Zespół muzyczny BILANS id:1413

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (4)
Grunwald, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 01-07-2009
Liczba odwiedzin: 5420

Oferta

Zespół Bilans istnieje od 1999 roku. Tworzymy oprawę muzyczną różnego rodzaju imprez: bankiety firmowe, wesela, pikniki plenerowe, zabawy taneczne, bale sylwestrowe i karnawałowe. Nasze wieloletnie doświadczenie muzyczne i sceniczne sprawia, że goście nie muszą się martwić o właściwy przebieg wesela, zabawy czy przyjęcia. Muzyka jest naszym sposobem na życie. Oprócz tego jest również pasją,. Skład i bogate instrumentarium oddaje słuchaczom bardzo wiarygodne i pełne brzmienie wykonywanych przez nas utworów.
Jesteśmy zespołem muzycznym GRAJĄCYM NA ŻYWO.

Nasz zespół ma bardzo szeroki repertuar. Obejmuje on zarówno utwory naszych rodziców (lata 50-te, 60-te, 70-te i 80-te), muzykę biesiadną, dancingową, góralska, cygańską jak i najnowsze utwory list przebojów, które staramy się opracowywać jak najszybciej po to, aby nasza oferta była ciągle aktualna. Mile widzianym jest, gdy klienci wyrażają swe życzenia odnośnie ulubionego typu muzyki oraz utworów, jakie chcieliby słyszeć na swojej imprezie. Repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się uczestników zabawy! Zaraz na początku staramy się rozpoznać gust muzyczny bawiących się gości i podążając tym tropem gramy to, co się podoba zapewniając w ten sposób świetną zabawę. Znamy się na tym, co robimy i sprawia nam to ogromną przyjemność!

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie o dużej mocy, które pozwala nam, na uzyskanie dobrego brzmienia w każdym lokalu.

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne
  • płyta DEMO audio

W składzie:

  • Ilość osób: 5

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Zespół muzyczny BILANS id:1413
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Natalia
Natalia
(5)
Dodano: 04-10-2014
Gorąco polecam! U nas zespół spisał się rewelacyjnie, wszyscy byli zachwyceni i pytali się, skąd ich wytrzasnęliśmy ;) ich kawałki na żywo brzmią jeszcze lepiej niż te ze strony. Polecam szczególnie tym, którzy lubią gitarowe brzmienia i nie przepadają za typowym disco polo (Bilans umiejętnie je przerabia).
Powodzenia chłopaki, trzymajcie tak dalej :)
Paweł
Paweł
(5)
Dodano: 22-10-2012
Data imprezy: 20-10-2012
Bardzo porządna kapela, nic dodac nic ując! Profesional !
Maciek
Maciek
(5)
Dodano: 22-10-2012
Data imprezy: 22-08-2012
Jeśli szukacie prawdziwej kapeli to nie ma się co zastanawiać. Widziałem już wiele zespołów ale oni na prawdę dają czadu. Grali tak świetnie, że goście nie mogli wyjść z podziwu - na prawdę polecam bo warto. KLASA!
magda
magda
(5)
Dodano: 04-09-2012
Data imprezy: 11-08-2012
Zespół Bilans grał na naszym weselu i nas oczarował, chłopaki wymiatają, nic dodać nic ująć, wszyscy goście byli zachwyceni, niezależnie od wieku, co uważamy za niewątpliwy sukces, gratulujemy i polecamy!!!

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny BILANS
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Grunwald

Nowe ogłoszenia