5 pomysłów na małżeńskie randki

5 pomysłów na małżeńskie randki

Już dawno macie za sobą etap poznawania się? Mieszkacie razem i tworzycie rodzinę? Wiele par twierdzi, że małżeństwo wiele zmienia i mają rację. Nie oznacza to jednak, że po ślubie między Wami ma być mniej ciekawie. Wręcz przeciwnie! Obrączka na palcu nie musi wiązać się z końcem romantycznych spotkań! Zaproponuj swojej drugiej połówce małżeńskie randki!

5 pomysłów na małżeńskie randki

Kolacja na mieście

Przyzwyczailiście się już do wspólnych posiłków i na co dzień jadacie przy jednym stole? Zadbajcie o to, by wspólne kolacje nie ograniczały się do jedzenia! Przypomnijcie sobie jak to było na Waszych pierwszych spotkaniach. Prawdopodobnie tematy do rozmowy się już zmieniły, ale to ważne, by często wymieniać się opiniami i rozmawiać nie tylko o codziennych obowiązkach. Raz na jakiś czas zmieńcie otoczenie i zamiast gotowania w domu, postawcie na posiłek na mieście. Poczujcie się jak na pierwszej randce!

Wieczór w domowym zaciszu

Jeśli jednak jesteście domatorami, nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować sobie randkę w domu. Przygotujcie dobre jedzenie, udekorujcie stół i zadbajcie też o swój wygląd. Zadbajcie o to, by nic nie zakłócało Waszego spokoju. Poświęćcie sobie całą uwagę, telefony odłóżcie na bok. Randka w domowym zaciszu zapewni Wam pełen komfort.

Sesja zdjęciowa

Sesja narzeczeńska, ślubna… nie czekajcie do narodzin dziecka, by znów umówić się na profesjonalne zdjęcia! A gdyby tak zorganizować sobie małżeńską sesję zdjęciową z pierwszych chwil z obrączką na palcu? To może być świetny sposób na spędzenie dnia i wspaniała pamiątka na długie lata.

Domowe SPA dla dwojga

Wyczerpaliście już pomysły na randkowanie poza domem? Skorzystajcie z tego, że mieszkacie razem i wykorzystajcie wspólną przestrzeń do prawdziwego relaksu! Przygotujcie gorącą kąpiel, aromatyczne świece, klimatyczną muzykę. To będzie niezapomniany wieczór!

Dzień w łóżku

Nic złego się nie stanie, jeśli raz na jakiś czas odłączycie się od świata. Przygotujcie zapasy pysznych przekąsek, zamówcie pizzę, przygotujcie dobre filmy i książki. Otoczcie się poduszkami, kocami, wskoczcie w wygodne, puchate szlafroki i zrelaksujcie się, nie wychodząc z sypialni. Taki reset pozwoli Wam się oderwać od codziennych spraw!

Lubicie małżeńskie randki?

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore