• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

4 suknie ślubne Ellie Goulding! Która z nich jest najpiękniejsza?

4 suknie ślubne Ellie Goulding! Która z nich jest najpiękniejsza?

W miniony weekend znana piosenkarka Ellie Goulding wyszła za mąż za Caspera Joplinga, z którym poznała się w 2017 roku. Wystawna uroczystość odbyła się w katedrze York Minster w Wielkiej Brytanii.

Echa po ślubie gwiazdy wciąż nie milkną, a każdego dnia poznajemy coraz więcej informacji na temat tego niezwykłego wydarzenia. Z pewnością dla wszystkich miłośniczek mody ślubnej ślub piosenkarki stał się nie lada inspiracją. Gouliding zdecydowała się na aż 4 kreacje ślubne, z czego stworzenie jednej z nich zabrało aż 640 godzin!

Suknie ślubne Ellie Goulding

Główna suknia ślubna piosenkarki utrzymana była w stylu epoki wiktoriańskiej. Miała stójkę i długie rękawy. Pozostałe kreacje zdecydowanie odbiegały stylem od pierwszej sukni. O swoich kreacjach Goulding opowiedziała dziennikarzom magazynu „Vogue”.

Byłam podekscytowana tym, że po ceremonii mogę pokazać się w nieco innej odsłonie. Na powitania gości przed Castle Howard miałam wyjątkową suknię od Stelli McCartney – powiedziała.

Ostatecznie piosenkarka zdecydowała się na prostą i klasyczną suknię z rozcięciem, kreację ozdobioną koralikami oraz krótką suknię z bufiastymi rękawami.

Która z nich podoba się wam najbardziej?

Zobacz także: Szukasz wymarzonej sukni ślubnej? Zajrzyj do naszego katalogu i znajdź salon sukien ślubnych, który spełni twoje oczekiwania!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu