Zespół muzyczny SPEKTRUM id:20372

Oferta
Dodaj do plannera

Polska i zagraniczna muzyka pop, rock, ballady, disco polo i inne....jak sama nazwa wskazuje, oferujemy szerokie SPEKTRUM repertuarowe, dostosowywane do życzeń przyszłej Pary Młodej.

Zespół SPEKTRUM gwarantuje dobrą zabawę, profesjonalizm i wysoki poziom zarówno samej muzyki, jak i prowadzenia zabaw weselnych. Muzyka jest przez nas wykonywana całkowicie na żywo, a utwory są jak najbardziej zbliżone do oryginałów zarówno w warstwie tekstowej, jak i instrumentacji. Nie przerabiamy ballad rockowych na disco polo ;) .

Do zespołu należy 5 osób:
- Paweł - wokal i gitara elektryczna
- Piotr - gitara basowa
- Łukasz - saksofon
- Karol - 2 wokal i klawisze
- Oskar - perkusja


Co nas wyróżnia? Zabrzmi zarozumiale, jak napiszemy, że jesteśmy wyjątkowi. Chcemy, żeby przyszła Para Młoda sama mogła wyrobić sobie opinię, dlatego zapraszamy Was na nasze próby. Nie tylko posłuchacie granej przez nas muzyki, ale również sami poczujecie atmosferę wewnątrz zespołu podczas pracy. Przekonacie się, że dobre relacje między muzykami przekładają się na dobre granie. Spotkanie z przyszłą Parą Młodą na próbie dostosowujemy do Waszego wolnego czasu.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i posłuchaj nas, a potem pozwól uczynić swoje wesele najbardziej roztańczonym i rozśpiewanym weselem w okolicy!

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • keyboard/organy
  • perkusja
  • pianino
  • saksofon

Pozostałe:

  • efekty świetlne

Skład:

  • wokalista
  • Ilość osób: 5

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 4500 PLN / dzień

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny SPEKTRUM
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bytom
Data dodania: 08-04-2016
Liczba odwiedzin: 236

Nowe ogłoszenia