Dodatki ślubne: trendy 2019, które musisz znać!

Dodatki ślubne: trendy 2019, które musisz znać!

Jeśli planujesz ślub w 2019 roku, musisz wiedzieć, jakie dodatki ślubne będą na czasie i czego nie może zabraknąć w Twojej stylizacji. Zobacz nasz przegląd trendów, aby dowiedzieć się o najmodniejszych ślubnych dodatkach 2019 roku.

Jak wyobrażasz sobie swoje wesele? Romantyczne, glamour, organiczne czy vintage? A czy wiesz, że za pomocą dodatków można stworzyć dowolną atmosferę?

Moc w kolorze…

Musisz wiedzieć, że w świat mody ślubnej wkracza intensywna mieszanka barw, natomiast klasyczna biel odchodzi w cień. Modne będą dodatki w kolorze fioletu czy bordo, ale także purpury. Odejść od tradycji można również poprzez wybór sukni ślubnej w innym kolorze niż biały, np. brzoskwiniowym. Czemu nie? Tym bardziej że Instytut Pantone kolorem roku wyznaczył Living Coral, co oznacza „afirmujący życie koral”! Jednak barwy to niejedyne narzędzie, dzięki któremu można kreować emocje i nastrój wesela. Oto premiery tego roku.  

Sweterki

To świetna opcja dla panien młodych, które stawiają na wygodę. Sweterki dodają elegancji i są przy tym nietuzinkową alternatywą dla klasycznego bolerka. Co więcej, sweter jest propozycją dla kobiet, które staną na ślubnym kobiercu nie tylko zimą, ale także wczesną wiosną i późną jesienią. I są takie praktyczne! W końcu ten ciepły atrybut z pewnością możesz też wykorzystać przy jakiejkolwiek innej, mniej uroczystej okazji.

Diademy

Diadem wpięty we włosy sprawia, że będą wyglądać zjawiskowo i z klasą, subtelnie podkreślając kobiecą tajemniczość. Jest to nie tylko symbol monarchii! Z pomocą takiej biżuterii możesz stworzyć obraz prawdziwej greckiej bogini.

Kolczyki

Kolczyki zdobione piórami lub koralikami będą na czasie. Przy wyborze tego dodatku należy jednak zachować czujność.

Welony

Mimo że trendy zmieniają się z roku na rok, to wizerunek panny młodej wciąż kojarzy się z welonem. Jednak obecnie tradycyjne welony ustępują miejsca nieco bardziej współczesnym. Teraz nadszedł czas na welon o średniej długości, który można łączyć z koronkową opaską lub wieńcem z kwiatów. To kolejny hit tego sezonu.

dodatki ślubne 2019
Zdjęcie: Unsplash

Wieńce, szpilki, pióra

W sezonie 2019 będą królować zwięzłe i wyraziste fryzury. Miłośniczkom poprzedniej epoki projektanci proponują odważny dodatek: szpilki do włosów z piórami.

dodatki ślubne 2019
Zdjęcie: Unspash

Piękno tkwi w szczegółach

Pamiętajcie, dodatki ślubne muszą być widoczne!

Wyczarować klimat wesela można nie tylko za pomocą dodatków ślubnych, ale również dekoracji weselnych. Parom młodym, które dopiero poszukują atrybutów weselnych, polecamy zajrzeć do naszego katalogu firm, w którym można znaleźć m.in. wszelkie wyjątkowe dekoracje i dodatki ślubne w różnych zakresach cenowych.

Autor: Viktoriia Metelska

4.8/5 - (24)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore