• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

O czym pamiętać przed rozpoczęciem planowania ślubu i wesela?

O czym pamiętać przed rozpoczęciem planowania ślubu i wesela?

Na Twoim palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy i rozpoczynacie kolejny, wspólny etap życia? Sprawdź, o czym pamiętać przed rozpoczęciem planowania ślubu i wesela!

 

O czym pamiętać przed rozpoczęciem planowania ślubu i wesela?

Wspólny plan

Zwykle to kobiety przejmują inicjatywę w kwestii planowania ślubu i wesela. Należy jednak pamiętać o tym, że jest to Wasza wspólna uroczystość i każde z Was powinno przeżyć ją w taki sposób, by czuć się naprawdę wyjątkowo. Dlatego jeszcze przed rozpoczęciem realizowania listy ślubnych zadań, koniecznie porozmawiajcie o swoich pomysłach, wymieńcie się przemyśleniami w tej sprawie i przedyskutujcie poszczególne kwestie. Oczywiście, mogą one się od siebie różnić, dlatego tak ważne są…

Kompromisy

Trzeba o nich pamiętać, by przygotowania do ślubu przebiegły bez kłótni i niepotrzebnych nerwów. Jeśli wspólnie opracujecie plan działania, na pewno uda Wam się przygotować uroczystość, która będzie dla Was obojga spełnieniem marzeń! Pamiętajcie jednak, że Wasze pomysły mogą się od siebie różnić, ale na pewno uda się je dograć, przy czym kompromisy są niezbędne.

Spójna wizja

Zanim zaczniecie działać, powinniście stworzyć swoją spójną wizję ślubu i wesela. Może się bowiem okazać, że fotograf, którego wybraliście, czuje się dobrze w zupełnie innej stylistyce, że kwiaty w bukiecie nie wyglądają dobrze przy strojnej sukni lub motyw przewodni nie pojawia się na ślubnych zaproszeniach. Dlatego warto wcześniej przemyśleć styl ślubu i wesela oraz przygotować spójny plan działania.

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu