zespół retro swing project wesele w stylu retro id:18745

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zielona Góra, lubuskie
Data dodania: 28-01-2016
Liczba odwiedzin: 404

Oferta

Niezwykle oryginalna propozycja dla par, które łamią konwenanse i pragną ,aby ich wesele było niebanalne i wyjątkowe. Wesele w stylu retro to niepowtarzalna niespodzianka dla gości ,którzy cenią zabawę w najlepszym wydaniu. Zespół RETRO SWING PROJECT i DJ ROLAND zagwarantują muzyczną ucztę do „białego rana”. Inna propozycja to około dwu godzinna niespodzianka dla gości i rodziców w trakcie trwającej uroczystości weselnej ( opcja bez DJ-ja).
Zespół składa się z zawodowych muzyków , wywodzących się z Żagania i okolic. Poprzez doświadczenia muzyczne z takimi gatunkami muzycznymi jak pop, disco, funky, blues, jazz, rock-and roll , rock, muzycy reprezentują doskonały kunszt muzyczny.
Zespół gwarantuje wysoki poziom i dobrą zabawę. Wielkim atutem grupy jest doskonałe brzmienie ,stylizacja retro oraz komunikacja w języku angielskim ,co umożliwia integrację z odbiorcą z zagranicy. W języku niemieckim kontaktujemy się drogą internetową i telefoniczną. Dodatkową propozycją na wesele w konwencji retro może też być przejażdżka zabytkowym autem , zorganizowanie zabawnej sesji fotograficznej w stylu retro , a to wszystko uwiecznione na teledysku weselnym w konwencji dokładnie ustalonej klientem. Czy może być coś ciekawszego?

Instrumenty:

  • kontrabas
  • perkusja
  • pianino

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

zespół retro swing project wesele w stylu retro
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Zielona Góra

Nowe ogłoszenia