Sugar Band

od 6900 do 8000 zł
Leszno, wielkopolskie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
667-729...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • perkusja
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

O nas

COŚ O NAS SAMYCH
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Skoro do nas trafiłeś to znaczy, że jesteś zainteresowany muzyką zagraną na wysokim poziomie na żywo, a nie tylko odtworzoną z płyt.
Muzyka to nasza pasja i odbicie tego co mamy w naszych sercach.
Każda impreza z nami to wyjątkowa eksplozja pozytywnych emocji i uczuć.
ZADZWOŃ JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ CO NAM W DUSZY GRA
Nasz zespół to pięć osób o odmiennych gustach, ale łączy nas jedno. Miłość do muzyki.
Muzyka daje nam siłę i MOC, dlatego MOC jest w Nas silna , jesteśmy silni MOCĄ.
Postanowiliśmy wspólnie nadać tym naszym wspólnym zainteresowaniom bardziej oficjalny charakter.
W końcu powstał SUGAR BAND.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i niech MOC będzie z Wami.

ZESPÓŁ MUZYCZNY SUGAR BAND

Gramy w składzie:
Krzysztof - to szalone połączenie hejnalisty z organistą. Jego domeną są instrumenty klawiszowe oraz trąbka. Dzięki temu, iż był wzorowym uczniem szkoły muzycznej we Wschowie, z każdej barwy potrafi wycisnąć to, co już dawno zostało wyciśnięte.
Przemek - nie może żyć bez gitary! Dzięki temu, iż całe jego życie to instrumenty, kable, gramofony i mikrofony, nie boi się występów ani ludzi, a rzeczy martwe słuchają go jak nikt inny. Jest również producentem muzycznym i DeeJay'em oraz specem od aranżacji i akustyki.
Monika - zjawiskowy głos, w którym drzemie potęga i moc instrumenty perkusyjne, prowadzenie - jak to kobieta, dodaje uroku temu składowi, otwarte serce na ludzi, a śpiewanie to jej pasja i całe życie. Wielka fanka Freddiego Merkurego i Queen.
Zbyszek - saksofonista, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, grający (jak same kobiety określają) na najbardziej seksownym instrumencie na świecie. Prywatnie zakochany w Jazz-ie, uwielbia pogrywać w bigband-ach. Jego sposób gry dodał nam wyjątkowego blasku, a utwory stały się bardziej pełne. Jego specjalność to saksofon tenorowy i klarnet.
Konrad - perkusista - wykształcony na perkusji analogowej, ale rozwija swoje umiejętności poprzez wprowadzanie do swojego warsztatu elektroniki, łącząc akustyczne brzmienie z cyfrową fantazją-jest prekursorem trendu Hybrid-drumming czyli połączenie klasyki z nowoczesnością.

Złoty Laureat prestiżowego konkursu Orły Branży Ślubnej 2020 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
WESELA ZABAWY DANCINGI WIECZORKI TANECZNE STUDNIÓWKI OSIEMNASTKI

ZAPEWNIAMY
-profesjonaln e nagłośnienie i oświetlenie.
-mocną dawkę dobrej muzyki
-szeroki repertuar muzyczny
-wybuchową dawkę humoru
-własne aranżacje utworów
-konferansjerka i prowadzenie imprezy

grupa muzyczna, zespół muzyczny, zespół na wesele, orkiestra weselna, zespół weselny, band weselny, na żywo

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy zespołem wrażliwym na MOC, w połączeniu z pasją, jaką jest dla nas muzyka, skutkuje tylko jednym, niesamowitą eksplozją pozytywnej energii i miłości pod wszelkimi postaciami.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jak to śpiewa zespół Perfect, "chcemy być sobą". Każdy z nas jest odmienny, ale w tej odmienności łączy nas jedno, MOC i pasja. Jesteśmy zespołem grającym na żywo, ale nie stronimy od elektroniki , nie boimy się nowych wyzwań, z resztą dzisiaj się już nie da inaczej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jak tu odpowiedzieć. Chyba tak długo, jak tylko sięgamy pamięcią, od czasów prehistorycznych ery dinozaurów rock and roll-a.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godziny naszej pracy są dostosowane do potrzeb i planu dnia naszych zleceniodawców, ale jedna rzecz jest powtarzalna. Każde wesele kiedyś się kończy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Przede wszystkim jesteśmy zespołem grającym na żywo. Nasze zadanie to oprawa muzyczna imprez tanecznych, pełne prowadzenie wesel od początku do, nazwijmy to "ostatniego gościa" Prowadzenie zabaw "z pełną kulturą, smakiem i nutą pikanterii".

Skład, w którym występujemy.

Nasz skład to piątka przyjaciół o różnych charakterach i temperamentach, ale połączonych wspólnym mianownikiem, pasją do muzyki. Ktoś nam kiedyś powiedział "wy żyjecie tym co robicie, to jest część was".

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Nasz skład jest niezmienny, już od dobrych kilku lat i zdajemy sobie sprawę ,że pary wybierające nasz zespół przede wszystkim zwracają uwagę na niezmienność składu.

Jaki repertuar proponujemy?

Z każdego gatunku muzycznego serwujemy coś dla ucha. Na weselu można spotkać różnych gości. Ich gusta muzyczne są naprawdę różnorodne i tej różnorodności staramy się sprostać.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jeden z naszych kolegów jest nie tylko muzykiem , gitarzystą, ale też konferansjerem. tak się złożyło, że przez wiele lat też grał jako prezenter i dj w dyskotekach i klubach (nawet posiada certyfikat ukończenia warsztatów dla prezenterów i dj-ów), gdzie prowadzenie imprezy z oprawą konferansjerską to podstawa. Ktoś mu kiedyś powiedział, że ma bardzo radiowy głos.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wokalistów jest trzech, w zależności od potrzeb. Staramy się by podstawowym wokalem była nasza frontwoman Monika, za męskie utwory o dużej delikatności wokalnej, odpowiada Krzysztof, z kolei to co bardzo rockowe z małą lub dużą chrypą pozostawiamy Przemkowi.

Na jakich instrumentach gramy?

Skoro jest nas pięcioro, to może tak. Konrad na perkusji, Przemek na gitarze elektrycznej i elektroakustyku, Krzysztof na instrumentach klawiszowych, Monika śpiewa i tez gra na gitarze, Zbyszek na saksofonach.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Konrad ma zestaw bębnów elektronicznych Roland, Krzysztofa instrumenty klawiszowe to solidne instrumenty (nie keyboardy) Yamaha Motif XS i Roland Fantom, Przemek gra na gitarach Ibanez i LTD, na podłodze wspiera go moduł GT 100 firmy BOSS, Monika oprócz śpiewania gra też na gitarze PRS, Zbyszek najczęściej gra na dwóch saksofonach, tenorowym i sopranowym. Nagłośnienie firm JBL i ALTO , YAMAHA, DBX, efekty firmy TC HELICON, mikrofony SHURE i SENNHEISER.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Możemy zaśpiewać w języku polskim ( co zrozumiałe) , języku angielskim (zaznaczam nie fonetycznie) czasem zdarza się w języku niemieckim i czasem po rosyjsku.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Możemy poprowadzić wesele w języku angielskim, i z tym nie mamy problemów, choć wychodzimy założenia, ze w Polsce, na polskim weselu zawsze podstawą powinien być nasz ojczysty język.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Naszej karierze , było tyko kila wesel międzynarodowych, dwa polsko-greckie, jedno polsko-niemieckie i jedno polsko- francuskie. Najmilej wspominamy wesela polsko- greckie, może dlatego, że jest im blisko do naszej kultury i tradycji weselnych.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Wychodzimy z założenia , "jak ktoś jest do wszystkiego to znaczy do niczego", staramy się w naszych usługach oscylować na naszym "poletku" czyli muzyka, oprawa muzyczna wesela i wszystko co bezpośrednio wiąże się z muzyką. Atrakcje w stylu ciężki dym na pierwszy taniec czy fotobudka itp. To pozostawiamy innym, ale jak trzeba możemy polecić i nawet pomóc załatwić.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oświetlenie w naszym zespole stanowi też ważną cześć. Kiedyś zespoły nie przywiązywały uwagi do oświetlenia, teraz to ważny element. Dysponujemy oświetleniem opartym na technologii LED-owej, reflektorami typu PAR , Głowami ruchomymi, wszystko sterowane za pomocą sterownika DMX, oczywiście normalną wytwornicą dymu też dysponujemy dla podkreślenia efektu świetlnego.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Mamy własną playlistę, kształtowała się przez wszystkie lata istnienia zespołu i kształtuje się do dzisiaj bo zawsze ktoś dorzuci swoje "3 grosze" np młodzi. Dzisiaj możemy już powiedzieć, jest to dobra lista, po cichu przyznajemy się , była wzorowana trochę na playliastach DJ-ów, może nie ilościowo, ale różnorodnością i jakością dobranych utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Dedykacje , w miarę możliwości staramy się spełniać życzenia gości.Choć z doświadczenia, możemy powiedzieć, goście pytają o klasyki i standardy wielokrotnie grane na weselach, które każdy z nas zna i już kiedyś grał. Więc takie powroty, my to nazywamy a-vista, to ciekawe doświadczenie dla nas i dla gości.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Kwestia ZAIKS-u zależy od wielu czynników. Najważniejsze jak ma uregulowaną kwestię ZAIKS-u sala, lokal, restauracja (gdzie co raz częściej jest to umowa na stałą ryczałtową opłatę). O ile ta sprawa nie jest przez lokal uregulowana, my temat ZAIKS-u bierzemy na siebie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Co tu napisać, kiedyś istniało takie radio internetowe, Weselne Radio, nooo i udało nam się raz wygrać plebiscyt na utwór miesiąca z piosenką Wielki błękit z rep. Kasi Lesing.

Czyja twórczość nas inspiruje?

OOO to temat naszym zdaniem rzeka. Jak już wcześniej pisaliśmy, różnimy się i to mocno, ale łączy nas pasja do muzyki, inspiracje muzyczne czerpiemy z różnych źródeł. Monika to zagorzała fanka zespołu QUEEN, Krzysztof to romantyk lat 70-tych i 80-tych, Zbyszek czerpie inspirację głownie od wielkich saksofonistów , Max Greger Kandy Dulfer czy Kenny G, to nazwiska jemu nieobce, Konrad często słucha rocka i muzyki pop lat 80-tych , a Przemek to fan ciężkich brzmień, z tego co zawsze mówi jego numery jeden to zespół SCORPIONS i Gary Moore.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy integracyjne są częścią wesela, ale bez przesady. Powinno się je rozbić na całe wesele, by stworzyć różnorodność i przeciwstawić się nudzie i rutynie, kto powiedział by zabawy były tylko przy okazji oczepin. My stawiamy tez na pełna kulturę i szacunek z małą domieszką pikanterii chyba rodem z czasów międzywojennego wodewilu. Stawiajmy na kreatywność, podczas planowania zabaw czy nawet całego obrzędu oczepin, czemu nie zmodyfikować jakąś zabawę. Kto powiedział by np. KARETA odbyła się tylko z wódką, przyjemne z pożytecznym , prawdziwy sok z cytryny też może być. Z naszego doświadczenia zabawa może być najzwyklejsza i najpopularniejsza, ale dobrze poprowadzona, sprawia, że człowiek się cieszy i dobrze bawi, a to najważniejsze .

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

W naszym przypadku to pytanie dziwne, ale postaramy się odpowiedzieć, skoro nie mamy ograniczeń to powinniśmy zagrać wszystko, ale są gatunki które z racji samego już charakteru i brzmienia na wesele nie pasują. To temat bardzo szeroki i względny, osobiście jeśli miałbym na to odpowiedzieć to pewnie mimo zamiłowania do hard rocka i metalu, jednak nie chciałbym usłyszeć np coś z rep. VADERA czy BEHEMOTH i podobnych brzmień, ale AC DC czy ZZ Top czy nawet Metallica czemu nie, Krzysztof pewnie sobie nie wyobraża wesela z prawdziwym brzmieniem elektornicznym typu KLAUS SCHULZE czy ANDREAS VOLLENWEIDER, PINK FLOYD, to jest muzyka do słuchania, ale JEAN MICHAEL JARRE czy JAN HAMER czy OMD PET SHOP BOYS czemu nie. Wszystko zależy tez od tego z jakim weselem mamy do czynienia.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Kwestia hitów na weselu w danym sezonie to tez temat obszerny np zależny od rejonu Polski. W tym sezonie u nas królowały głownie , Daj to głosniej w piosence Mama ostrzegała , rzecz jasna Ronnie Ferrari i Ona by tak chciała, Rapapara ŁYDKA GRUBASA , ciągle nie słabnie u nas popularność utworu Despacito z rep Luis Fonsi i Daddy Yanke, nie słabnie popularność Agnieszki z rep ŁZY czy Oczy zielone dobrze wszystkim znanego ZENKA M

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Na pewno wszystkie te, które integrują gości we wspólnej zabawie i śpiewie
Dorzucilibyśmy do tego jeszcze
Hej szalała KRYWAŃ (koniecznie wersja DMC Poland MIX)
Jak się bawią ludzie z rep BACIARY
Hej czy ty wiesz z rep CLASICS
Jesteś szalona z rep BOYS
Mój jest ten kawałek podłogi z rep MrZOOB
Agnieszka z rep ŁZY
Sofia z rep ALVARO SOLER
Całuj mnie z rep PIERSI
Rock and roll is king ELO
Biełyje rozy Jurij Szatunow
Bailando z rep LOONA
Sway z rep MICHAELA BUBLE
Cykady na cykladach MAANAAM
Ściernisko z rep GOLEC uOrkiestra
I jeszcze pewnie by się znalazło nie jedno
Najważniejsze!!!! Moje jedyne marzenie z rep Anny Jantar

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

My pamiętamy czasy jak muzyka Disco Polo się rodziła, na początku jako muzyka tzw chodnikowa. Była to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na posiadanie tej muzyki znanej z zabaw wiejskich (tego nie uświadczyło się na listach przebojów) na kasetach i CD. Disco polo było różnie traktowane był nawet czas ,że popularność tej muzyki trochę podupadła, by wrócić ze zdwojoną siłą i popularnością. Najlepsze, nikt tego niby nie słuchał ,ale wszyscy znali. Dzisiaj wesele bez Zenka czy BOYS to nie wesele. Można być lub nie być fanem tej muzyki, ale ona zawsze była częścią polskiego wesela czy tego chcemy czy nie chcemy i tak już chyba będzie.

Sugar Band
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Martyna i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-10-2019
Śrem
Data dodania: 29-09-2020

To już prawie rok od naszego ślubu , ale wspomnienia nie słabną. Wspomnienia to jest to co pozostaje w pamięci człowieka. Jednym z tych wspomnień to zespół. SUGAR BAND, wybór którego nie żałujemy. Nad tym zespołem nie trzeba się zastanawiać, wiedzą co zrobić by wesele było udane.

Przemek
29-09-2020

Dziękujemy i niech MOC będzie z Wami :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Leszno
Data dodania: 11-09-2020

Zespół spisał się świetnie. Najlepszy nasz wybór. Super kontakt. Goście bawili się wspaniale.

Przemek
29-09-2020

Dziękujemy i niech MOC będzie z Wami :)

P
Patrycja & Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2019
Świdnica
Data dodania: 09-10-2019

Zespół SUGARBAND był naszym strzałem w 10-tke🤩!
REWELACYJNE brzmienia, idealnie dobrane utwory, zachwycający głos Pani wokalistki 👌😁, no i oczywiście Pan z saksofonem, który zrobił furorę wśród gości na weselu😍
Polecamy z całego serca, nie było gościa weselnego, który nie pochwalił by kapeli👌
Patrycja&Pawe;ł
05.10.2019 r.

Przemek
08-04-2021

Dla nas to był zaszczyt zagrać na Waszym weselu. Niech MOC będzie z Wami :)

N
Natalia&Arek;
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Obrzycko
Data dodania: 18-07-2018

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem całego zespołu ;) Rozkręcili zabawę na całego. Goście wspaniale się bawili. Duże brawa dla wokalistki za piękny głos. Poza tym muzyka na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo efekty świetlne super. Moglibyśmy tak długo wymieniać, ale naprawdę z całym sercem polecamy SUGAR BAND.
Potwierdzeniem tego są goście, którzy dziękowali nam za wspaniałą zabawę. Momentami na parkiecie brakowało miejsca, bo wszystkich porywali do tańca. Dzięki nim wesele super nam się udało, nie wahajcie się, kontaktujcie się z nimi. Gdybyśmy mogli jeszcze raz przeżyć ten czas z pewnością bawilibyśmy się z Sugar Bandem!!!
Natalia&Arek;

Przemek
08-04-2021

Dziękujemy i będziemy Was mile wspominać. MOC jest z Wami :)

K
Kamila sowińska
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gostyń
Data dodania: 12-07-2018

Zespół Sugar Band był niesamowity! Gdybyśmy mogli cofnąć się w czasie i wybierać jeszcze raz, to nie zastanawialibyśmy się ani chwili i oczywiście decyzja byłaby ta sama :) Bardzo bogaty repertuar, wspaniałe podejście do gości oraz do Nas przez cały czas, od samego początku do końca :) Cały zespół zaangażowany, dobiera utwory do tego, do czego tańczą goście :) Piosenka dla rodziców - wymyślaliśmy dużo, co chwilę coś nowego, ale w końcu była specjalnie przygotowana dla nas, na nasze zamówienie :) Jednak to jak dobry jest zespół obrazuje chyba najlepiej zabawa gości (no i nas samych :P) Bawili się wszyscy przez całe wesele, na parkiecie pusto było tylko podczas przerw :) Wszyscy mówią, że bawili się bardzo dobrze i wychwalają zespół, a my sami, no cóż... również dobrze się bawiliśmy, w zasadzie było to chyba wesele, na którym bawiliśmy się najlepiej :) No i wiemy, że zespół się powiększył o jedną osobę, więc jest teraz na pewno jeszcze lepiej (o ile to w ogóle możliwe =D) No i jeszcze jedno: jeśli ktoś się zastanawia nad zespołem, ponieważ nie jest przekonany do damskiego wokalu (tak jak ja od samego początku gdy zaczęliśmy szukać zespół), to niech zaryzykuje! Monika zdecydowanie rozwiała moje wątpliwości :) Zespołowi Sugar Band po raz kolejny serdecznie dziękujemy i życzymy wypełnionego kalendarza :)
Pozdrawiamy,
Kamila&Miko;łaj

Przemek
08-04-2021

Wiecie czym się kończy cofnięcie w czasie, paradoksem dziadka, dziękujemy. Niech MOC będzie z Wami :)

O
Ola i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2017
Gostyń
Data dodania: 22-08-2017

O Zespole Sugar Band możemy się wypowiedzieć w samych superlatywach, byliśmy oczarowani oprawą muzyczną naszego wesela, Zespół grał na najwyższym poziomie. Co ważne to szeroki repertuar, bo przy ich muzyce bawili się goście w każdym wieku (były przeboje dla młodszych i starszych, czyli i „Kawiarenki” i „Despacito”). Wszyscy goście byli zachwyceni, dopytując co chwila gdzie znaleźliśmy taki wspaniały zespół. Współpracę z Przemkiem będziemy zawsze miło wspominać, szczególnie że nie było żadnego problemu z zagraniem piosenki Kultu „Łączmy się w pary, kochajmy się” na pierwszy taniec (spodziewaliśmy się raczej reakcji: co to w ogóle za piosenka;) ). Super było też prowadzenie imprezy, wszystkie zabawy spotkały się z dużym zaangażowaniem gości, my sami jako para młoda świetnie się bawiliśmy! Serdecznie dziękujemy Zespołowi i zachęcamy wszystkich do rezerwacji terminów!
Ola i Łukasz

Przemek
08-04-2021

Dawno to było, ale co jakiś czas wspominamy wasze wesele. Było wyjątkowe, było w nim to coś. Niech MOC będzie z Wami :)

M
Monika i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-04-2016
Data dodania: 16-04-2016

Najlepszy zespół na wesele jaki można sobie wymarzyć - bawili się świetnie wszyscy od 8- do 80-latków. Najwyższy poziom muzyczny, własne ciekawe aranżacje, super konferansjerka
Monika - świetny, mocny głos; nie ma piosenki, której Pani Monika by nie zaśpiewała :)
Przemek - świetne solówki na gitarze (aż sam Slash by pozazdrościł ) i konferansjerka
Krzysztof - Ray Manzarek wśród klawiszowców <3
Zbyszek - wszystkie Panie na weselu do tej pory wspominają Pana saksofonistę
Zastanawiać się można nad wieloma zespołami, ale wybrać trzeba Sugar Band.
Polecamy
Monika i Łukasz
Aha i spełniają najbardziej szalone życzenia muzyczne na pierwszy taniec :)

Przemek
08-04-2021

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość :)

M
Mariolka i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2015
Data dodania: 08-11-2015

Zespół godny polecenia. Gwarancja dobrej zabawy z humorem i dobrą muzyką. Wszyscy goście są zadowoleni. Jeśli ktoś się zastanawia to proponuję dzwonić do Pana Przemka i rezerwować termin :) Ocena 5/5 !!

Przemek
08-04-2021

Ach co to był za ślub, dziękujemy :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: SUGAR BAND
Imię: Przemek 
Adres: Leszno, 64-100, woj. wielkopolskie
667-729...
liczba odwiedzin: 15421
Zadzwoń
667-729...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Leszno

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy