Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Zespół Muzyczny Select id:15630

Kontakt

604-813...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
795-845...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Chełm, lubelskie
Data dodania: 03-08-2015
Liczba odwiedzin: 1081

Oferta

Select to 4 osobowa grupa pozytywnie nakręconych :-) ludzi z charyzmą, humorem i niebywałymi pomysłami. Zdobyte wykształcenie jak i doświadczenie w dziedzinie muzyki pozwala nam w pełni profesjonalnie poprowadzić każdą imprezę.

Specjalizujemy się głownie w obsłudze imprez tanecznych takich jak wesela, studniówki, dancingi, bale, bankiety, plenery oraz inne imprezy okolicznościowe na terenie całego kraju - odległość nie ma dla nas znaczenia :-) Muzyka to dla nas nie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim pasja całej naszej czwórki dzięki której na scenie czujemy się jak przysłowiowa 'ryba w wodzie' nie tracąc przy tym głowy nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Z ogromną radością i przyjemnością zagramy dla Państwa każdy rodzaj muzyki, a to za sprawą barwnego i bogatego repertuaru który pomieścił w naszych "kajetach" ponad 600 utworów. Prezentowany przez grupę "SELECT" program muzyczny zawiera największe krajowe, jak również zagraniczne przeboje począwszy od lat 70 do współczesnej muzyki rozrywkowej - a oprócz utworów które z 'zasady' powinny znaleźć się w repertuarze każdego ceniącego się zespołu wykonujemy światowej klasy HITY będące najczęściej utworami ponadczasowymi - dlatego też jak mało kto śpiewamy w 5 językach: angielskim, włoskim, białoruskim, rosyjskim, i oczywiście polskim. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań wszystkich gości weselnych bez względu na rozpiętość pokoleniową biesiadników.

Nieodłącznym elementem cieszy się również wspólne biesiadowanie z gośćmi przy stołach. Wiele wspólnych zabaw w naszym wykonaniu bawi gości do łez. Grupa SELECT zdaje sobie sprawę, że przyjęcie weselne trwa kilkanaście godzin, dlatego też jesteśmy przygotowani na to aby przez ten czas zapewnić wszystkim bawiącym się gościom wyborną zabawę z nutką dla każdego. Nie wystarczy przygotowanie 10 czy 15 pięknie zrobionych utworów demonstracyjnych. Grupa Select posiada lekkość i płynność przechodzenia z biesiady przez dance aż do muzyki bardziej ambitnej czyli klimatów rocka.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a to wszystko by sprostać wszelkim stawianym oczekiwaniom i wymaganiom. Cenimy sobie uczciwość i rzetelność dlatego też zaufało nam wiele instytucji państwowych, prywatnych, jak również ośrodków kultury. W połączeniu z korzystnymi i adekwatnymi do wykonywanej pracy cenami oferowanymi przez naszą grupę muzyczną "SELECT" prognozuje to miłą i dobrą współpracę z Państwem zapewniającą najwyższy poziom, a widowni gwarantuje wyśmienitą zabawę.

SELECT to wysoka kultura osobista, poprawna i czysta mowa, wygląd - gwarancja dobrej jakości!!!

Zapraszamy do współpracy i pozdrawiamy,
Grupa Select

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne
  • granie na błogosławieństwie

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Zespół Muzyczny Select
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Chełm
Kod:22-100

Nowe ogłoszenia