• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

3 najważniejsze rady na udane wesele

3 najważniejsze rady na udane wesele

Czy wiecie co zrobić, aby uniknąć otarć od butów w dniu ślubu? Co zrobić, aby Wasz pierwszy taniec utkwił w pamięci Waszych gości? I na koniec – dlaczego warto nie odkładać podróży poślubnej?

Chcesz tańczyć do rana?

Po pierwsze, pamiętajcie, aby kupić skórzane buty ślubne dobrze dopasowane do Waszych stóp. Nie zawsze piękne trzewiczki są wystarczająco wygodne i zapewnią Wam komfort oraz pozwolą na wspaniałą zabawę do końca wesela. Radzimy rozchodzić szpilki i pantofle ślubne na długo przed weselem, aby przy ewentualnym poobcieraniu stóp był czas na zgojenie odcisków i otarć. Poza tym dobrze jest zaopatrzyć się w kilka par butów tak, aby mieć możliwość zmiany obuwia i kontynuowania zabawy. Po weselu proponujemy wymoczenie stóp w wodzie z solą.

Przećwiczony pierwszy taniec

Po drugie, na każdym weselu goście niecierpliwie czekają na pierwszy taniec Młodej Pary. Dlatego jeśli nie jesteście wspaniałymi tancerzami z urodzenia, to będziecie się mniej stresować, jeśli przećwiczycie pierwszy taniec kilka razy podczas romantycznego wieczoru. Myślę, że z pewnością chcielibyście wyglądać olśniewająco, dlatego zawczasu dobierzcie muzykę oraz układ taneczny. Z pomocą może przyjść Internet, szkoły tańca lub po prostu znajomi, którzy dobrze doradzą i pomogą w nauce kroków. Podczas tańca możecie zorganizować pokaz baniek mydlanych – tysiące spadających banieczek sprawi, że wśród nich będziecie wyglądać nieziemsko i goście na długo zapamiętają Wasze udane wesele.

Podróż zaraz po ślubie

Po trzecie, planując ślub i wesele nie zapomnijcie o tej mniej stresującej, ale jakże przyjemnej części uroczystości zaślubin – tradycyjnej podróży poślubnej. Jeżeli tylko jest taka możliwość, nie odkładajcie podróży poślubnej na później lub na za rok. Pamiętajcie, że możecie poprosić o prezent w formie biletów na podróż poślubną jako prezent od kilku zaproszonych gości, aby nie obciążało to Waszego portfela. Wspólny wyjazd sprawi, że będziecie mieli czas tylko i wyłącznie dla siebie, co jest bardzo ważne na początku wspólnej drogi. Najlepiej jedźcie od razu po weselu, odreagujcie zmęczenie i stres związany z przygotowaniami weselnymi. Bawcie się dobrze i wykorzystujcie każdą minutę z tego wyjazdu, aby ten czas był czymś wyjątkowym i, abyście mogli myślami wracać do tych chwil przez całe życie. Róbcie dużo wspólnych zdjęć, które będą wywoływać ciepłe wspomnienia za każdym razem, gdy będziecie je oglądać.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu