Zespół muzyczny The Krym id:8928

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (12)
Susz, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 26-10-2012
Liczba odwiedzin: 1335

Oferta

"The Krym" to zespół muzyczny, który zjednał ludzi, dla których muzyka to pasja, to hobby. Każdy z muzyków swoje doświadczenie zdobywał w orkiestrach dętych, zespołach rozrywkowych i sakralnych. Wokal męski i żeński to podkreślenie jakości zespołu. The Krym doskonale uświetni każdą imprezę okolicznościową. Do powierzonych zleceń podchodzi bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Doskonale poprowadzi wesele oraz inną uroczystość :

- oferujemy Państwu także program artystyczny "Blues - Rock Session", czyli ponadgodzinny bluesowo - rockowy repertuar największych przebojów sceny polskiej, jak i zagranicznej.

- oferujemy przede wszystkim bardzo konkurencyjne warunki. Bierzemy pod uwagę wszelkie propozycje, a wstępne ustalenia omawiamy telefonicznie kierując się takimi kryteriami jak: dojazd, wymiar czasowy, ilość sprzętu potrzebnego do nagłośnienia imprezy lub oświetlenia sali tanecznej.

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • trąbka

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • Ilość osób: 6

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Zespół muzyczny The Krym id:8928
Ilość głosów: 12
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Kamila
Dodano: 19-05-2013
Przypadkowo zaszłam do Sigmy z moim chłopakiem na piwo. Nie wiedziałam, ze gra zespół. Bawiliśmy się świetnie. Potem sprawdziłam co to za zespół z Susza i znalazłam tą stronę. Zrobili fajową imprę. Nam się podobało :-)
(5)
Autor: Zbigniew
Dodano: 04-05-2013
Byłem wczoraj na plaży. Zimno strasznie, ludzi mało, ale zagrali nieźle. Coraz to nowe, fajne numery i całość na poziomie.
(5)
Autor: -kiero-
Dodano: 21-02-2013
Przerwy w ustaleniu z właścicielem lokalu, a wokalistka śpiewa raptem 4-5 numerów i to spokojnych bardzo. :d, W naszym zespole śpiewa wokalista.
(5)
Autor: Marina
Dodano: 21-02-2013
intrumentalnie spoko, wokalistka zbyt krzykliwa, za długie przerwy.
(5)
Autor: -Tomasz-
Dodano: 11-02-2013
W sobotę to już przesadziliście:D. 150 osób w knajpie, a jednak dało się poszaleć. Stare dobre numery, "ostre gitary", ale i zupełnie do tańczenia kawałki, każdy znalazł coś dla siebie. Było świetnie. Dzięki.
Numery z trąbką powaliły ludzi na kolana.
Trochę trudno było się do baru dopchać, ale jakoś obsługa sobie radziła.
Pozdr., do zobaczenia.
(5)
Autor: - Młodzi - Igor i Agnieszka
Dodano: 02-02-2013
Pozdrawiamy i dziękujemy. I jeszcze raz dziękujemy. Istne szaleństwo. Super zabawa. Polecamy i polecamy. Roznieśliście knajpę. Co za kapela. Będziemy w kontakcie.
Szkoda, że nie możemy być 9 lutego.
(5)
Autor: Elka
Dodano: 29-01-2013
Jeśli będzie tak jak ostatnio, przyjdę na 100 procent. Dawno tak się z koleżankami nie bawiłyśmy. Świetna muza, świetna impreza. Polecam.
(5)
Autor: "Kiero"
Dodano: 25-01-2013
Dzięki za dobre słowo, to wielki zaszczyt grać dla Was. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do "Warmianki" 9 lutego 2013r., godz. 19.00.
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny The Krym
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Susz

Nowe ogłoszenia