Ślubne Q&A
Martyna & Andrzej, data ślubu: 16-08-2025, Pewel Ślemieńska

Martyna, 16-08-2025, Pewel Ślemieńska

M

Martyna Specjalistka z welonem
17
& Andrzej

16-08-2025Pewel Ślemieńska
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
28
Ślubne Q&A: 28 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

Paulina genialna kobieta z zapałem i pasją. Obydwoje od pierwszego dnia ją pokochaliśmy. Na pierwszy taniec wymarzyła nam się salsa do Time of my life z Dirty dancing od początku poświęciła nam wiele czasu i cierpliwości w dopracowaniu układu i kroków. Ostatecznie wszyscy byli zachwyceni pierwszym tańcem, a ja oglądam to nagranie kilka razy dziennie i nie mogę się napatrzeć. Dziękuje Paulinie za wszystkie godziny spędzone na próbach w genialnej atmosferze.

5.00
 / 5

Dj poprowadził nasze wesele idealnie. Wprowadził luźną atmosferę. Goście byli zachwyceni pomimo że to było ich pierwsze wesele z Dj bez kapeli. Wiele gości pytało nas w trakcie wesela kto nam go polecił bo bawią się świetnie. Goście nie schodzili z parkietu. Animacji i zabaw było bardzo dużo i najważniejsze robił mało przerw. Idealnie dobrał muzykę do gości i każdy znalazł coś dla siebie. Jego córka i sam dj spisali się niesamowicie. Wszyscy goście i my jako młoda para uważamy że to wesele było najlepsze wśród wszystkich na których byliśmy dotychczas. Bardzo dziękujemy za współpracę z nami w tym dla nas bardzo ważnym dniu

5.00
 / 5

Zdecydowaliśmy się spontanicznie początkiem stycznia zmienić salę i wybraliśmy Romeo i Julię. Współpraca od samego początku była świetna, przyjazna i przede wszystkim owocna. Goście byli zachwyceni obsługą i jedzeniem oraz całą organizacją. My jako młoda para dostaliśmy wsparcie w każdej kwestii i idealnie nam się z nimi współpracowało. Cytując gości ,,Byliśmy na wielu weselach ale takiego dobrego jedzenia i natychmiastowej obsługi nigdy nie widzieli". Wszyscy spisali się na medal. Ogromnie dziękujemy pani Aldonie, Alicji i Julii która była koordynatorem wezwała za współprace i wsparcie oraz całej obsłudze za pokazanie klasy.
Napisz do: Andrzej Fijak

Ślubne Q&A

Jakie miejsce w Twojej okolicy jest idealne na zaręczyny?

W górach, np podczas wspinaczki na szczycie z ładnym widokiem

0

Na ile przed i od czego rozpoczęliście weselne przygotowania?

2 lata przed ślubem, od szukania sali weselnej zabraliśmy się do tego miesiąc po zaręczynach

0

Na co zwracaliście uwagę przy wyborze sali weselnej?

Porównywaliśmy ilość proponowanych dań lub usług do ceny za talerzyk, wybieraliśmy nie najtańsze tylko według nas ilość adekwatną do ceny

0

Opisz wybór swojej sukni ślubnej - od poszukiwań do jej odbioru.

wybrałam salon najbliżej zobaczyłam pierwszą sukienke na wystawie ją przymierzyłam i ją kupiłam

0

Czym wg ciebie jest miłość? Twój przepis na udane małżeństwo.

miłość to oddanie się drugiej osobie. To moment kiedy zrobisz dla kogoś wszystko

0

Welon, wianek, coś zupełnie innego? Co wybrałaś?

Wybrałam welon długi na ślub, a na wesele zakładam spinkę

0

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

W Tatrach. Wychodziliśmy na dolinę pięciu stawów. W wysokich górach w tym dniu jeszcze zalegał śnieg. Kiedy byliśmy prawie na szczycie narzeczony zamienił się ze mną miejscami bo stwierdził że tak będzie bezpieczniej. Zaraz po zamianie w miejscu w którym wcześniej stałam ja śnieg zjechał. Mój jeszcze wtedy chłopak zjeżdżał w dół w stronę przepaści. Na szczęście udało mu się zatrzymać zaraz przed urwiskiem, kiedy zobaczyłam że nic mu nie jest niewiele myśląc siadłam w miejsce z którego zjeżdżał i zjechałam mu w ramiona. Wtedy wyciągnął pierścionek a wszyscy ludzie którzy byli świadkami tego bili brawo. Nie dotarliśmy na szczyt, na którym w pierwszym planie miał się oświadczać, ale i tak było pięknie.

0

Co sprawiło Wam najwięcej problemów podczas organizacji wesela i jak udało wam się to rozwiązać?

Najwięcej problemów sprawiła nam sala, ponieważ poprzednia sala zerwała z nami umowę 8 miesięcy przed weselem. Na szczęście zwolniło się miejsce w innej sali na ten sam termin.

0

Wasz pomysł na rozsadzenie gości na weselu?

Klasycznie. rodzina pana młodego po jednej stronie, a panny młodej po drugiej.

0

Jak wyglądała wasza ceremonia zaślubin?

Tradycyjna uroczystość w kościele parafialnym panny młodej

1

Czym kierowaliście się przy wyborze fotografa ślubnego?

Zależało nam na fotografie i kamerzyście z jednej firmy. Poza tym była z polecenia naszego dj.

1

Co sądzicie o sesjach narzeczeńskich?

Niewiem nie mam zdania , my nie zdecydowaliśmy się na taką sesje

0

Zespół czy DJ? Kogo wybraliście na swoje wesele i dlaczego?

DJ. Ponieważ wcześniej bawiliśmy się na imprezach do tego DJ'a i bardzo nam sie podobał sposób w który prowadzi imprezy.

1

Opisz, jakie mieliście dekoracje ślubne (kościół, bukiet, auto, sala)?

Wszystko w kolorze przewodnim biel granat i złoto, dekoracje z gipsówek i róże.

0

Czym kierowaliście się przy wyborze kamerzysty?

Zależało nam na fotografie i kamerzyście z jednej firmy. Poza tym była z polecenia naszego dj.

1

Czym pojechaliście do ślubu?

Do ślubu pojechaliśmy czarnym BMW sprowadzanym z ameryki

0

Jak przekonać drugą połówkę do lekcji tańca?

Nie musiałam , mój narzeczony uwielbia tańczyć, dla nas lekcje tańca to relaks.

1

Kogo wybraliście na świadków i dlaczego?

Panna młoda wybrała starszą siostre, a pan młody kuzyna, ponieważ to są osoby na których zawsze możemy polegać

0

W jaki sposób poprosiliście bliskich, aby zostali waszymi świadkami?

Zapytaliśmy prosto z mostu, kiedy przyszliśmy na kawę.

0

W czym pomagali wam wasi świadkowie?

Świadkowie pomagali nam w przywiezianiu bukietu dla panny młodej i dopieszczeniu detali

0

Na czym nie warto oszczędzać organizując ślub i wesele?

Na oprawie muzycznej obrączkach, fotografie, i sali

0

Na ile przed ślubem zamówiliście obrączki?

Obrączki zamówiliśmy zaraz po zaręczynach, czyli 2 lata przed ślubem

0

Jakie tradycje regionalne pojawiły się w trakcie waszych przygotowań do ślubu?

Wysyłamy delegacje po pana młodego potem jadą do panny młodej, błogosławieństwo i do kościoła.

0

Jak i kiedy zaaranżowaliście pierwsze spotkanie waszych rodziców?

Rodzice mojego narzeczonego zaprosili mnie i moich rodziców na kawę

0

W jaki sposób i na ile przed weselem zapraszaliście swoich gości?

Chodziliśmy z zaproszeniami do każdego gościa osobno około 4 miesiące przed ślubem

0

Jak dzieliliście się obowiązkami dotyczącymi przygotowań do ślubu?

Podział był zależny od tego kto akurat miał więcej czasu ponieważ kończe studia i bronie się miesiąc przed ślubem.

0

Najbardziej pomocni

Blog ślubny

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
  • Lista zadań

    Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

  • Lista gości

    Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

  • Budżet

    Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

  • Plan stołów

    Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

  • Strona ślubna

    Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

  • Wybierz usługi, których szukasz
  • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
  • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie