DOMINO rodzinny zespół muzyczny . id:23821

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DOMINO rodzinny zespół muzyczny .

Sylwester Ostatnio widziany 22-05-2018
797-941...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (3)
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 27-11-2016
Liczba odwiedzin: 1651

Oferta

Na rynku jesteśmy od 18 lat
Mamy doświadczenie w prowadzeniu zabaw weselnych , bankietów , balów sylwestrowych, studniówek i zabaw plenerowych.
Posiadamy doskonałe przygotowanie muzyczne, jesteśmy absolwentami średnich i wyższych szkół muzycznych.
Domino to zespół rodzinny który kontynuuje tradycje rodzinne rozpoczęte w latach 80-tych.
Wychowaliśmy się w rodzinie muzykującej. Gramy i śpiewamy od dziecka - muzyka to nasza pasja.
Posiadamy bogaty i zróżnicowany repertuar, który zawiera zarówno utwory z dawnych lat jak i aktualne przeboje (w różnych gatunkach, stylach muzycznych). To pozwala nam na zaspokojenie upodobań kilku pokoleń. Nie mamy ściśle ustalonych bloków utworów, staramy się dobierać je w zależności od potrzeby bawiących się.
W zależności od rodzaju imprezy, na życzenie klientów prowadzimy wspólne śpiewy i zabawy towarzyskie przy stołach i konkursy.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon
 • trąbka

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: DOMINO rodzinny zespół muzyczny . id:23821
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Eliza
Eliza
(5)
Dodano: 25-10-2017
Data imprezy: 16-09-2017
Miejscowość: Zgierz
Nie mogliśmy sobie wybrać lepszej orkiestry na wesele! Goście przy każdej okazji wspominają, jak super bawili się przy weselnej muzyce :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy każdemu. My nie zamienilibyśmy tej orkiestry na żadną inną! :)
Stanisław
Stanisław
(5)
Dodano: 11-09-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Andrespol, La Perle
Jestem ojcem Panny Młodej. W zasadzie to ja dokonałem wyboru zespołu na wesele ponieważ Młodzi mieszkają za granicą. I, jak się okazało, ten wybór, to strzał w dziesiątkę. Wszyscy goście weselni - w tym także z zagranicy - byli zachwyceni, a wielu brało namiary na ten zespół. Wesele było prowadzone w pełni profesjonalnie wg ustalonego scenariusza i nie było żadnych dłużyzn. Muzycy zaprezentowali repertuar bardzo zróżnicowany, tak, że każdy znalazł tam to, co lubi. Nas z żoną super pozytywnie zaskoczyli, grając także swingi, które oboje uwielbiamy. Tu trzeba dodać, że muzycy grają na żywo, także na instrumentach dętych, tzn. na trąbce (pan Sylwek) i na saksofonie tenorowym (pani Ewa). Przyjemnie jest słuchać tej muzyki. Co jeszcze trzeba dodać? Cudownie bawią gości i organizują rozmaite konkursy. Czas na weselu upłynął bardzo szybko. Gorąco polecam zespół DOMINO. Z całą pewnością się nie zawiedziecie.
Marek+Ania
Marek+Ania
(5)
Dodano: 19-01-2017
Data imprezy: 14-08-2016
Miejscowość: Andrespol
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Zespołu Domino.
Pełen profesjonalizm łączy się u nich z ciepłym i przyjaznym podejściem. Na początku nastąpiło zebranie dokładnego "wywiadu" (co będzie po czym, dla kogo puścić jaką piosenkę, jak się nazywają poszczególni członkowie rodziny itp.).
Podczas samego wesela członkowie zespołu płynnie poprowadzili nas przez wszystkie etapy imprezy. Nie musieliśmy martwić się, że jakąś część pominiemy. Wszystko szło zgodnie z wcześniej omówionym planem.
Jeżeli chodzi o repertuar i wykonanie, to goście weselni bawili się do rana, chwalą Domino do dziś, a dźwięk w filmie mamy nagrany bezpośrednio z głośnika, ponieważ kamerzysta stwierdził, że zespół jest na tyle dobry, że nie ma sensu "zagłuszać" niedociągnięć wokalnych i muzycznych (których w zasadzie nie było), nagrywając dźwięk z sali.

Szczerze polecam wszystkim. Gdyby nasze wesele miało odbyć się jeszcze raz, bez wątpienia powtórzylibyśmy przygodę z Domino!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:DOMINO
Imię:Sylwester
Nazwisko:Domiński
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:93 176
Adres:łomżyńska

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.