Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotografka Patrycja Świątkowska - my kochamy emocje! id:19010

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotografka Patrycja Świątkowska - my kochamy emocje!

Ostatnio widziany 20-06-2018
509-470...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Swarzędz, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 08-02-2016
Liczba odwiedzin: 390

Oferta

Witam serdecznie na naszym profilu!

Jesteśmy fotografującym małżeństwem, co oznacza dla Was dwa razy więcej korzyści, dwa spojrzenia na tą samą scenerię, dwa podejścia do tematu- damskie i męskie :)

Zapraszam do zapoznania się z naszą super ofertą ślubną.
Myślę, że zacznę chronologicznie od pakietu podstawowego... Cena pakietu ślubnego zawierającego obsługę dwóch fotografów (ja i mąż), fotografowanie od przygotowań (około 12 w południe) do wesela godzina max. 1 w nocy, plus plener w innym dniu niż Państwa ślub to koszt 2250zł. W tej cenie otrzymujecie Państwo min. 300 szt. obrobionych zdjęć na spersonalizowanej płycie DVD. Jest to najtańszy pakiet nieobejmujący albumów. Pakiet z fotoalbumem dla Państwa, w formacie 30x30cm - 2600zł. Natomiast z fotoalbumem 30x30cm. oraz dwoma mniejszymi 20x20cm. - w sumie 3 fotoalbumy! np. dla rodziców - 2900zł. Bardzo proszę o zwrócenie uwagi, że mówimy o doskonałej jakości fotoalbumach, nie fotoksiążkach!

Teraz kilka słów o tym jak pracujemy :)
Podczas przygotowań, jeśli odległość między Waszymi domami na to pozwala, ja fotografuję Pannę Młodą, Maciej (mój mąż) jedzie do Pana Młodego.
Po obiedzie i pierwszym tańcu, zawsze zapraszamy Parę Młodą i Gości do wspólnego zdjęcia. Warto je zrobić, gdyż będzie najpiękniejszą pamiątką nie tylko dla Was, ale dla całej rodziny :)

Ostatnim etapem naszej współpracy będzie plener poślubny... Pamiętajcie, żeby zarezerwować na niego jeden dzień z urlopu. Plener odbywa się zazwyczaj w dwóch wybranych miejscach, no chyba, że z jednej miejscówki wyciśniemy wszystko co możliwe i opadniecie z sił :) Jeśli miałoby to być miejsce mocno oddalone, musimy wycenić je indywidualnie.

Jeszcze jedna ważna rzecz, bardzo przyjemna :).... sesja narzeczeńska. Jeśli zdecydujecie się Państwo na nasze usługi i wybierzecie opcję z trzema fotoalbumami, sesję narzeczeńską robimy gratis! To super sprawa, aby się lepiej poznać i w dniu ślubu zminimalizować stres związany z widokiem aparatów. Wy poznajecie nas, a my Was. :) Podczas sesji możemy zagwarantować świetną zabawę i zero spięcia.

Generalnie o organizacji samego dnia ślubu można by pisać i pisać, więc w kwestii ustalenia i dogadania szczegółów, najchętniej zapraszamy do nas- na małą kawę i przejrzenie na spokojnie albumów i zdjęć....


Pozdrawiamy serdecznie.
Patrycja i Maciej

Specjalizacja:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Ilość fotografów:

 • 2 fotografów

Cennik

Oferta nr 1
od 2250 do 2900 / całość
Podstawowy pakiet ślubny to tylko 2250zł.!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Fotografka
Imię:Patrycja
Nazwisko:Świątkowska
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Swarzędz
Kod:62-020
Adres:Kórnicka

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.