Zobacz zdjęcia (3)
Zespół muzyczny VICTORIA, Czarna Białostocka - zdjęcie 1
Zespół muzyczny VICTORIA, Czarna Białostocka - zdjęcie 2 Zespół muzyczny VICTORIA, Czarna Białostocka - zdjęcie 3
1 / 3

Zespół muzyczny VICTORIA id:18433

Czarna Białostocka, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
602-858...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • keyboard/organy
 • saksofon
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 6

Zespół muzyczny VICTORIA to właściwy wybór na Twoje wesele i każdą imprezę okolicznościową; to sto procent gwarancji na udaną zabawę niezależnie od gustu.

Oferujemy Państwu usługi muzyczne na najwyższym poziomie. Nasze bogate doświadczenie sceniczne zapewni Państwu niezapomniane wrażenia i świetną zabawę do białego rana przy największych hitach muzyki polskiej, i nie tylko.

Gramy na takich imprezach jak: imprezy firmowe, biznesowe, integracyjne, wesela, bankiety, studniówki, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, i inne. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów i rodzaju organizowanej imprezy.

Bogaty repertuar jakim dysponujemy zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Prowadzimy konferansjerkę, a kwestie repertuaru i planu organizacyjnego danej imprezy ustalamy z realizatorem wydarzenia/parą młodą.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który posiada wysoki poziom artystyczny, brzmieniowy, i wizualny. W naszej pracy wspomagają nas urządzenia najlepszych firm na rynku, takich jak Electrovoice, Yamaha, Shure, Korg itd…

Jeżeli pragniesz, aby Twoja impreza była jak najbardziej udana, nie zastanawiaj się. Wybierz zespół muzyczny Victoria! Sprawimy, że organizowany przez Państwa wieczór pozostanie w pamięci gości na długie lata!

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy serdecznie do dokładniejszego zapoznania się z naszą stroną internetową, przejrzenia galerii zdjęć, i przede wszystkim przesłuchania utworów demonstracyjnych.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy zespołem z pasją, umiejętnościami,i doświadczeniem. Posiadamy własne nagłośnienie najwyższej klasy oraz oświetlenie sali.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Młodsza część zespołu 10lat, Lider ponat 20lat. W ciągu tego okresu, mieliśmy również możliwość grania w dyskotekach oraz dużych imprezach plenerowych serce naszego zespołu od początku chodziło w rytmach disco polo, lecz nasze doświadczenie pzwala nam na szeroką rozumianą wszechstroność muzyczną.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oświetlenie sali, głowy led, ciężki dym na pierwszy taniec, ciekawe instrumenty towarzyszące, skrzypce, sax, akordeon.

Skład, w którym występujemy.

Podstawowa ekipa to 6 osób, wśród naszych muzyków są absolwenci Białostockiej Akademia Muzycznej. Skład jest elastyczny w zależności od zapotrzebowania i zasobności finansowych przyszłych Par Młodych. Opraw muzyczna w kościele podczas ślubu też jest dostępna,jak podczas wyjść z domu od Pary Młodej. Podsumowując, dwie wokalistki, dwóch wokalistów, akordeon Saxofon, Mega skrzypce.
To wersja najbardziej pożądana i dającą satysfakcję dla najbardziej wymagających klientów.

Jaki repertuar proponujemy?

Rodzaj repertuaru jest zawsze ustalany w porozumieniu z parą młodą. Disco polo, muzyka Clubowa, rock, Biesiadna, lata 70-90.Zawsze udaje się przekonać Parę Młodą żeby to był mix utworów a nie jeden klimat, zawsze się sprawdza.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W składzie są dwie wokalistki Andżelika i Karolina, oraz Marta która gra na skrzypcach i jest obdażona głosem operowym który świetnie sprawdza się podczas oprawy ślubu w kościele.

Na jakich instrumentach gramy?

Instrumenty klawiszowe, akordeon, skrzypce, Saxofon, tamburyn.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Dysponujemy najwyższej klasy nagłośnieniem cztery kolumny Electrovoice Etx 15 p, akordeon waltmaister, Saxofon Yamaha, skrzypce lutnicze, instrumenty klawiszowe Korg, mikrofony shure beta. Oświetlenie 4szt. Głowy led 90w i 2szt.250w Light4Me.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Prowadzenie zabaw w trakcie wesela, przebieranie gości, oświetlenie sali, ciężki dym podczas pierwsza go tańca.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście, dysponujemy rozkładaną rampą, 6 szt. głowy led, 6szt par led, dym.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Dwie osoby, Akademia Muzyczna w Białymstoku, Jedna osoba prywatna szkoła muzyczna I stopnia.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Stawiamy na najwyższej klasy sprzęt, spowodowane jest to nie zawodnością i stawiamy na wysoką jakość dźwięku co jest przyjemne i nie męczące dla weselników.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Czarna Białostocka, , 16-020, woj. podlaskie
602-858...
liczba odwiedzin: 3949
Zadzwoń
602-858...
Napisz

Popularne miasta w okolicy