Zespół Muzyczny Dance id:15578

Mrągowo, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Zespół muzyczny DANCE

Zespół Dance powstał na początku 1994 roku. Od tego czasu gramy nieprzerwanie.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się duetem muzyków pochodzącym z województwa warmińsko-mazurskiego. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zostawić jedynie gorące i miłe wspomnienia po imprezie typu wesele, studniówka, bal czy festyn. Nasz repertuar to kilkaset utworów sięgających od niezapomnianych lat 60 poprzez kolejne lata aż do nowości muzycznych obecnych na rynku muzycznym. Oprócz wiernie odwzorowanej muzyki gwarantujemy również wiele zabaw i konkursów integracyjnych począwszy od standardowych weselnych a skończywszy na całkowicie nowatorskich naszego pomysłu.

Dlaczego DANCE ?

Dzięki naszemu zapałowi i umiejętnościom w prowadzeniu imprez wypracowaliśmy sobie w ciągu tych kilkunastu lat mocną pozycję wśród zespołów z regionu warmińsko-mazurskiego i nie tylko.Nasz zespół tworzy dwóch muzyków (Grzesiek i Rafał). Gra w zespole daje nam niesamowitą radość, którą staramy się dzielić z uczestnikami imprezy do tego stopnia, że czasem zwykły występ zamienia się w niezapomniane show. W trakcie grania integrujemy się z ludźmi poprzez śpiew oraz dialogi a nawet wspólny taniec.
To co nas wyróżnia wśród innych, to brak „utartego scenariusza” dzięki czemu proponujemy tempo, rodzaj muzyki oraz zabawy najbardziej dostosowany do danej chwili.
Posiadamy nagłośnienie, które pozwala nam na uzyskanie rewelacyjnego brzmienia oraz różnorodne efekty oświetleniowe, które stanowią integralną część naszych występów.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Mrągowo, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 1235

Popularne miasta w okolicy