5 znaków zodiaku, które będą najlepszymi mężami!

5 znaków zodiaku, które będą najlepszymi mężami!

Na udane małżeństwo składa się kilka czynników, choć oczywiście najważniejsza jest miłość, od której wszystko się zaczyna.

Jednak uczucie bywa czasem niewystarczające. Ważne jest również zgranie charakterów i celów, jakie w życiu chce osiągnąć para. Wiele osób wierzy w to, że na naszą osobowość ma również wpływ data urodzenia i znak zodiaku, który towarzyszy nam od tego momentu.

Ze względu na to warto wiedzieć, jakie znaki zodiaku będą najlepszymi żonami i jakie znaki zodiaku będą najlepszymi mężami! Które z nich są do rany przyłóż, a które w domu stają się prawdziwymi „generałami”? Tym razem przyjrzymy się mężczyznom!

Envato

Lew

Lew to mąż prawie idealny, nie boi się męskich zadań, ale również potrafi zająć się domem i dziećmi, które bardzo kocha. Ponieważ opiekunem tego znaku zodiaku jest Słońce, Lew ma zawsze dużo energii i entuzjazmu. Czule dba o swoją partnerkę, choć jest nieco zazdrosny. Lubi dbać o dom, o siebie, o swoje dzieci i o swoją żonę. Chce, aby wszystko było piękne!

Envato

Koziorożec

Koziorożec według astrologów to niezwykle wierny znak, który dodatkowo ma w sobie wiele czaru i jest niezwykle inteligentny. Małżeństwo z Koziorożcem jest co prawda nieco monotonne, jednak ten znak zodiaku potrafi zawsze postawić na swoim i daje duże poczucie bezpieczeństwa. Koziorożca nie jest jednak łatwo usidlić, jednak jeśli już to się uda, związek będzie długotrwały.

Envato

Rak

Podobnie jak w przypadku kobiet spod tego znaku zodiaku również po mężczyźnie można oczekiwać szalonych porywów miłości i uczucia do grobowej deski. Rak ma nieco zmienne humory, co może być utrudnieniem w codziennym życiu, jednak oprócz tego jest troskliwy i niezwykle kocha dzieci. Życie z nim zdecydowanie nie będzie nudne.

Envato

Panna

Według astrologów Panna w przypadku mężczyzn to znak zodiaku, na który zdecydowanie warto postawić. Kochający, wierny, czuły, pracowity, inteligenty i ambitny. Mąż spod tego znaku zodiaku jest wymagający, ale dzieje się tak dlatego, że sam od siebie daje bardzo dużo. Bywa czasem jednak nieco niezdecydowany

Envato

Skorpion

Zdaje się, że to trochę typ złego chłopca, który na początku związku bywa zazdrosny i bardzo namiętny. Po ślubie ukochana staje się całym jego światem. a co za tym idzie Skorpion nieco się przy niej uspakaja. Te znaki zodiaku bywają jednak zaborcze i pragną z ukochaną całkowitej jedności dusz i ciał. Skorpion może być czasem zazdrosny o własne dzieci.

4.9/5 - (27)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore