Candy bar w trzech odsłonach

Candy bar w trzech odsłonach

Słodki stół na weselach cieszy się coraz większą popularnością. Wszyscy kochają słodkości, a candy bar to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Słodki kącik można urządzić na różne sposoby. My proponujemy trzy pomysły:

Klasyczny candy bar

To stół pełen słodkich rozmaitości. Raj dla miłośników deserów w każdej postaci. Znajdą się tu ciasta, czekoladki, babeczki, pianki, żelki, cukierki, minideserki, owoce w czekoladzie… Wszystko, czego dusza zapragnie. Najważniejsze, by było słodko i kolorowo.

candy bar

Ice cream bar

Ciekawym, niebanalnym pomysłem na słodki stół jest stanowisko, przy którym weselni goście będą mogli wybierać spośród różnych rodzajów lodów. Ice cream bar to marzenie wielu par młodych i ich gości, a szczególnie tych najmłodszych.

ice cream bar

Cupcake bar

Stół pełen kolorowych babeczek na pewno będzie cieszył się zainteresowaniem wśród gości i będzie atrakcyjny nie tylko pod względem smakowym, ale też wizualnym. Ozdobne babeczki skradną serca wszystkich łasuchów. Można je przygotować na tyle sposobów, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

cupcake bar

Candy bar to niewątpliwie najsłodsza atrakcja weselna. Warto się na nią zdecydować, szczególnie, że w jego przygotowaniu ogranicza Was jedynie Wasza wyobraźnia.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).