Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (4)
zespół retro swing project wesele w stylu retro, Zielona Góra - zdjęcie 1
zespół retro swing project wesele w stylu retro, Zielona Góra - zdjęcie 2 zespół retro swing project wesele w stylu retro, Zielona Góra - zdjęcie 3 zespół retro swing project wesele w stylu retro, Zielona Góra - zdjęcie 4
1 / 4

zespół retro swing project wesele w stylu retro id:18745

Zielona Góra, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • kontrabas
 • perkusja
 • pianino

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • Liczba osób: 4

Niezwykle oryginalna propozycja dla par, które łamią konwenanse i pragną ,aby ich wesele było niebanalne i wyjątkowe. Wesele w stylu retro to niepowtarzalna niespodzianka dla gości ,którzy cenią zabawę w najlepszym wydaniu. Zespół RETRO SWING PROJECT i DJ ROLAND zagwarantują muzyczną ucztę do „białego rana”. Inna propozycja to około dwu godzinna niespodzianka dla gości i rodziców w trakcie trwającej uroczystości weselnej ( opcja bez DJ-ja).
Zespół składa się z zawodowych muzyków , wywodzących się z Żagania i okolic. Poprzez doświadczenia muzyczne z takimi gatunkami muzycznymi jak pop, disco, funky, blues, jazz, rock-and roll , rock, muzycy reprezentują doskonały kunszt muzyczny.
Zespół gwarantuje wysoki poziom i dobrą zabawę. Wielkim atutem grupy jest doskonałe brzmienie ,stylizacja retro oraz komunikacja w języku angielskim ,co umożliwia integrację z odbiorcą z zagranicy. W języku niemieckim kontaktujemy się drogą internetową i telefoniczną. Dodatkową propozycją na wesele w konwencji retro może też być przejażdżka zabytkowym autem , zorganizowanie zabawnej sesji fotograficznej w stylu retro , a to wszystko uwiecznione na teledysku weselnym w konwencji dokładnie ustalonej klientem. Czy może być coś ciekawszego?

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Zielona Góra, woj. lubuskie
liczba odwiedzin: 1778

Popularne miasta w okolicy