Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Ziarno czasu / fot. Sławomir Orłowski id:30942

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Szczecin, zachodniopomorskie
Data dodania: 22-09-2017
Liczba odwiedzin: 164

Oferta

Fotografia jest zarówno moją pasją jak i pracą. Mnogość różnorodnych ludzkich charakterów, osobowości i oraz pomysłów sprawia, że nieustanie dążę do udoskonalania samego siebie. Co ważne, nie byłoby mnie tutaj gdy nie Wy - odbiorcy moich prac, którzy codziennie oceniając moja pracę, dajecie mi sposobność i motywację do dalszego działania.

W fotografii staram się uchwycić prawdziwą naturę człowieka - stronię od zdjęć "pozowanych". Staram się wprowadzać luźną atmosferę, co ułatwia nawiązanie pewnej więzi i bardzo często dobrze rokuje w kwestii dalszej współpracy. Jestem otwarty na Wasze pomysły. Nie usłyszycie ode mnie słów: tutaj nie, to się nie uda, w tym nie czuję się najlepiej... a jedynie przedstawię Wam swój pogląd na daną sytuację.

Często słyszę od moich Klientów: jestem niefotogeniczna/y, z moją twarzą żadne zdjęcie nie wyjdzie, jestem za gruby/chudy. Zazwyczaj już pod koniec sesji, klienci zdają się zapominać w jak nieciekawym tonie o sobie mówili - widząc pierwsze efekty pracy w wyświetlaczu mojego aparatu :)

Fotografia nie jest dla mnie tylko sposobem na zarobek, lecz wielką życiową pasją do tego stopnia, że nie wyobrażam sobie zaprzestania tego, co wykonuję nieustannie od lat młodzieńczych.

Wszystko zaczęło się od ... malowania obrazów. Wiele lat i jeszcze więcej obrazów stworzonych jako nastolatek do dziś zdobi tablice korkowe w mojej macierzystej szkole. Jest to niezmiernie miłe. Kolejnym etapem była krótka fascynacja architekturą, rysunkiem. Przez kilka lat uczyłem także geografii, jednocześnie szukając okazji na plener fotograficzny.

Minęło wiele lat odkąd namalowałem ostatni obraz, zastawiała mnie tylko jedna sprawa - dlaczego nie brakuje mi malarstwa? W końcu zrozumiałem, że tak na prawdę nigdy nie przestałem malować obrazów, a zamiast pędzla i farb robię to przy pomocy aparatu :)

W mojej ofercie znajdziecie Państwo:
- obsługę fotograficzną całej ceremonii ślubnej (od love story po plenerową sesję poślubną),

jak również:
- sesje narzeczeńskie,
- sesje poślubne,
- wieczory panieńskie
- wieczory kawalerskie,
- chrzciny
- sesje rodzinne,
- sesje w dowolnej wymyślonej przez Ciebie formie.

Pozdrawiam
Sławomir Orłowski

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Ziarno czasu / fot. Sławomir Orłowski
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia