Zespół SaksBand id:15721

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
603-131...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Nowy Sącz, małopolskie
Data dodania: 07-08-2015
Liczba odwiedzin: 851

Oferta

Historia SaksBandu sięga początku 1991 roku, kiedy to jeszcze jako uczniowie szkoły podstawowej chcieliśmy założyć swój własny zespół. Po kilkunastu próbach, które odbyły się w warunkach domowych i bez nagłośnienia, postanowiliśmy iść dalej w tym kierunku. Pierwsze półrocze wytężonych prób i tworzenia repertuaru, zaowocowało debiutem na imprezie w szkole podstawowej, a później na kolejnych imprezach tanecznych i weselach.

Z biegiem czasu zmieniał się skład zespołu, mimo to udało nam się zachować własne opracowania utworów. Po pewnym czasie mogliśmy już korzystać z sali prób, co pozwoliło nam na organizowanie ich w dowolnie wybranym przez nas czasie. W chwili obecnej posiadamy profesjonalną własną salę prób, przystosowaną do nagrywania studyjnego. Przez te kilka lat muzykowania, nabraliśmy doświadczenia, udoskonaliliśmy swój sprzęt, a w 2002 roku stworzyliśmy wreszcie nazwę zespołu – SaksBand.
Gramy polską i zagraniczną muzykę taneczną, staramy się dopasowywać repertuar do sytuacji na parkiecie, a szeroki wachlarz utworów pozwala nam zadowolić nie tylko studenta szalejącego w dyskotekach, ale również górala przyśpiewującego z kapeluszem w ręce. Działamy głównie na terenie małopolski, ale zdarza się, że jesteśmy zapraszani w dalsze zakątki kraju.
W październiku 2003 roku dołączyła do nas Mariola, która potrafiła zaśpiewać wszystko, wkładając w to całe swoje serce, jednak po pewnym czasie z przyczyn osobistych musiała zrezygnować z występów. Koniec roku 2004, to nowe wyzwanie dla zespołu. Na zaproszenie wspólnie z zespołem regionalnym Sądeczoki, SaksBand wyjeżdża do Paryża, gdzie daje występ i uświetnia bal sylwestrowy dla Polonii Francuskiej.
W 2005 roku na zaproszenie Gminnego Centrum Kultury w Rzezawie k. Bochni, zespół startuje do Przeglądu Kapel Weselnych, gdzie udaje mu się zakwalifikować do finałowej dziesiątki. Finałowy przegląd odbywa się w niedzielne popołudnie w Centrum Aktywnego Wypoczynku „Borek” przy licznie zgromadzonej publiczności. Mimo zmęczenia po sobotnim weselu, zespół SaksBand zajmuje pierwsze miejsce, przedstawiając obrzędy weselne i bawiąc licznie zgromadzoną publiczność swym występem, prezentując się w regionalnych strojach z jednocześnie dużą dawką dobrej muzyki i humoru.
Pod koniec 2005 roku, skład zespołu liczy znowu 5 osób. Tym razem swoim wdziękiem, a przede wszystkim swoimi możliwościami wokalnymi, zaskakuje wszystkich Monika. Próby i wspólna praca nad nowym repertuarem polskim i zagranicznym, przynosi zespołowi duże zainteresowanie. Potwierdzeniem tego jest rezerwacja terminów dokonywana z ponad rocznym wyprzedzeniem.
Od 2006 roku gramy już na pełnych obrotach, w niezmienionym składzie, zespół jest dosłownie rozchwytywany, wokalistka Monika podnosi walory całej grupy, a zakup profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego daje wyśmienite możliwości, również występów na dużych plenerowych imprezach. Główne zalety SaksBand-u to wszechstronność pod względem repertuaru, własnych aranżacji oraz jakość obsługi dowolnej imprezy.
Tak jest do chwili obecnej, od ponad 10 lat gramy w niezmienionym składzie, a co roku poszerzamy swój repertuar o aktualne hity.

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • perkusja
  • saksofon
  • trąbka

Pozostałe:

  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 5

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół SaksBand
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Nowy Sącz
Kod:33-300

Nowe ogłoszenia