5 powodów, dlaczego warto wybrać Barmix – Automatyczny Barman na wesele

5 powodów, dlaczego warto wybrać Barmix –  Automatyczny Barman na wesele

Stolik służący jako barek z wytrawnymi alkoholami stał się stałym elementem wystroju sali weselnej. Coraz częściej wybieraną atrakcją są obite skórą mobilne bary wraz z pracującymi za nimi profesjonalnymi barmanami, którzy serwują gościom weselnym kolorowe drinki.
Po kilku latach stagnacji i braku innowacji w kwestii serwowania weselnego alkoholu na rynku weselnym pojawiła się nowość.

W 2018 roku polska firma „Barmix” wprowadziła na rynek urządzenie, które wzbudziło spore zainteresowanie wśród młodych par. Goście weselni z dużą atencją podchodzą do urządzenia, które w trakcie przygotowywania napoju świeci na kolorowo i w niespełna 15 sekund wydaje atrakcyjnie wyglądającego drinka.

Pierwsze Barmixy pojawiły się na weselach już pod koniec 2018 roku, ale swoją popularność i uznanie zaczynają zdobywać właśnie teraz.
Na portalach ślubnych automatyczni barmani cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Na polskim rynku weselnym koszt wynajęcia profesjonalnego barmana to wydatek rzędu 1500 zł w górę (plus poczęstunek ok. 250 zł), no i oczywiście musimy doliczyć koszt napojów, czyli ok. 1000 zł.

Wynajęcie Barmixa na jeden dzień to wydatek rzędu 999 zł, plus napoje ok. 500 zł, ale już koszt samego poczęstunku nam odpada. Poniżej przedstawimy wam kilka argumentów za tym, aby wziąć pod uwagę Barmixa w trakcie planowania swoich atrakcji weselnych. Czasem warto postawić na nowość – w szczególności, jeśli wiąże się ona z oszczędnością naszych pieniędzy.

  • Dostępność – Barmix to automat, który po włączeniu wtyczki do kontaktu i uzupełnieniu go sokami, syropami oraz alkoholem, jest gotowy do użytku i będzie trwał w tym stanie do samego końca wesela. Nawet ostatni gość weselny, opuszczający salę o czwartej nad ranem, będzie mógł sobie zrobić drinka na „do widzenia!”.
  • Zajmowana powierzchnia – mobilne bary potrafią zająć sporo miejsca na sali. Aby nasze atrakcje weselne, typu mobilny bar, podświetlane napisy itp., nie zajmowały połowy sali, to warto postawić na coś, co nie zabiera wiele przestrzeni. Barmix ma wymiary 75 cm wysokości i 70 cm szerokości (plus stolik na lód i szklanki). To więcej niż barek z alkoholami, ale dużo mniej niż mobilny bar.
  • Ilość drinków – w automatycznym barmanie mamy możliwość wyboru jednego z czterech menu. Każde menu to ok. 11 popularnych drinków. Różnią się głównie podstawowym wykorzystanym alkoholem. Najczęściej drinki są robione na bazie wódki, co sprawia, że nie są one drogie dla pary młodej, ale dzięki ciekawym efektom, takim jak np. potrójna warstwa czy mieszanka czterech składników, potrafią zaskoczyć podniebienia gości weselnych.
  • Szybkość serwowania drinków – na weselach powyżej 100 osób (a takich nie mało w kraju nad Wisłą) przyjmuje się, że powinno pracować dwóch barmanów, co wiąże się większymi kosztami. Dzięki temu, że Barmix – Automatyczny Barman robi drinki z dokładnością do 1 ml w czasie krótszym niż 15 sekund, mamy pewność, że kolejki przy barze nie będą nam straszne.
  • Cena – jak wcześniej wspominaliśmy, kiedy mówimy o wynajmie profesjonalnego barmana, który przeprowadzi dla nas dodatkowo pokaz barmański, musimy liczyć się z kwotą 2000 zł za usługę, plus 250 zł za poczęstunek, a dodatkowo z kosztem sporej palety alkoholi. Rzadko kiedy para młoda decyduje się na barmana w trakcie poprawin. W przypadku Barmixa, najczęściej sugerowana cena to 999 zł za jednodniowe wesele oraz 1250 – 1500 zł za dwudniową imprezę, oczywiście doliczając do tego alkohol.

Barmix to absolutna nowość i każdy gość weselny na 100% zainteresuje się urządzeniem. Zarówno pary młode, jak i goście weselni, lubią opowiadać o tym, jak było na weselu. Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że znaczna część z nich będzie opowiadała o Barmixie jako o jednej z ciekawszych atrakcji weselnych, jaką dotychczas widziała na weselu.
My ludzie tak już mamy z nowymi doświadczeniami, że lubimy się nimi dzielić 😉

Artykuł powstał we współpracy z Barmix.

4.9/5 - (35)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore