3 pomysły na majówkę we dwoje

3 pomysły na majówkę we dwoje

Długi weekend majowy to doskonała okazja do spędzenia czasu razem. Na spokojnie, bez pośpiechu. Warto jednak odpowiednio się przygotować i zaplanować wspólne aktywności, by wolny czas nie przeleciał szybko przez palce. Mamy dla Was trzy pomysły na to, by majówka we dwoje była wyjątkowo udana!

majówka we dwoje

Aplikacja wesele z klasą

Majówka we dwoje: 3 propozycje

Zwiedzanie nowych miejsc

Jeśli macie taką możliwość, warto wykorzystać długi weekend na poznanie jakiegoś nowego miejsca. W zależności od kwoty, jaką chcecie przeznaczyć na wyjazd, możecie wybrać się za granicę lub zwiedzić najbliższe duże miasto w Waszej okolicy. Każda taka wycieczka pozwoli Wam, choć na chwilę, oderwać się od rzeczywistości i zebrać siły na kolejne dni!

Oferty promowane

Relaks na łonie natury

Jeśli pogoda dopisze, koniecznie wykorzystajcie majówkę na odpoczynek na świeżym powietrzu! To doskonały czas, by rozpocząć sezon rowerowy lub wybrać się na piknik! Obowiązkowym punktem każdej majówki jest grillowanie! Jedzenie na zewnątrz smakuje o niebo lepiej!

Deszczowa majówka

Warto też rozważyć inne plany, w razie niepogody. Deszczowe dni warto wykorzystać na odwiedzenie ciekawych kawiarni lub restauracji, a także wszelkich atrakcji pod dachem – muzeów, kin itp. Nie ma co siedzieć w domu przed telewizorem, jeśli jest okazja, by wyskoczyć w jakieś ciekawe miejsce i zobaczyć coś nowego.

Jakie macie plany na majówkę?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

4.8/5 - (44)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore