• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Biżuteria na ślub szyta na miarę

Biżuteria na ślub szyta na miarę

Przygotowania do ślubu bardziej spędzają sen z powiek Pannie Młodej niż jej przyszłemu mężowi. Pan Młody musi wybrać garnitur i ewentualne spinki do mankietów. Krawat natomiast bardzo często uzależniony jest od Panny Młodej i jej dodatków, które muszą ze sobą współgrać. Jak dobrać idealną biżuterię do kreacji Panny Młodej?

Biżuteria personalizowana

Kobiety uwielbiają, gdy wszystko składa się w harmonijną całość. Jak jednak opanować wszystkie te drobiazgi – buty, bukiet ślubny, makijaż, paznokcie, krawat, dekoracje i całą resztę – i sprawić, aby ślubna biżuteria od nich nie odstawała? Czy naprawdę musi być ona tak tendencyjnie klasyczna, srebrna lub kryształowa, aby nie rzucała się nadto w oczy? Otóż nie! Na ratunek przychodzi biżuteria personalizowana. Co to znaczy? – Że każda ozdoba może być wykonana tylko dla Ciebie, według Twoich preferencji i wytycznych! Planujesz fioletowy bukiet? – Wybierz kolczyki z fiołkowym akcentem. Wolisz czerwone usta i róże? – Dodaj biżuterii odrobinę pikanterii. Masz pierścionek zaręczynowy z granatowym kamieniem? – Skomponuj inne dodatki tak, by do niego pasowały. Jak to zrobić? Nic prostszego! Zamów swoją biżuterię u Dory Maar i nie katuj się niekończącymi wyprawami po sieciówkach – w końcu przed ślubem masz wiele ważniejszych rzeczy na głowie! Dora Maar jest młodą projektantką i twórcą biżuterii soutache i beadwork. Obojętnie którą technikę wybierzesz, masz pewność, że Dora Maar dostosuje projekt do twoich konkretnych potrzeb. Dzięki temu każdy szczegół tego wyjątkowego dnia będzie idealnie dopasowany i dopracowany.

Zamówienie biżuterii personalizowanej

Jak przebiega zamówienie biżuterii personalizowanej? Bardzo łatwo – Dora Maar zrobi wszystko za Ciebie, jedynym twoim zadaniem jest dostarczenie jej zdjęcia Twojej sukni ślubnej i krótki opis Twojej wymarzonej biżuterii. Możesz spodziewać się też kilku pytań pomocniczych, dzięki temu wspólnie ustalicie dokładniejszy wygląd ozdób. Pamiętaj jednak, że rękodzieło to czasochłonne zajęcie, zatem do Dory Maar zgłoś się najpóźniej miesiąc przed ślubem!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu