10 detali, o których zapominają Panny Młode

10 detali, o których zapominają Panny Młode

Chcesz być perfekcyjnie zorganizowaną Panną Młodą? Sprawdź, czy podczas przygotowań do ślubu na pewno nie zapomniałaś o żadnej z istotnych kwestii! Jakie są detale, o których zapominają Panny Młode? W tym artykule podzielimy się też przydatnymi radami, które pozwolą uniknąć niepotrzebnego stresu!

detale o których zapominają panny młode

10 detali, o których zapominają Panny Młode, a nie powinny

Strój na przedślubny poranek

„Jest jeden taki dzień, w którym kobieta wstaje i wie, w co się ubrać” – ten cytat krąży po sieci i dotyczy oczywiście Panien Młodych w dniu ślubu. Zanim jednak założysz na siebie białą suknię, czeka Cię cały przedślubny poranek! Nie zapomnij o naszykowaniu stroju, w którym wybierzesz się na makijaż i do fryzjera! Tym bardziej, jeśli podczas przygotowań do ślubu będzie towarzyszył Ci fotograf lub kamerzysta! Zachęcamy, aby tego poranka założyć strój, który będzie można zdjąć w taki sposób, by nie naruszyć ślubnej fryzury.

Hotelowy niezbędnik

Jeśli tuż po weselu nie planujecie powrotu do domu i będziecie nocować w domu weselnym, czy hotelu, nie zapomnijcie o spakowaniu rzeczy, których będziecie potrzebować, by przygotować się na dzień poprawin. Podstawowe wyposażenie kosmetyczki i strój na zmianę to niezbędne minimum!

Parasolka

Pogoda bywa kapryśna, a nawet delikatny deszcz potrafi skutecznie popsuć fryzurę i humor. Zadbajcie o to, by mieć przy sobie parasolkę!

Osoba kontaktowa

Tę rolę spełnia konsultant ślubny, jeśli jednak organizujecie wesele na własną rękę, warto wyznaczyć osobę, której numer telefonu będą znali wszyscy goście i usługodawcy. W dniu ślubu prawdopodobnie nie będziecie mieć przy sobie telefonów przez cały czas, więc dobrze będzie wcześniej wskazać innym osobę kontaktową, czyli np. świadka. Zadbajcie też o to, by ta osoba miała kontakt do innych osób, które dbają o odpowiedni przebieg ślubu i wesela.

Koszula na zmianę

Przypilnuj, by Twój przyszły mąż miał przygotowaną koszulę na zmianę. Każdy mężczyzna chce w dniu ślubu prezentować się znakomicie. Zdarzają się jednak drobne wpadki, dlatego warto pamiętać o koszuli na przebranie!

Harmonogram dnia ślubu

Warto opracować go z wyprzedzeniem i przemyśleć, ile czasu zajmują poszczególne etapy przygotowań. Pamiętaj o zapasie czasu między kolejnymi zadaniami, by bez stresu spędzić czas na makijażu czy u fryzjera. Jeśli uda się przygotować wszystko przed czasem, będziecie mieć chwilę na to, by pobyć trochę „tu i teraz” i nacieszyć się wspólnym oczekiwaniem. Dobrze jest poprosić świadka o to, by na bieżąco kontrolował sytuację.

Podział zadań

Zadbajcie o to, by każdy, kto będzie Wam towarzyszył, wiedział, jak będzie przebiegać ślubny poranek i znał swoje zadania. Poproście bliskich o pomoc, podzielcie się obowiązkami. Gdy wszystkie zostaną wykonane przed czasem, będziecie mieć chwilę na złapanie tchu przed ślubem.

Przedślubny posiłek

Zadbajcie o to, by rano zjeść porządne śniadanie! To niezwykle ważne. Nie chcecie przecież, by podczas uroczystości burczało Wam w brzuchach. Musicie mieć mnóstwo energii na tak ważny dzień!

Niezbędnik panny młodej

Koniecznie przygotuj sobie listę rzeczy, które w dniu ślubu musisz mieć pod ręką. Przygotuj się na nieprzewidziane wpadki i zadbaj o to, żeby niczego Ci nie zabrakło!

Buty na zmianę

Nawet jeśli na imprezach zwykle wytrzymujesz najdłużej w szpilkach, dzień ślubu to wyjątkowy czas, w którym musisz czuć się komfortowo i pewnie! Dlatego awaryjnie przygotuj parę butów na zmianę!

O czym jeszcze nie może zapomnieć Panna Młoda?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).