Zobacz zdjęcia (27)
Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE, Sieradz - zdjęcie 1
Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE, Sieradz - zdjęcie 1 Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE, Sieradz - zdjęcie 2 Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE, Sieradz - zdjęcie 3 Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE, Sieradz - zdjęcie 4 Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE, Sieradz - zdjęcie 5 Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE, Sieradz - zdjęcie 6 Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE, Sieradz - zdjęcie 7
Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE, Sieradz - zdjęcie 8
1 / 27

Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE id:42984

od 5500 do 7000 zł / wesele i poprawiny
Sieradz, łódzkie
(57)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
514-086...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Jeżeli szukacie oprawy muzycznej i doskonałej zabawy na swojej imprezie to świetnie trafiliście. Dobry zespół to połowa sukcesu. A sukces to nie tylko odpowiednia muzyka. My zapewniamy wszystko! Doskonałą muzykę, wodzireja, zabawy dla gości oraz efekty świetlne, które dodatkowo uatrakcyjnią całą imprezę. Wszystko to dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez lata występów scenicznych oraz opraw imprez towarzyskich.
Nasz skład to: kreatywność, dobra zabawa, poczucie humoru-zawsze na poziomie i oczywiście doskonała muzyka, trafiającą w gusta każdego. Ponieważ wszyscy posiadamy wykształcenie muzyczno-artystyczne gwarantujemy pełen profesjonalizm w każdym elemencie imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zespołu.

Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE - film 1 Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta ARTENSO Arkadiusz Mruk

Wesele

od 5500 do 7000zł/ wesele i poprawiny

Zapraszamy do kontaktu i po indywidualną wycenę.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Muzyka jest naszą pasją i z przyjemnością prezentujemy to na granych przez nas imprezach. Po prostu lubimy to robić!!! :D Każde wesele jest przygotowywane i prowadzone indywidualnie. A doświadczenie i umiejętności zdobyte przez wiele lat występów scenicznych pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Pewnie każdy napisze to samo: profesjonalizm, doświadczenie....itd...bla, bla, bla. To rzecz oczywista! :) Nasz zespół wyróżnia się tym, że dajemy w każdą imprezę całe serducho, bo zdajemy sobie sprawę, że to jest Wasz jedyny dzień w życiu i ma być najpiękniejszy :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Każdy z muzyków naszego zespołu kształci swoje umiejętności od dziecka w szkołach i ogniskach muzycznych, oraz wszelkiego rodzaju warsztatach wokalnych. Doświadczenie w branży ślubnej to ok. 10 lat występów :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wesele gramy do godziny 4 rano (niezależnie od godziny rozpoczęcia). Poprawiny gramy 5 godzin. Obydwa dni z opcją przedłużenia. Przedłużenie uzgadniamy zawsze z Parą Młodą.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Na każde wesele przygotowujemy dużo atrakcji i niespodzianek takich jak:


- Konkursy i zabawy dla Gości !

- Specjalne utwory dla Rodziców, Chrzestnych, Dziadków i innych osób.

- Ulubione piosenki

- Pierwszy taniec dla Pary Młodej z dowolnie wybranym przez Młodych utworem!

- prowadzimy wiele Wspaniałych zabaw, "wężyków", kółeczek, podrywamy nawet najbardziej
opornych gości do tańca !!

- zapewniamy biesiadę z akordeonem przy stołach śpiewaną wraz z Gośćmi, zawsze potrafimy "rozkołysać i poderwać" całą salę

- na życzenie Pary Młodej wyprowadzamy z domu Młodej i Młodego

- SKŁAD DAMSKO, MĘSKI. Nie tylko doskonale śpiewający ale także potrafiący ładnie i elegancko
zaprezentować się na scenie.

- posiadamy BOGATE INSTRUMENTARIUM. Akordeon, saksofon, gitara elektryczna, bębny conga, klawisze.
Wszystkie instrumenty wzbogacają brzmienie przez cały czas trwania imprezy.

- Mamy PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE

Skład, w którym występujemy.

Skład 4 - osobowy. Wszyscy śpiewamy. W zespole grają: akordeon, saksofon, congi, "drobiazgi" perkusyjne oraz gitara:) Współpracujemy z muzykami na co dzień i na życzenie Pary Młodej do zespołu może dołączyć dowolny instrument.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu jest niezmienny. Pomijamy wypadki losowe oraz choroby. Dbamy jednak o to, aby tako się nie pojawiły i przez lata grania nigdy nie zawiedliśmy. Ważną informacją jest również to, że na bieżąco współpracujemy z muzykami, którzy są w każdej chwili w stanie zapewnić godne zastępstwo na niezmiennie wysoki poziomie.

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar jest bardzo szeroki. Gramy największe przeboje muzyki pop, disco, soul, r'n'b, latin lat 70, 80, 90, współczesne hity z list przebojów - polskie i zagraniczne. Najważniejsze jest jednak to, że utwory dobieramy elastycznie do tego przy czym lepiej bawią się goście. Nie jest to sztywna lista. Dlatego każdy może oczekiwać, że znajdzie coś dla siebie :)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście jest to standard. Uważamy, że obsługa konferansjerska i dobry kontakt z publicznością jest tak samo ważnym elementem występu jak sama muzyka.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W naszym składzie śpiewają wszyscy. Głównymi wokalami zajmują się: Angela, Sylwek i Piotrek. Taka różnorodność głosów daje w połączeniu świetny efekt. Śpiewamy w harmonii (tzw. "na głosy"), ubarwi to każdy utwór. Jeden głos może zmęczyć ucho słuchacza przez całą noc. W naszym zespole wymieniamy się utworami co wnosi świeżość do każdego kawałka :)

Na jakich instrumentach gramy?

W naszym zespole grają takie instrumenty jak: akordeon, saksofon, gitara elektryczna, klawisze, keytar, congi oraz drobiazgi perkusyjne :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie z górnej półki, który zapewnia bezawaryjność oraz dobrą jakość brzmienia. Jest to sprzęt marek typu: RCF, EV, Yamaha, Behringer, Shure itp.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy w kilku językach. Dwa główne to oczywiście polski i angielski. Mamy również utwory w języku włoskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

W naszym składzie możemy poprowadzić wesele w języku angielskim i rosyjskim. Po wcześniejszym uzgodnieniu zapewniamy tłumacza i możemy poprowadzić wesele w dowolnym języku.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Kilka razy w roku. W naszym "dorobku" mamy wesela polsko - angielskie, włoskie, węgierskie, niemieckie, słowackie.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Ciężki dym na pierwszy taniec oraz podczas całej imprezy (wyjazd udźca, tortu). Specjalne utwory na podziękowania. Autorskie show i zabawy podczas całego wesela.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Efekty świetlne są w standardzie. Wynajmując nasz zespół masz pewność, że scena będzie wyglądać efektownie :)

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Lista utworów na weselu jest elastyczna. Do wyboru mamy setki kawałków wokalnych i instrumentalnych, które znajdują się w naszym zbiorze :)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat!!! Z przyjemnością zagramy dla chętnych dedykacje. Jest to zawsze urozmaicenie imprezy :)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Zajmujemy się zapewnieniem licencji ZAiKS. Są to jednorazowe licencje na daną imprezę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wszyscy członkowie zespołu mają wykształcenie muzyczne. Uczęszczaliśmy do szkół muzycznych I i II stopnia. Posiadamy wyższe wykształcenie o profilu muzycznym. Braliśmy udział w wielu warsztatach technicznych i rozwijaliśmy umiejętności podczas wielu lat występów, nie tylko na scenach weselnych.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Udział w największym młodzieżowo-muzycznym festiwalu w Polsce ‘’Young Stars Festival”. Udział w IV edycji programu telewizyjnego „The Voice of Poland’’ - etap bitwy. W dorobku mamy wiele nagród z konkursów wokalnych województwa łódzkiego.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Każdy z członków zespołu przygodę z muzyką zaczynał jako kilkulatek :) Zazwyczaj była to szkoła muzyczna, klasa akordeonu, klasa perkusji oraz MDK w klasie wokalu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Dawanie radości poprzez muzykę i naszą pracę. Świetnie jest patrzeć na zadowoloną Parę Młodą oraz dobrze bawiących się gości :)))

Czyja twórczość nas inspiruje?

Mietek Szcześniak, Richard Galliano, U2, Yumi Zouma, The Dumplings, Lady Pank, Piasek, Timberlake

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest ważne, ponieważ możemy wtedy lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, lepiej przekazać swoje umiejętności oraz zapewnić spokój Parze Młodej, że żadna awaria nie popsuje wesela!!

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy integracyjne są bardzo fajnym elementem wesela. Jest to świetne urozmaicenie całej imprezy. Oczywiście ważne jest, aby nie przesadzać z ilością i dobrze wybrać moment :)

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Nasze zabawy oczepinowe to głównie nasze autorskie zabawy i pomysły :) Jednak najbardziej oryginalne oczepiny jakie nam się przytrafiły odbyły się na weselu polsko-włoskim gdzie razem z gośćmi z Włoch prowadziliśmy zabawy wywodzące się z włoskiej tradycji. Kupa śmiechu i bardzo fajne doświadczenie :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Jeżeli jest to odpowiednio przygotowane show, np. razem z gośćmi weselnymi to tak na prawdę można zagrać wszystko. Oczywiście są utwory, które tekstem nie pasują do powagi uroczystości i pod graniem kawałków obraźliwych, z wulgaryzmami nie podpisujemy się i takich nie wykonujemy.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Hity muzyczne zmieniają się bardzo dynamicznie. Zależnie od rodzaju muzyki można by było tu wypisać całą listę :) Ważne jest to, że jesteśmy zawsze na bieżąco z trendami muzycznymi i przygotowujemy każdy utwór, który jest na topie i zostanie pozytywnie odebrany na weselu.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jeden z najwybitniejszych jazzmanów Europy - Tomasz Stańko również dotarł do disco polo i mówił, że trzeba czerpać to co najlepsze z każdej muzyki. Zespół Artenso również się tym kieruje. Nie wolno się ograniczać. Poza tym, na weselu to my jesteśmy dla ludzi, a nie odwrotnie. Jeżeli goście bawią się dobrze przy muzyce disco polo to dlaczego mamy jej nie grać? Istotną sprawą jest jednak to, że zawsze staramy się mieszać style muzyczne, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jest tam również miejsce dla disco polo :)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Z zespołem Artenso nie ma takich imprez :D Od samego początku staramy się złapać dobry kontakt z gośćmi i zachęcić do zabawy i zaangażowania w imprezę :)

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Przede wszystkim zadowolenie Pary Młodej, rodziców oraz gości weselnych. Dobra współpraca z obsługą i bolące od tańca nogi :D

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Wiadomo, że instrumenty :D Gdybyśmy zagrali na bezludnej wyspie to może okazałoby się, ze może rozkręcić się świetna impreza :D

Nasze pasje.

Oczywiście pasją przewodnią jest muzyka. Jednak możemy do tego dołożyć jeszcze sport i podróże, nie zapominając o oglądaniu filmów :D

Ciekawostki na nasz temat.

Mamy w swoim składzie zawodnika MMA, strażaka, pielęgniarkę, uczestnika The Voice of Poland, autorów własnych tekstów i muzyki. Ponadto w zespole panuje bardzo rodzinna atmosfera i to dosłownie, ponieważ dwóch wokalistów jest braćmi :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie ARTENSO Arkadiusz Mruk (57)

Zespół muzyczny ARTENSO / Ciężki dym (Taniec w chmurach)/ Iskry / LOVE id:42984
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 57 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 21-01-2023
Konin
Data dodania: 24-01-2023

PROFESJONALIŚCI! Zespół stwarza wspaniałą atmosferę dla gości w każdym wieku. Porywa do tańca osoby, które nigdy wcześniej nie były widziane na parkiecie. Świetny poziom muzyczny i sceniczny. Nie usłyszymy nut fałszu, nie poczujemy chwil zażenowania - jak czesto bywa na tego rodzaju imprezach. Jesteśmy zachwyceni i polecamy każdemu! Dziękujemy.

ARTENSO
25-01-2023

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

E
Ewa I Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2022
Salamonowo
Data dodania: 30-10-2022

Bardzo polecamy zespół ARTENSO! A jaki głos wokalistki PETARDA!!! Goście, również zachwyceni. Kontakt z zespołem świetny, Pani jak i Panowie przemili :-) będę polecać każdemu i mamy nadzieję że jeszcze się spotkamy. Pozdrawiam

ARTENSO
31-10-2022

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Sieroszewice
Data dodania: 20-10-2022

Gorąco polecamy. Jesteśmy zadowoleni w 100%. Zespół grał i śpiewał jak z nut 😀🎶🎸

ARTENSO
24-10-2022

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

J
Julita
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2022
Widawa
Data dodania: 18-10-2022

Po prostu profesjonaliści! 😊 Goście nie schodzili z parkietu. Różnorodność repertuaru, kawał głosu wokalistki… Aż momentami ciężko było odróżnić od oryginału utworu 😉 Znaleźliśmy ich przypadkiem w internecie, postanowiliśmy zaufać na podstawie obejrzanych filmików i nie zawiedliśmy się! Komunikacja świetna, oprawa muzyczna jeszcze lepsza 😉 Będziemy polecać każdemu z całego serduszka! ☺️

ARTENSO
20-10-2022

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Strumiany
Data dodania: 11-10-2022

Bardzo bardzo polecamy zespół ARTENSO ! 🤗 Goście bawili się wyśmienicie 🥰 Nogi bolały! 💃
A to oznacza że zespół wykonał świetną robotę bawiąc nas do białego rana ❤️ Super ! Będziemy polecać na pewno dalej 🤗 Wokal męski i damski świetny ❤️ Repertuar dobrany tak jak chcieliśmy 😊 Kontakt z zespołem bez zastrzeżeń 🥰 Z całego serca polecam ❤️🥰

ARTENSO
11-10-2022

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 28-07-2022

Z całego serca polecam zespół ! Oprawa muzyczna wesela na bardzo wysokim poziomie , na naszym weselu goście bawili się świetnie , głos wokalistki petarda, instrumenty muzyczne Arek akordeon i cała reszta chłopaków wokal itd też bajka. Nic dodać nic ująć. Jesteśmy bardzo zadowoleni i każdemu będziemy polecać!;)

ARTENSO
29-07-2022

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

W
Weronika i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Błaszki
Data dodania: 17-07-2022

Z całego serca polecamy zespół Artenso !! Pełen profesjonalizm, atmosfera fantastyczna, różnorodność muzyczna. Wokal niesamowity, aż gęsia skórka wychodziła 😁. Przezabawne konkursy.
Goście wytańczeni i zadowoleni 😊.
Ekipa z klasą 💪😊

ARTENSO
17-07-2022

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

F
Filip
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Ostrów Wielkopolski
Data dodania: 12-07-2022

Polecamy z czystym sumieniem! Wyjątkowa oprawa muzyczna oraz genialne wokale, które sprawiły, że nasz dzień stał się jeszcze piękniejszy! Słuchanie ARTENSO to sama przyjemność - goście zachwyceni!! ❤️😍
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie nam dane wspólnie się bawić. Wymiatacie 🔥 Oby tak dalej!

ARTENSO
12-07-2022

Dziękujemy za opinię i przemiłą zabawę :) Pozdrawiamy całą rodzinkę :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt ARTENSO Arkadiusz Mruk

Nazwa firmy: ARTENSO Arkadiusz Mruk
Imię i nazwisko: Arkadiusz Mruk
Adres: Sieradz, woj. łódzkie
514-086...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10695
Zadzwoń
514-086...
Napisz

Popularne miasta w okolicy