ZESPÓŁ VOLARES Zawsze Udana Zabawa !!! id:22684

Oferta
Dodaj do plannera

Grupa Volares pochodzi z Lublina i funkcjonuje już od dłuższego czasu.

Założycielem Grupy VOLARES jest Krzysiek który od roku 1999 rozpoczynał przygodę weselną ze znanymi zespołami na rynku muzycznym. Po upływie pewnego czasu podjął udaną próbę założenia zespołu “VOLARES” i stworzył grupę z ludzi którzy traktują to co robią z wielką pasją.Gramy prawie wszystko i dla wszystkich,to przy czym bawili się nasi dziadkowie i to przy czy aktualnie bawi się dzisiejsza młodzeż.

SKŁAD ZESPOŁU:

KRZYSIEK – Wokalista,Klawiszowiec i Gitarzysta.Solista który odnajdzie się w każdym rodzaju muzyki.Ponadto pełni rolę wodzireja i organizatora zabaw. Można powiedzieć że z weselami obyty od młodzieńczych lat.Przez ten czas grał na różnych imprezach zdobywając wieloletnie doświadczenie sceniczne jak i muzyczne.

JUSTYNA – Wokalistka o wspaniałej i ciepłej barwie głosu, której ogromną pasją jest właśnie muzyka.Obecnie wraz z nami porywa swym śpiewem ludzi do dobrej zabawy na weselach i innych imprezach okolicznościowych.

TOMEK – Nie zwykle zdolny Gitarzysta i Akordeonista w jednym. To co robi robi z wielką pasją i zamiłowaniem do muzyki i ludzi dla których gra oraz dużym poczuciem humoru.Ze swojego instrumentu potrafi wydobyć praktycznie wszystko.W naszą muzykę wnosi wiele zmian co przekłada się na brzmienie zespołu.

ANDRZEJ – Świetny Perkusista, potrafi nieźle przywalić w bębny odnajdujący się w każdym stylu muzycznym. Gdyby zabrakło perkusji zagrał by na wszystkim w zasięgu ręki.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie przy wyprowadzeniu
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

Skład:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Cennik

Orientacyjna cena: 3500 PLN / wesele

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, MARSZE POWITALNE W DOMACH PAŃSTWA MŁODYCH…

W polskiej tradycji przed uroczystością zaślubin w domach Państwa młodych goście weselni, rodzice, para młoda witana jest marszami.
Przy użyciu instrumentów, akordeonu, gitary, tamburyna oraz bębna​ witamy gości marszami weselnymi a przygrywając znane melodie umilamy czas oczekiwania na błogosławieństwo i wyjście do kościoła. Podczas błogosławieństwa grana jest stara tradycyjna melodia „SERDECZNA MATKO”.

PIERWSZY TANIEC…

Na pierwszy taniec możemy przygotować specjalnie wybrany przez Państwa utwór, zaproponować coś z naszego repertuaru lub, wedle życzenia, odtworzyć dostarczone nam nagranie z płyty CD lub USB

DOBRA ZABAWA i repertuar…

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oprawy muzycznej przyjęć weselnych pozwoliło nam starannie dobrać przebojowy, a zarazem przekrojowy repertuar. W jego skład wchodzą taneczne, rytmiczne i znane przeboje polskich i zagranicznych wykonawców. Ze względu na specyfikę wiekową i obyczajową gości weselnych, znaleźć w nim można utwory z pogranicza folkloru, biesiady, disco polo, poprzez rock’n’rollowe przeboje lat 60, 70, dyskotekowe utwory lat 80, 90 aż po rockowe klasyki i współczesne hity z pierwszych miejsc list przebojów. Ciekawie dobrane i zróżnicowane pod względem stylistycznym „sety” utworów oraz krótkie przerwy, sprawiają, że Państwa goście opuszczą przyjęcie weselne w świetnych humorach „wytańczeni za wszystkie czasy”.

BIESIADA PRZY STOŁACH…

Wspólne śpiewanie znanych melodii biesiadnych przez uczestników wesela podczas przerwy w zabawie tanecznej skłoniło nas do poszerzenia oferty o tak zwaną „biesiadę przy stołach”. Posiadamy, przygotowane przez nasz zespół, specjalne utwory które praktycznie każdy zna. Biesiadę przygrywamy wesoło (na instrumentach akustycznych) śpiewającym gościom. Zachęcając wszystkich do wspólnego śpiewania i biesiadowania – „gdyż nic tak dobrze nie integruje jak wspólne, śpiewanie, muzyka i taniec”.

ZABAWY,KONKURSY I OCZEPINY…

Specyfiką przyjęć weselnych jest to, że oprócz samego tańca w trakcie imprezy, mają miejsce nieodzowne i tradycyjne zdarzenia takie jak: wspólne zabawy, uroczyste krojenie tortu weselnego, oczepiny, podziękowania dla rodziców itp. Posiadamy w swoim programie wiele ciekawych zabaw, konkursów, w których mogą brać udział Państwo Młodzi, jak i goście weselni. Ponieważ każde przyjęcie weselne (tak jak i Państwo Młodzi) jest inne i oryginalne na swój sposób, traktujemy je zawsze indywidualnie. Wszystkie szczegóły ustalamy i dopasowujemy do wymagań i potrzeb każdego klienta.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: ZESPÓŁ VOLARES Zawsze Udana Zabawa !!! id:22684
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Wiktoria.... Dodano: 21-09-2016
Data imprezy: 13-08-2016 Miejscowość: Lublin
(5)
Zespół wart polecenia, wszyscy zadowoleni , gościom się bardzo podobało. Wokalistka jak i reszta bardzo dobrze prowadzą imprezę weselną. Polecam :)
Autor: klaudia zawodnik Dodano: 16-09-2016
Data imprezy: 03-09-2016 Miejscowość: radom
(5)
Wesele meeeega fajne ;) super wokalistka, Pan Krzysiu przemily ;) orkiestra na 5, goscie zadowoleni numer rozdany ;) Lepszej orkiestry sie nie znajdzie ;)

Skontaktuj się

724-469...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Nowe ogłoszenia