Zieleniewsy Art Catering id:16971

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Szpęgawa, pomorskie
Data dodania: 02-11-2015
Liczba odwiedzin: 215

Oferta

Wychodząc na przeciw rynkowi, opierając się na wieloletnim doświadczeniu i obserwacji rynku stworzyliśmy osobny dział poświęcony dostarczaniu smakołyków cateringowych w Polsce i za granicą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dobieramy dania do charakteru imprezy wkładając całą naszą moc pomysłów, aby całość była wyjątkowa.

Specjalizujemy się w obsłudze cateringowej stoisk targowych w Polsce i za granicą. Posiadamy odpowiednie wyposażenie oraz specjalistyczny przenośny sprzęt chłodniczy co gwarantuje nam uzyskanie pełnego bezpieczeństwa serwowanych posiłków wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do prądu.

Na życzenie również z całą przyjemnością zorganizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia biznesowe, bankiety, koktaile, eventy. Dostarczamy dania typu Finger Food na wyjątkowe przyjęcia biznesowe i nie tylko. Zadbamy przy tym również o wspaniałe odczucia estetyczne oraz smakowe.

Możemy również zająć całym przygotowaniem danego wydarzenia od zastawy stołowej, sceny, nagłośnienia, telebimy, kończąc na dostarczeniu wyjątkowej oprawie cateringu dla Państwa gości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Ewa i Sławomir Zieleniewscy

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zieleniewsy Art Catering
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Szpęgawa
Kod:83-112

Nowe ogłoszenia