• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Czego nie zabierać w podróż poślubną?

Czego nie zabierać w podróż poślubną?

Miesiąc miodowy zbliża się wielkimi krokami i najwyższy czas zacząć pakować walizki? Wyprawka przygotowana i ilość rzeczy, które naszykowaliście na wyjazd Was przerosła? Sprawdź, czego nie zabierać w podróż poślubną!

Czego nie zabierać w podróż poślubną?

Praca

Zrezygnuj ze służbowego telefonu, laptopa i wszystkiego, co mogłoby zajmować Twój umysł pracą. W końcu jedziesz na urlop i nie są to zwykłe wakacje! Podczas podróży poślubnej powinniście cieszyć się swoim towarzystwem, więc jeśli tylko możesz sobie na to pozwolić, nie zabieraj ze sobą pracy.

Zbyt wiele ubrań

Poza tym, że zwyczajnie Ci się to nie opłaci, przy mniejszej ilości rzeczy łatwiej będzie Ci się zorganizować na wyjeździe. Postaw na sprawdzone zestawy i ubrania, które pasują do różnych stylizacji.

Zapas kosmetyków

Wybierz kosmetyki, bez których nie możesz obejść się na co dzień i nie pakuj do kosmetyczki produktów, które mogą się nie sprawdzić. Podróż poślubna to nie najlepszy czas na testowanie kosmetyków, szczególnie, że te mogą podrażnić skórę muśniętą słońcem.

Podczas pakowania się w podróż poślubną postaw na spryt i minimalizm. Najważniejsze, by uniknąć niepotrzebnych rozpraszaczy i zbędnego nadbagażu.

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu