• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

5 znaków zodiaku, które będą najlepszymi żonami!

5 znaków zodiaku, które będą najlepszymi żonami!

Jedni wierzą w znaki zodiaku, inni uważają, że to jedynie bajki bez pokrycia. Bez względu na to, w której grupie jesteście, czasem warto choćby dla dobrej zabawy przyjrzeć się zestawieniom stworzonym na podstawie przepowiedni astrologów.

Tym razem postanowiliśmy zaprezentować wam zestawienie najlepszych żon według znaków zodiaku. To właśnie te znaki mają najbardziej pożądane cechy charakteru, dzięki którym kobieta jest idealną partnerką, żoną, matką i przyjaciółką. Czy znajdujecie się w tym zestawieniu?

Ranking najlepszych żon według znaków zodiaku

Envato

Wodnik

Wodniki potrafią stworzyć prawdziwie domową atmosferę i nie mają problemu z tym, aby poświęcić się mężowi i dzieciom. Jednocześnie jednak są pełne życie i ciągle stawiają przed sobą nowe wyzwania. Wodniki są wymagające, jednak dają od siebie tak dużo, że warto przymknąć na to oko. Ciekawe świata, a dodatkowo znakomicie gotują!

Envato

Rak

Kobiety spod tego znaku zodiaku decyzji o ślubie nie podejmą pochopnie, jednak kiedy już powiedzą tak, będą kochały na zabój. Są świetnymi gospodyniami, które dbają o piękny wygląd domu i potrafią sprostać wszystkim wyzwaniom. Kochają dzieci, jednak nie zapominają również o partnerze. Warto jednak pamiętać o tym, że nie wybaczają zdrady, a małżeństwo z nimi trwa do grobowej deski.

Envato

Koziorożec

Małżeństwo to dla tego znaku bardzo poważne zobowiązanie. Koziorożce wspierają swoich mężów i zazwyczaj wiele im wybaczają. Potrafią uwić ciepłe gniazdo dla swojej rodziny, jednocześnie rozwijając się zawodowo. Czasem jednak starają się matkować nie tylko dzieciom, ale także partnerowi, jednak to niewielka wada przy wszystkich zaletach.

Envato

Panna

Wesoła i gospodarna. Jest przyjaciółką, kochanką i wsparciem dla swojego męża. W rodzinnych sporach zawsze stanie po stronie partnera, pomoże mu w chwilach słabości, podrasuje jego styl i zachęci do zadbania o siebie. Małżeństwo to dla niej niemalże projekt długoterminowy, który może zakończyć się jedynie sukcesem. Panna nie potrafi się zbytnio rozczulać i czasem jest jak szef, który chwali za sukcesy.

Envato

Skorpion

Skorpiony jak prawdziwe lwice bronią swojej rodziny. Są namiętne i silne, dlatego lepiej z nimi nie zadzierać. To one rządzą w domu, dzięki czemu wszystko jest poukładane i nikt o niczym nie zapomina. Co więcej, tak gospodarują majątkiem, aby nigdy na nic nie zabrakło. Lepiej jednak nie próbować ich oszukać, ponieważ mają prawdziwy radar na zdrady. A o wybaczenie nie jest łatwo.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu