Ślubne Q&A
Anna & Łukasz, data ślubu: 20-08-2022, Warszawa

Anna, 20-08-2022, Warszawa

Profil ślubny Anna & Łukasz

Anna Ślubna debiutantka
6
& Łukasz

20-08-2022Warszawa
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: opublikowana
5
Ślubne Q&A: 5 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Poznaliśmy się przez zupełny przypadek. Miałam rozpocząć studia magisterskie w marcu, jednak okazało się, że jest za mało chętnych na ten termin i muszę czekać do października. Później kolejny problem, studia w trybie dziennym, na który złożyłam dokumenty również się nie utworzy, więc będę w grupie B, która zamiast zacząć zajęcia z początkiem października, zacznie naukę pod koniec października. Wchodząc do sali nie znałam praktycznie nikogo, usiadłam obok dziewczyny, obok której było wolne miejsce. I tak od słowa okazało się, że miało jej tu nie być, miała rozpocząć pracę na jachcie. Zakolegowałyśmy się, a po miesiącu zaproponowała mi randkę w ciemno z jej kolegą. Oczywiście odmówiłam, bo przecież to nie dla mnie. Nie wiedziałam kim on jest, jak wygląda, ani jaki jest... Po dwóch tygodniach kolejne zajęcia. Przez zupełny przypadek akurat ten kolega do niej napisał, powiedziała mi o tym, ja go pozdrowiłam, zaczęliśmy rozmawiać... I tak już rozmawiamy prawie 2 lata. Początkowo nie nastawialiśmy się na związek, ale z każdą kolejną wiadomością okazywało się, że oczekujemy od życia tego samego, a nasze plany na przyszłość stały się wspólnymi planami.

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem DJa oraz konferansjera na wesele, to nie mogliście trafić lepiej. Znakomity kontakt, dbałość o wszystkie szczegóły i ciekawe pomysły, które uświetniły nasz dzień. Goście są zachwyceni, my również. Myślę, że długo będziemy wspominać ten dzień. Maciej to wspaniała, profesjonalna osoba, która poprowadzi każdą imprezę z dbałością o najmniejsze szczegóły!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Ania i Łukasz

Ślubne Q&A

Na ile przed i od czego rozpoczęliście weselne przygotowania?

Przygotowania zaczęliśmy tak naprawdę już kilka dni po zaręczynach... Kiedyś podczas rozmów o tym, jak chcielibyśmy, aby wyglądał Nasz Dzień pokazałam narzeczonemu salę, która bardzo mi się spodobała, a którą widziałam kiedyś na jednym z blogów. Jemu również wpadła w oko, także wybraliśmy jeszcze kilka innych sal, aby mieć porównanie - w pociągu, wracając znad morza (bo tam mi się oświadczył), ale ciągle na 1 miejscu w głowach mieliśmy tę naszą, wcześniej wybraną, więc zależało nam na tym, aby jak najwcześniej zarezerwować termin, który przypadł nam do gustu. Zaręczyny miały miejsce 29.12.2020, a wymarzona data ślubu 20.08.2022.

0

Na co zwracaliście uwagę przy wyborze sali weselnej?

Bardzo zależało mi na tym, jak to miejsce będzie wyglądać. Nie chciałam zdawać się w tej kwestii na przypadek i uzależniać swojego wyboru od kosztów, chociaż koszt był na drugim miejscu. Również zaplanowaliśmy wcześniej wstępną liczbę gości, więc sala musiała wszystkich pomieścić. Dla mojego narzeczonego bardzo ważne było, aby sala mieściła się w dogodnej lokalizacji dla naszych gości (ponieważ są to w przeważającym stopniu goście przyjezdni), ale również dla nas. Zwracaliśmy również uwagę na dostępność miejsc noclegowych w samym miejscu wesela, bądź w pobliżu, ponieważ planowaliśmy wesele z poprawinami.

0

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Narzeczony zorganizował wyjazd zimą nad morze, bo wiedział, że to moje marzenie. Nie lubię tłumów, a uwielbiam piękne widoki. W dniu zaręczyn rano wyszedł po Croissanty, a przy okazji kupił mi bukiet czerwonych róż. Po śniadaniu poszliśmy na spacer, na klif, aby podziwiać morze z góry. Wybrał miejsce, z którego mieliśmy doskonały widok. Przytuleni, z winem grzanym w termosach patrzyliśmy na morze, po chwili uklęknął i spytał, czy uczynię mu ten zaszczyt i zostanę jego żoną.

0

Co sądzicie o sesjach narzeczeńskich?

Jest to piękne uzupełnienie całej ceremonii. Takie zdjęcia są świetnym dodatkiem do wystroju sali. Wykonane przez profesjonalnego fotografa, w pięknym miejscu, w otoczeniu przyrody.. Czego chcieć więcej.

0

Zespół czy DJ? Kogo wybraliście na swoje wesele i dlaczego?

Narzeczony nie wyobraża sobie własnego wesela z zespołem. Od początku stawia na DJa. Mówi, że za bardzo kocha muzykę, aby słuchać, że zespół nie zagra jego ulubionych piosenek, lub zagra, ale nie w taki sposób, w jaki powinien... Kwestię muzyki zostawiłam w jego rękach, ale oczywiście wszystko kontroluję i podpowiadam, jeśli jest taka potrzeba.

0

Najbardziej pomocni

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
 • Lista zadań

  Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

 • Lista gości

  Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

 • Budżet

  Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

 • Plan stołów

  Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

 • Strona ślubna

  Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

 • Wybierz usługi, których szukasz
 • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
 • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie