracę. Świetnie jest patrzeć na zadowoloną Parę Młodą oraz dobrze bawiących się gości :)))

Czyja twórczość nas inspiruje?

Mietek Szcześniak, Richard Galliano, U2, Yumi Zouma, The Dumplings, Lady Pank, Piasek, Timberlake

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest ważne, ponieważ możemy wtedy lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, lepiej przekazać swoje umiejętności oraz zapewnić spokój Parze Młodej, że żadna awaria nie popsuje wesela!!

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy integracyjne są bardzo fajnym elementem wesela. Jest to świetne urozmaicenie całej imprezy. Oczywiście ważne jest, aby nie przesadzać z ilością i dobrze wybrać moment :)

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Nasze zabawy oczepinowe to głównie nasze autorskie zabawy i pomysły :) Jednak najbardziej oryginalne oczepiny jakie nam się przytrafiły odbyły się na weselu polsko-włoskim gdzie razem z gośćmi z Włoch prowadziliśmy zabawy wywodzące się z włoskiej tradycji. Kupa śmiechu i bardzo fajne doświadczenie :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Jeżeli jest to odpowiednio przygotowane show, np. razem z gośćmi weselnymi to tak na prawdę można zagrać wszystko. Oczywiście są utwory, które tekstem nie pasują do powagi uroczystości i pod graniem kawałków obraźliwych, z wulgaryzmami nie podpisujemy się i takich nie wykonujemy.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Hity muzyczne zmieniają się bardzo dynamicznie. Zależnie od rodzaju muzyki można by było tu wypisać całą listę :) Ważne jest to, że jesteśmy zawsze na bieżąco z trendami muzycznymi i przygotowujemy każdy utwór, który jest na topie i zostanie pozytywnie odebrany na weselu.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

To jest mocno uzależnione od klimatu danego wesele, ale kilka takich kawałków zawsze się powtórzy m.in. "Rudy się żeni", "Piękna Młoda", "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc", na pewno musi się pojawić jakiś rock and roll, biesiada, rock, coś cygańskiego, pop, itp...🤷‍♂️

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Z zespołem Artenso nie ma takich imprez :D Od samego początku staramy się złapać dobry kontakt z gośćmi i zachęcić do zabawy i zaangażowania w imprezę :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jeden z najwybitniejszych jazzmanów Europy - Tomasz Stańko również dotarł do disco polo i mówił, że trzeba czerpać to co najlepsze z każdej muzyki. Zespół Artenso również się tym kieruje. Nie wolno się ograniczać. Poza tym, na weselu to my jesteśmy dla ludzi, a nie odwrotnie. Jeżeli goście bawią się dobrze przy muzyce disco polo to dlaczego mamy jej nie grać? Istotną sprawą jest jednak to, że zawsze staramy się mieszać style muzyczne, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jest tam również miejsce dla disco polo :)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

W naszym zespole śpiewa trzech wokalistów i każdy z nich jest odmienną osobowością muzyczną. Jeden lepiej czuje się w balladach i utworach lirycznych, drugi zaś woli mocne i soczyste brzmienia dance i rock. Kawałki taneczne uwielbiamy wszyscy, więc dopasujemy się nawet do najbardziej wymagającej publiczności.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Pokój w dworku szlacheckim. Zupełnie nietypowy klimat wesela, ale za to mega wyjątkowy :)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesele polsko - włoskie, ba którym już przed wydaniem rosołu nastąpiła "walka" na śpiewy rodzin ( włoskiej i polskiej), goście z Włoch przywieźli kilka swoich tradycji na oczepiny, czego efektem była gonitwa Pana Młodego za żywym kurczakiem.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Elastyczne dopasowanie się do klimatu panującego na parkiecie w danym momencie, współpraca i dobry kontakt z obsługą/kuchnią, interakcja z gośćmi - wspólne śpiewanie, wyjścia do stołów, bieżący kontakt z Parą Młodą.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Przede wszystkim zadowolenie Pary Młodej, rodziców oraz gości weselnych. Dobra współpraca z obsługą i bolące od tańca nogi :D

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Wiadomo, że instrumenty :D Gdybyśmy zagrali na bezludnej wyspie to może okazałoby się, ze może rozkręcić się świetna impreza :D

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jest tego naprawdę sporo. Ciężko wybrać jeden konkretny tytuł.

Nasze pasje.

Oczywiście pasją przewodnią jest muzyka. Jednak możemy do tego dołożyć jeszcze sport i podróże, nie zapominając o oglądaniu filmów :D

Ciekawostki na nasz temat.

Mamy w swoim składzie zawodnika MMA, strażaka, pielęgniarkę, uczestnika The Voice of Poland, autorów własnych tekstów i muzyki. Ponadto w zespole panuje bardzo rodzinna atmosfera i to dosłownie, ponieważ dwóch wokalistów jest braćmi :)

Zespół Artenso
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 67 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2023
Łódź
Data dodania: 20-02-2024

Zespół Artenso to klasa sama w sobie. Idealnie dopasowali się do klimatu wesela. Na parkiecie zawitały osoby, które wiele lat na nim nie bywały 😉 Bogaty repertuar, genialny wokal damski jak i męski ( niejednokrotnie lepszy od oryginału😉). Idealnie poprowadzona impreza.
Zespół tworzą młodzi, energiczni ludzie, którzy robią to co kochają i robią to z pasją.
Dziękujemy raz jeszcze,za przyczynienie się do wykreowania pięknych wspomnień.
Do zobaczenia ! 😉
Kamila i Piotr😉

ARTENSO
21-02-2024

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2023
Błaszki
Data dodania: 20-11-2023

Najlepszy zespół pod słońcem! Dają z siebie 100%. Repertuar idealnie dobrany. Muzyka I wokal cudowne. Głosy wokalistów mega. Są profesjonalistami. 😊Świetnie poprowadzona zabawa,wszystko z klasą. Goście mega się bawili. Do dziś słyszymy same pozytywne opinie. Dziękujemy Wam. 😊
Jesteście Najlepsi ! ❤ Magda I Stasiek. 14.10.2023r Pozdrawiamy !

ARTENSO
20-11-2023

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

K
Karoy
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2023
Bełchatów
Data dodania: 08-10-2023

Polecam z całego serca. ❤️❤️ Zespół na najwyższym poziomie piosenki dla każdego. Goście nie schodzili z parkietu. Głosy przepiękne a przede wszystkim głos Pani Andzeliki rozwalił na kolana. Wszyscy chwalili i pytali gdzie znalezlismy taki super zespół. Dziękuję bardzo ❤️❤️ Moje wesele było tak bardzo udane dzięki Wam.❤️

ARTENSO
08-10-2023

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

N
Natalia i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kaczyce
Data dodania: 27-08-2023

Polecamy z całego serca! Lepiej nie mogliśmy trafić 🥳
Wszyscy bawili się świetnie, jesteśmy bardzo zadowoleni 🥰 gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz to wybór byłby dokładnie taki sam!
Jeszcze raz dziękujemy za fantastyczną zabawę, polecamy każdemu! 🥳💃🏼🕺🏼

ARTENSO
28-08-2023

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Ostrzeszów
Data dodania: 10-07-2023

Świetny zespół! pełen profesjonalizm. Idealnie dobrany repertuar, znakomity wokal męski i żeński 🙂 Wszyscy goście byli zachwyceni, z całego serca polecamy. Pozdrawiamy 🙂 lepszego zespołu nie mogliśmy sobie wymarzyć 😊

ARTENSO
10-07-2023

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Kutno
Data dodania: 27-06-2023

Dziękujemy zespołowi ARTENSO za wspaniałą zabawę weselną. Jesteście rewelacyjni!!! Wszyscy goście byli zachwyceni, bawili się do samego rana :) Wszystko na wysokim poziomie. Z całego serca polecamy!!! Pozdrawiamy Klaudia i Krystian :)

ARTENSO
27-06-2023

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rozprza
Data dodania: 08-05-2023

Super zespół, goście byli zachwyceni. Zroznicowany repertuar dla każdego. Świetny kontakt z zespołem. Polecamy z całego serduszka :) Klaudia i Cezary.

ARTENSO
09-05-2023

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2023
Stawiszyn
Data dodania: 03-05-2023

Chciałam podziękować za wspaniałą zabawę. Istne szaleństwo !! Nie można przestać tańczyć ,nogi same niosą. Wszyscy goście na weselu zachwyceni ! Polecam każdemu z czystym sumieniem Zespół Artenso , nie ma lepszego !

ARTENSO
03-05-2023

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: ARTENSO Arkadiusz Mruk
Imię i nazwisko: Arkadiusz Mruk
Adres: Sieradz, woj. łódzkie
514-086...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13692
Zadzwoń
514-086...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Sieradz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy