Czego nie zabierać w podróż poślubną?

Czego nie zabierać w podróż poślubną?

Miesiąc miodowy zbliża się wielkimi krokami i najwyższy czas zacząć pakować walizki? Wyprawka przygotowana i ilość rzeczy, które naszykowaliście na wyjazd Was przerosła? Sprawdź, czego nie zabierać w podróż poślubną!

czego nie zabierać w podróż poślubną

Czego nie zabierać w podróż poślubną?

Praca

Zrezygnuj ze służbowego telefonu, laptopa i wszystkiego, co mogłoby zajmować Twój umysł pracą. W końcu jedziesz na urlop i nie są to zwykłe wakacje! Podczas podróży poślubnej powinniście cieszyć się swoim towarzystwem, więc jeśli tylko możesz sobie na to pozwolić, nie zabieraj ze sobą pracy.

Zbyt wiele ubrań

Poza tym, że zwyczajnie Ci się to nie opłaci, przy mniejszej ilości rzeczy łatwiej będzie Ci się zorganizować na wyjeździe. Postaw na sprawdzone zestawy i ubrania, które pasują do różnych stylizacji.

Zapas kosmetyków

Wybierz kosmetyki, bez których nie możesz obejść się na co dzień i nie pakuj do kosmetyczki produktów, które mogą się nie sprawdzić. Podróż poślubna to nie najlepszy czas na testowanie kosmetyków, szczególnie, że te mogą podrażnić skórę muśniętą słońcem.

Podczas pakowania się w podróż poślubną postaw na spryt i minimalizm. Najważniejsze, by uniknąć niepotrzebnych rozpraszaczy i zbędnego nadbagażu.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).