6 oryginalnych pomysłów na ślubny prezent

6 oryginalnych pomysłów na ślubny prezent

Goście weselni bardzo często zastanawiają się nad tym, jaki prezent na ślub wybrać dla pary młodej. Zdecydowanie najpopularniejszym podarunkiem jest koperta z gotówką oraz wino lub kwiaty. Warto jednak nieco zaszaleć i wybrać jakiś ciekawszy prezent.

Lot balonem dla dwojga

Podarunek z okazji ślubu powinien wywołać pozytywne emocje i sprawić, że na twarzy pojawi się uśmiech. Właśnie dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup vouchera prezentowego, na przykład na lot balonem dla dwojga. To świetna opcja, oczywiście pod warunkiem, że żaden z partnerów nie ma lęku wysokości. Ciekawym rozwiązaniem dla osób mieszkających w Krakowie lub jego okolicach jest widokowy lot balonem na uwięzi. Czas trwania tej niezapomnianej atrakcji to 10 minut, w trakcie których świeżo upieczeni małżonkowie mogą podziwiać miasto z góry i obserwować cudowne widoki. Tego typu prezent na ślub może być także dodatkiem do koperty lub innego podarunku dla pary młodej. 

Pobyt w SPA

Kolejną ciekawą propozycją jest pobyt w SPA lub masaż dla małżonków. Voucher na tego typu zabiegi może być prezentem, który sprawi bardzo dużo radości. Dzięki niemu partnerzy spędzą razem trochę czasu już po ślubie, bez względu na codzienne obowiązki. Można wybrać kilkudniowy pobyt w SPA, masaż pleców lub twarzy albo wizytę w gabinecie odnowy biologicznej. Warto wcześniej podpytać znajomych pary młodej o to, czy taki prezent im się spodoba. 

Hotelowe szaleństwo

Podróż poślubna co prawda jest tradycją, jednak obecnie nie wszystkie pary młode się na nią decydują. Właśnie dlatego warto sprezentować małżonkom pobyt w hotelu w Polsce. Taki voucher obejmuje zwykle nie tylko nocleg, lecz także kolację dla dwojga, śniadanie, a czasami też zabiegi SPA lub możliwość skorzystania z basenu. 

Degustacja wina i zwiedzanie winnicy

Dla par, które lubią wino i chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat jego produkcji, świetnym rozwiązaniem prezentowym będzie zakup vouchera na zwiedzanie winnicy i degustację win. Podczas pobytu tam małżonkowie mogą nie tylko podziwiać winorośle i poszerzyć swoją wiedzę na temat tego trunku, lecz także napić się go i zabrać do domu butelkę wina, aby rozkoszować się jego smakiem w samotności. 

Podwodna kolacja 

Podwodna kolacja to wyjątkowo ciekawy prezent, który może zachwycić młodą parę. W trakcie kolacji małżonkowie przez godzinę będą zwiedzać Afrykarium, a przez kolejne dwie spożywać posiłek, na który składa się przystawka, zupa, danie główne i deser. Oprócz tego otrzymają po dwa kieliszki wina oraz dostęp do różnych napojów. W trakcie kolacji para młoda będzie mogła podziwiać żółwie. 

Udział w spektaklu

To doskonały prezent dla tych par, które lubią spędzać razem czas, biorąc udział w wydarzeniach kulturalnych. Można kupić voucher na udział w ciekawym spektaklu w teatrze lub na rewiowy wieczór. Dodatkowo na miejscu małżonkowie będą mogli zjeść kolację i wypić drinka. 

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore