Solista - saksofon, skrzypce.Solo z zespołem lub Dj-jem.Dojazdy id:2925

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (5)
Lublin, lubelskie
Data dodania: 29-05-2010
Liczba odwiedzin: 4313

Oferta

Solista instrumentalista -saksofon skrzypce uświetnię i urozmaicę Twoją uroczystość. Dojazdy.Dołączę do każdego zespołu lub dj-ja Najszybszy kontakt telefoniczny. Ewentualnie polecam się wraz z zespołem Zespół Muzyczny CZAD z Lublina składa się z trzech osób: Sylwia (śpiew, tambury), Mirek (saksofon altowy, skrzypce, śpiew), Adam (instrumenty klawiszowe, akordeon, śpiew, prowadzenie). Istnieje możliwość powiększenia składu o perkusję i gitarę solową. Gramy na weselach, dancingach, festynach, imprezach firmowych. Każdy z członków zespołu posiada wieloletnie doświadczenie w graniu na wspomnianych imprezach, co pomaga z klasą je poprowadzić. Posiadamy bardzo zróżnicowany repertuar, gramy muzykę biesiadną, pop, dance, disco polo no i oczywiście rock. Wykonujemy utwory po polsku, angielsku, włosku, rosyjsku, francusku począwszy od lat dwudziestych do aktualnych nowości. W trakcie imprezy organizujemy różne konkursy i zabawy aby goście jak najmilej ją zapamiętali. Z nami macie gwarancję udanej imprezy.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Solista - saksofon, skrzypce.Solo z zespołem lub Dj-jem.Dojazdy id:2925
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Tereska i Jurek
Tereska i Jurek
(5)
Dodano: 22-07-2011
Bawili nas 16.07.2011r. na weselu w Kraśniku - grają naprawdę świetnie. 100% profesjonalizmu - POLECAMY.
Andrzej
Andrzej
(5)
Dodano: 15-04-2011
Miałem przyjemność bawić się przy ich muzyce .Niesamowite wrażenie zrobił na mnie ten ich saksofonista...Utwory z udziałem skrzypiec też na długo pozostaną w mojej pamięci. Polecam wszystkim poszukującym a do zespołu -- TAK TRZYMAĆ DALEJ !!!!!!!!!!!
Beata&Marek
Beata&Marek
(5)
Dodano: 22-12-2010
Zagrali u nas na weselu 23-24.10 w Wąwolnicy k/Nałęczowa. My oraz wszyscy goście byliśmy zachwyceni - dobrze dobrany repertuar oraz świetne wykonanie utworów. Potrafią fajnie bawic gości. Polecamy!!! Beata&Marek
Natali&Paweł
Natali&Paweł
(5)
Dodano: 05-07-2010
Dzięki zespołowi CZAD wesele w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie się udało - są nieźli, potrafią fajnie bawić gości, grają za stołami biesiadę, mają ciekawe konkursy. POLECAMY w 100%
Patrycja
Patrycja
(5)
Dodano: 14-06-2010
Są naprawdę świetni, wspaniale potrafią bawić gości - no i ten rewelacyjny saksofon - naprawdę robi wrażenie. To naprawdę profesjonaliści. Byłam z nimi na weselu w Chacie w Dolinie w Wierzchoniowie k/Kazimierza Dolnego - było rewelacyjnie. Gorąco polecam!!!

Dane kontaktowe

Solista - saksofon, skrzypce.Solo z zespołem lub Dj-jem.Dojazdy
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin

Nowe ogłoszenia