Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Victoria - Moc atrakcji na Twoim weselu !!!, Białystok - zdjęcie 1
Zespół Victoria - Moc atrakcji na Twoim weselu !!!, Białystok - zdjęcie 2 Zespół Victoria - Moc atrakcji na Twoim weselu !!!, Białystok - zdjęcie 3 Zespół Victoria - Moc atrakcji na Twoim weselu !!!, Białystok - zdjęcie 4 Zespół Victoria - Moc atrakcji na Twoim weselu !!!, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Victoria - Moc atrakcji na Twoim weselu !!! id:41148

Białystok, podlaskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
606-649...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Lata spędzone na niezliczonej liczbie imprez w całym kraju oraz setki zadowolonych par ukształtowały rozpoznawalny styl, w którym wyznacznikiem jakości są dobra zabawa i liczba osób na parkiecie.

Dlaczego powinieneś nas wybrać:

- Zapewniamy oprawę muzyczną na żywo przy wyjściu z domu (na życzenie w Kościele) oraz w trakcie oczekiwania gości na Parę Młodą po Kościele.

- Czterech wokalistów/instrumentalistów wykonuje utwory w różnorodnych gatunkach i językach (polski, angielski, białoruski, ukraiński, rosyjski, włoski, hiszpański, francuski itp.). Na życzenie zespół zostaje poszerzony o skrzypka.

- Naszym głównym atutem oprócz trafnego doboru repertuaru jest nietuzinkowa umiejętność poprowadzenia imprezy, nastawiona na bezpośredni kontakt z publicznością. Inspiracje czerpiemy z obrzędów zasłyszanych w całej Polsce i dzięki nim staramy się uatrakcyjnić przebieg przyjęcia wplatając w nie dodatkowe atrakcje.

- Jednym z naszych celów jest jak największa integracja uczestników zabawy. Poczynając od interakcji jeszcze przed pierwszym tańcem, poprzez zabawę i wspólne biesiadowanie przez całą noc.

- Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie. Victoria nie ma utartych schematów – to Państwo Młodzi (przy naszym wsparciu) układają scenariusz własnego wesela i mają wpływ na przebieg imprezy.

- Dobór repertuaru jest uzależniony od potrzeb klienta ale jednocześnie jest dynamicznie dostosowywany do sytuacji na parkiecie.

- W naszym spisie zabaw oczepinowych widnieje blisko 40 pozycji, z których każdy może wybrać swoje.

- Posiadamy własne nagłośnienie sal do 300 osób, oświetlenie sceniczne
oraz wytwornicę dymu.

JEŚLI JESZCZE NIE JESTEŚ PRZEKONANY PO WIĘCEJ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
ZESPÓŁ VICTORIA z WASILKOWA

Opinie (4)

Zespół Victoria - Moc atrakcji na Twoim weselu !!! id:41148
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Warszawa
Data dodania: 06-07-2022

Zespół na medal! Bogaty repertuar muzyczny, od przebojów z lat 80 i 90, po hity tego roku. Mnóstwo zabaw na parkiecie, jak również przy stołach. Wszystkie ustalenia zostały spełnione, a kontakt z zespołem podczas imprezy bezproblemowy. Zespół doradza w różnych kwestiach, ale również jest otwarty na sugestie ze strony państwa młodych. Ogólnie na naszym weselu ekipa spisała się znakomicie, a wszyscy goście byli zadowoleni. Gorąco polecamy Victoria z Wasilkowa!

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Suwałki
Data dodania: 27-06-2022

Nietuzinkowy zespół. Grający zarówno muzykę dla młodszego i starszego pokolenia. Zespól śpiewał dużo na parkiecie jak również przy stole. Co więcej Pan Czarek trzyma bardzo dobry kontakt z Państwem młodym, mimo wcześniej ustalonego planu/przebiegu wesela. Potrafi w trakcie nieprzewidzianych zmian skonsultować dany problem. Ponadto zespól ma w pakiecie wiele gier i zabaw, jak również pozwala na konfiguracje dostępnych lub też wprowadzenie swoich pomysłów. Szczerze polecam.

E
Ewelina i Rafał Sawoniuk
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Szczuczyn
Data dodania: 20-09-2021

Zespół SZTOS! Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy! Lepiej trafić nie mogliśmy, jesteście cudowni, robicie kawał DOBREJ ROBOTY, dobrej to w sumie mało powiedziane. Zarówno goście weselni jak my jesteśmy BARDZO, bardzoooo zadowoleni. Mamy nadzieję że do zobaczenia kiedyś na innym przyjęciu weselnym. Jeszcze raz polecamy z całego serca przyszłym parom młodym :)

E
Ewelina i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Ełk
Data dodania: 01-11-2020

Serdecznie polecamy zespół Victoria z Wasilkowa, który grał na naszym weselu. Zarówno panie, jak i panowie z zespołu mają świetne głosy, super prowadzenie imprezy. Zespół podchodzi bardzo profesjonalnie do występu, bierze pod uwagę sugestie, służył radą w kwestiach, w których nie byliśmy zdecydowani. Świetny kontakt z frontmanem :)

Kontakt

Adres: Białystok, , 16-010, woj. podlaskie
606-649...
liczba odwiedzin: 3006
Zadzwoń
606-649...
Napisz

Popularne miasta w okolicy