• MODA
 • URODA
 • ŚLUB I WESELE
 • STYL ŻYCIA
 • EKSPERT Z KLASĄ
 • SZUKAJ

Były chłopak nawiedził cię w snach? Sprawdź, co mówi o tym sennik!

Były chłopak nawiedził cię w snach? Sprawdź, co mówi o tym sennik!

Sny potrafią nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Wydaje nam się, że głowa jest wolna od dziwnych myśli, nadchodzi noc, a we śnie pojawia się ex, którego od lat już się nie widziało. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego tak się dzieje, sprawdź nasz sennik: były chłopak. 

Sny o byłych mogą być przeróżne: pozytywne i negatywne, przerażające, a czasem zastanawiające. Od tego, w jakiej sytuacji ex pojawił się w snach, zależy wiele, a przede wszystkim znaczenie mary sennej. Co, jeśli taki sen pojawia się na przykład przed nadchodzącym ślubem? Czy to oznacza, że jednak nie kochamy lub mamy jakieś wątpliwości. Dla niektórych sny są przepowiedniami, dla innych jedynie dziwnymi projekcjami pojawiającymi się w głowach. Jeśli jednak nurtuje cię ten temat, sprawdź, co oznacza sen o byłym chłopaku. Odpowiedzi na pytania o inne sny znajdziesz w naszych pozostałych artykułach, na przykład sennik: suknia ślubna czy sennik: obrączka

Sen o byłym chłopaku – co może oznaczać?

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, co może oznaczać sen o byłym chłopaku. Wiele zależy od tego, co mężczyzna robi, jak się zachowuje i jak my zachowujemy się w stosunku do niego. Co więcej, znaczenie ma również to, kiedy zakończyła się relacja i czy rozeszliście się w przyjaźni, czy jednak było między wami dużo złości i zarzutów. 

Według sennika, były chłopak pojawiający się w snach może znaczyć, że czegoś żałujemy i podświadomie tęsknimy za tą relacją. Jeśli sny pojawiają się bardzo często, najprawdopodobniej wciąż czujesz coś do ex i nie potrafisz poradzić sobie z tymi emocjami. Czasem sen o byłym chłopaku może świadczyć o tym, że martwisz się o swój obecny związek, ponieważ w poprzednim doszło na przykład do zdrady. Jeśli właśnie takie obrazy pojawiają się w twojej głowie, zobacz sennik: zdrada i sprawdź dokładnie, czego powinnaś się obawiać. 

Sen o byłym chłopaku
Envato

Zobacz także: Śniły ci się zaręczyny? Nie zawsze oznacza to dobre zmiany!

Sennik: były chłopak, który chce wrócić

Rozstajesz się z chłopakiem, podejmujesz tę trudną decyzję i nagle w snach on chce do ciebie wrócić? Znaczenie tego snu nie spodoba się wielu kobietom, które myślały, że poradziły sobie już z wszystkimi negatywnymi emocjami. Najczęściej sen o byłym chłopaku, który chce wrócić, oznacza, że żałujesz swojej decyzji i podświadomie starasz się znów nawiązać z nim kontakt. Może również oznaczać, że właśnie stoisz przed ważnym dylematem i nie wiesz, czy pozostawać w relacji, czy jednak zrezygnować z tego uczucia. 

Sennik: były chłopak – rozmowa

O takim śnie z pewnością marzą wszystkie kobiety, które rozstały się z partnerem, jednak wciąż bardzo za nim tęsknią. Spokojna rozmowa i utrzymywanie kontaktu wzrokowego to znak, że dla tej relacji jest jeszcze nadzieja. Jednak zanim zrobisz jakikolwiek krok, poważnie się zastanów. 

Sennik: były chłopak wyznaje miłość

Znaczenie snu, w którym były chłopak wyznaje miłość, może wiele osób zaskoczyć, ponieważ zupełnie nie jest związane z osobą, która wypowiada te słowa. To znak od podświadomości, że najwyższy już czas zrobić miejsce dla kogoś innego i że warto na nowo otworzyć się na szalone uczucie. Jeśli jesteś obecnie w związku, wyznanie miłości przez byłego może być znakiem, że w waszej relacji pojawiła się nuda i stagnacja, a ty bardzo potrzebujesz, aby wasze uczucie na nowo odżyło. 

Sennik: były chłopak z nową dziewczyną

Zobaczenie byłego chłopaka z nową dziewczyną nigdy nie jest łatwe. A co, jeśli taki obraz pojawia się w naszych snach? O dziwo, według sennika oznacza to, że nie mamy nic przeciwko kolejnym związkom byłego partnera, ponieważ już dawno zaakceptowałyśmy jego odejście. Może jednak świadczyć również o tym, że jest w nas zazdrość, ale dotyczy naszego obecnego ukochanego. 

Kobieta śpi na brzuchu i śni o byłym chłopaku
Unsplash

Sennik: były chłopak zdradza

Zdrada to niezwykle podstępna “żmija”, która po cichu zakrada się w życie człowieka, jednak kiedy już zada cios, najczęściej padamy na łopatki i przez długi czas nie możemy się podnieść. Co sennik mówi o byłym chłopaku, który zdradza nas w śnie. Jeśli tak właśnie zakończył się wasz związek, oznacza to, że wciąż przeżywasz tę sytuację. Sen o chłopaku, który we śnie wykazuje skruchę, oznacza, iż oczekujesz, że  również w prawdziwym życiu będzie tego żałował. 

Sennik: były chłopak z dzieckiem

Były partner i dziecko? O czym taki sen może świadczyć? Najczęściej jest to oznaka tego, że marzysz już o macierzyństwie i  zastanawiasz się nad tym, jakim ojcem będzie twój obecny ukochany. Może to być również znak, że chcesz się już ustatkować i poważnie myślisz o przyszłości. 

Sennik: były chłopak i obecny chłopak

Niestety ten sen nie świadczy o niczym dobrym. Pojawienie się obecnego i byłego chłopaka w jednej marze sennej mówi o tym, że wciąż tęsknisz za minioną relacją. Dodatkowo oznacza również, że wciąż porównujesz swoje związki, ponieważ w obecnym czegoś ci brakuje. Może jesteś przed zaręczynami (sennik: zaręczyny) i zastanawiasz się, jaką decyzję podjąć? To z pewnością znak, że czas przyjrzeć się obecnej relacji i może coś w niej zmienić. 

Kobieta ma sen o byłym chłopaku
Pexels

Zobacz także: Sen o szalonym weselu nie pozwolił ci spać? Sprawdź, co oznacza i co symbolizuje!

Sen o byłym chłopaku – co jeszcze może znaczyć?

Snów o byłym chłopaku jest oczywiście znacznie więcej. Sennik przewiduje jeszcze kilka możliwości. Oto one:

 • powrót do byłego partnera – marzysz o tym, aby znowu z nim być;
 • pocałunek z byłym – czas zrezygnować z nieudanego związku i poszukać nowej relacji;
 • były chłopak cię ignoruje – oznacza to, że wydarzyło się między wami zbyt wiele złych rzeczy, aby była możliwość powrotu, choć wciąż tęsknisz;
 • sen o chłopaku z młodości – tęsknisz za młodością i czasami, które były łatwiejsze;
 • były chłopak daje ci porady sercowe – to ostrzeżenie, aby nie powielać błędów z minionych związków;
 • lekceważysz byłego chłopaka – podświadomość daje ci znać, że za wszelką cenę należy o nim zapomnieć;
 • spotykasz go przypadkiem – taki sen może świadczyć o tym, że dla waszej relacji jest jeszcze szansa. 

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu