Astrolodzy określili najlepszą datę na ślub w 2020 roku!

Astrolodzy określili najlepszą datę na ślub w 2020 roku!

Podobno to, czy małżeństwo będzie szczęśliwe, nie zależy od daty ślubu czy wystawności wesela. Jednak okazuje się, że może to być nie do końca prawda. Według znanej astrolożki Carolyne Faulkner w 2020 roku warto wziąć ślub w konkretny dzień. Dlaczego?

Są osoby, które astrologie i horoskopy traktują nad wyraz poważne i nie wyobrażają sobie dnia bez przeczytania informacji o swoim znaku zodiaku. Istnieją również osoby, które zupełnie nie przejmują się tego typu informacjami, a gwiazdy traktują jedynie jako dobrych, nocnych kompanów. Czy zatem można wierzyć w to, że w 2020 roku istnieje jedna, najlepsza data na zawarcie związku małżeńskiego? Sprawdźcie, jak astrolodzy wyjaśniają swoją decyzję!

Najlepsza data na ślub w 2020 roku to…

Jeśli właśnie planujecie ślub i wesele i wciąż nie wyznaczyliście konkretnej daty, informacje jakie przekazała mediom znana astrolożka Carolyne Faulkner mogą być dla was niemałą podpowiedzią. Okazuje się bowiem, że w 2020 roku najlepiej powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” dokładnie 20 lutego 2020 roku. Dzień ten według Faulkner będzie miał magiczną moc! Liczba 20 symbolizuje Anioła i nowe początku, które dla związku są niezwykle ważne.

Astrologia i numerologia ukryte za datą 20/02/2020 są bardzo ciekawe! W numerologii cyfra 2 oznacza silną i spokojną kobietę, która równocześnie jest niezwykle pokorna i pełna łaski, jak i potężna i pełna determinacji. W astrologii numer 2 oznacza dom Byka, którym rządzi Wenus – bogini miłości i piękna reprezentująca cierpliwość i nieustępliwość, która potrafi ciężko pracować na to, aby stworzyć niezwykłą i trwałą jedność.

Faulkner o swoich przewidywaniach opowiedziała dziennikarzom portalu Dailymail.co.uk. Dodała również, że data jest dobra do rozpoczynania wszystkich dłuższych relacji, ponieważ nastąpi tranzyt Saturna z Koziorożca w Wodnika i dołączenie Jowisza, a taka sytuacja nie miała miejsca od 60 lat.

Możliwe, że pary, które chcą powiedzieć sobie tak w 2020 roku, w poprzednich życiach były w karmicznych związkach. W tym życiu w końcu uda się im być razem naprawdę – dodała.

Planujecie ślub w 2020 roku? 😉

4.9/5 - (11)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore