Zespół weselny No Problem id:36114

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Pasłęk, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 29-05-2018
Liczba odwiedzin: 93

Oferta

Zespół muzyczny No Problem z Pasłęka - polecamy swoje usługi w zakresie oprawy muzycznej wesel, poprawin i wszelkich imprez okolicznościowych. W skład zespołu wchodzą trzy osoby. Dwa instrumenty klawiszowe i gitara lub instrumenty klawiszowe, gitara, perkusja (w zależności od warunków lokalowych i życzenia Państwa Młodych).

Dysponujemy własnym nagłośnieniem i efektami świetlnymi, posiadamy również wytwornice baniek oraz dymu, w tym również wytwornicę "ciężkiego dymu", co daje niezapomniany efekt np. podczas pierwszego tańca pary młodej.
Prowadzimy oczepiny i ewentualne konkursy dla gości w trakcie przyjęcia. Posiadamy niezbędny sprzęt do prowadzenia karaoke na przyjęciu weselnym - projektor, ekran, mikrofony bezprzewodowe...
Gramy również na poprawinach. Możemy również nagłaśniać niewielkie imprezy plenerowe. Dojedziemy w każde miejsce. Oferujemy przystępne ceny

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Zespół weselny No Problem
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Pasłęk

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.