Zespół Latino

3000 zł
Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne
  • granie na błogosławieństwie

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 3

O nas

Jesteśmy trzyosobowym , profesjonalnym bandem specjalizującym się w oprawie muzycznej wesel, balów, bankietów, przyjęć, festynów i innych imprez okolicznościowych. Możemy też zagrać rasową , rockowo-bluesową muzykę dla pasjonatów. W swoim repertuarze posiadamy około 400 największych przebojów najróżniejszych wykonawców, takich choćby jak np. Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Czerwone Gitary, Lady Pank, Dżem,Enej, Maanam ale również muzykę disco polo najnowsze jak Weekend , Andre , Boys , After Party i starsze przeboje ) Nie stronimy od przebojów zagranicznych. Gramy różną muzykę: od rocka, poprzez rock'n'roll, bigbit , pop i blues. Nasz repertuar to muzyka od lat 60. ubiegłego wieku do przebojów współczesnych wykonawców, jak np. Enej, Monika Brodka czy Ewa Farna.
Pochodzimy z Torunia, i okolic , jednak obszar naszych działań nie jest ograniczony do tego regionu . Dojeżdżamy w obrębie województwa oraz do miejscowości w promieniu 200 km od Torunia.Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną.
Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że wesele lub inna uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem, gdyż Państwa zadowolenie jest naszym najważniejszym celem. Widok szczęśliwych nowożeńców na końcu wesela to dla nas największa nagroda.
Naprawdę lubimy, to co robimy! Jesteśmy grupą muzycznych pasjonatów, dla których muzyka to po prostu drugie życie - poszczególni członkowie Latino udzielają się również w innych muzycznych projektach.


Od lat trafiamy w gusta ludzi szukających niebagatelnej rozrywki. Posiadamy profesjonalny sprzęt estradowy oraz instrumenty i (mówiąc nieskromnie) naprawdę potrafimy zrobić z nich należyty użytek :)

Kilkunastoletnie doświadczenie "w branży" nauczyło nas wszystkiego, co powinien umieć i wiedzieć zespół weselny, tak aby uroczystość pozostała niezapomnianą zarówno w pamięci organizatorów i gospodarzy jak i gości.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Latino
Imię: Piotr 
Adres: Toruń, 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 2388

Wyjątkowe sale weselne w mieście Toruń

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy