3 pomysły na zaręczyny zimą

3 pomysły na zaręczyny zimą

Idealny moment na zaręczyny nie istnieje! Wiele par decyduje się na ten krok latem, np. podczas wakacji, ale zima to równie dobry czas! Przedstawiamy nasze pomysły na zaręczyny zimą!

zaręczyny zimą

Pomysły na zaręczyny zimą

Zaręczyny na stoku

Zimowy urlop to doskonała okazja, by naładować baterie w ten najbardziej depresyjny czas w roku. Jeśli wybieracie się na zimowy wypoczynek i jesteście gotowi na ten krok, to świetna okazja, by się oświadczyć! Oświadczyny na stoku to pomysł na oryginalne zaręczyny!

Zaręczyny w rodzinnym gronie

Święta to wyjątkowy czas, który spędzamy w gronie najbliższych osób. Jeśli marzą Wam się zaręczyny w gronie rodziny, warto wykorzystać ten świąteczny czas.

Romantyczne zaręczyny

Zimą obchodzimy przecież Święto Zakochanych! Walentynki to jeden z najpopularniejszych dni na zaręczyny. Jeśli Twoja wybranka jest romantyczką, na pewno doceni klasyczne oświadczyny z romantyczną kolacją i bukietem czerwonych róż!

Co sądzisz o zaręczynach zimą?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).