Zespół muzyczny Havana Band id:35020

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Leszno, wielkopolskie
Data dodania: 07-04-2018
Liczba odwiedzin: 192

Oferta Zespoły weselne Leszno

Havana Band to nowy zespół muzyczny z woj. Wielkopolskiego, który spełni Państwa oczekiwania !Muzycy z wykształceniem muzycznym oraz wieloletnim doświadczeniem scenicznym .Zawodowe analogowe brzmienie . Saksofon Akordeon syntezatory Gramy na terenie o całego kraju Jest Hvana Band jest impreza ! Zapraszamy !Profesjonalna obsługa muzyczna imprez muzycznych takich jak: Wesela, Zabawy, Dancingi, Studniówki.

Oferta

Zapewniamy Państwu miłą atmosferę, gwarancje dobrej muzyki, oraz imprezy na najwyższym poziomie.

Profesjonalny sprzęt muzyczny, doskonała jakość dźwięku oraz oświetlenie na scenę i salę taneczną nadadzą wspaniały nastrój i nie zapomniane chwile z zespołem Havana Band

Szczegółowo uzgadniamy przebieg każdej imprezy, dzięki czemu wszystko odbywa się zgodnie z życzeniem naszych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję.

Dla nas każda zabawa jest szczególna i wyjątkowa dlatego też dokładamy wszelkich starań. Muzyka na żywo zawsze brzmi pięknie - Super impreza na 102 !Gramy na terenie o całego kraju Jest Havana Band jest impreza

Muzyka na żywo zagrana z pasją przez profesjonalnych muzyków . Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie , z wysoką kulturą osobistą oraz poczuciem humoru . Całość z pełnym zaangażowaniem jest gwarancją 100% satysfakcji .W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy , dzięki temu jesteśmy w stanie nagłośnić największe sale balowe .

Repertuar

W naszym repertuarze mamy utwory biesiadne, disco polo, dance, pop, rock jak i muzykę z lat 60 ,70 , 80 , 90 aż po współczesne hity.

Gramy utwory takich wykonawców jak: Uniwers Czerwone Gitary, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Budka Suflera, Abba, Boney M., Shakin Stevens, Roy Orbison oraz wielu innych znanych artystów

Spełniamy marzenia naszych gości tak aby każdy z Państwa usłyszał swoją ulubioną piosenkę.

Każda impreza ma swój jedyny i nie powtarzalny charakter, klimat i do tego dopasowujemy utwory oraz całą oprawę muzyczną.

Na specjalne życzenie dla Państwa prowadzimy zabawy, tak że ,biesiadę weselną
przy instrumentach takich jak: akordeon, saksofon,
oraz zapraszamy Państwa do wspólnego śpiewania razem z nami.

Zapraszamy Państwa Do współpracy !!!

Instrumenty:

 • akordeon
 • keyboard/organy
 • saksofon

Opinie o Zespół muzyczny Havana Band Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny Havana Band
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Leszno

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.