• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Podniebne historie, czyli dron na przyjęciu weselnym

Podniebne historie, czyli dron na przyjęciu weselnym

Dron staje się coraz częstszym ‘gościem weselnym’, a Pary Młode, które zdecydowały się na taką usługę mogą liczyć na niebanalne ujęcia i reportaż weselny z całkiem nowej, podniebnej perspektywy. Jest to nowoczesne podejście do wideofilmowania, które szybko zagościło również w branży ślubnej. Zastanawiasz się czy dron to dobry pomysł na Twoje wesele? Czym kierować się przy wyborze profesjonalnych usługodawców? Zapraszamy do lektury!

Dron – coraz bardziej popularna usługa na polskim rynku

Aktualnie można zaobserwować rosnący trend na ujęcia z powietrza. Jest to niezaprzeczalne połączenie tradycji jaką jest film ze ślubu i wesela, z nowoczesnością, która przejawia się w niestandardowych ujęciach.Pary Młode coraz częściej decydują się na taką formę wideofilmowania ze względu na jej innowacyjność oraz wiele możliwości, które ze sobą niesie. Niezaprzeczalną korzyścią jest fakt, że dron bez problemu uwieczni te momenty, które nie są dostępne z perspektywy zwykłego aparatu czy kamery” – mówi pan Damian Kielczyńśki, ekspert w dziedzinie wideofilmowania i przedstawiciel firmy Sdron, która na co dzień zajmuje się profesjonalną fotografią i wideofilmowaniem.

Wideofilmowanie z powietrza – zalety

Przede wszystkim jest to nowość na polskim rynku, która z pewnością zaskoczy Waszych gości weselnych. Pary Młode mogą wyjść poza krąg tego co już było i zagwarantować sobie nowoczesną formę reportażu. Dzięki swojej ruchomej głowicy i możliwości wykonania ujęcia z dowolnej wysokości oraz pod dowolnym kątem, dron daje nieograniczone możliwości kadrowania, a wstawki z powietrza stanowią idealne uzupełnienie reportażu z wesela. Co ważne, cała usługa jest bezpieczna i nie zagraża prawidłowemu przebiegowi uroczystości. Czy istnieje lepsza pamiątka niż niebanalny film i zdjęcia, które zostaną z Parą Młodą na lata i będą idealnym odzwierciedleniem tego Najważniejszego Dnia?

17832_4

Usługodawca idealny – czym się kierować przy wyborze?

„Pary Młode najchętniej wybierają te firmy, które zagwarantują im kompleksowe usługi z zakresu fotografii i wideofilmowania, ponieważ daje im to poczucie profesjonalizmu oraz zmniejsza ilość podwykonawców i umów, co jest zdecydowaną zaletą w nawale przygotowań ślubnych” – wspomina pan Damian z firmy Sdron. Wybór jednej konkretnej firmy daję Parom Młodym gwarancję najlepszego reportażu weselnego, ponieważ kamerzysta i fotograf wielokrotnie współpracowali ze sobą, dobrze się znają i wiedzą jak się nawzajem uzupełniać, aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy i nie przegapić żadnego ważnego momentu podczas wesela. Reportaż będzie spójny, a Para Młoda zachwycona! 

Wesela – pozostałe trendy

Co jeszcze budzi zainteresowanie wśród osób planujących wesele? Z pewnością są to atrakcje weselne takie jak ciężki dym czy wytwornica baniek mydlanych, które idealnie sprawdzą się podczas Pierwszego Tańca i stworzą bajkowy klimat. Na popularności zyskują również fotobudki – zdjęcia robione podczas przyjęcia weselnego są doskonałym uzupełnieniem Księgi Gości czy po prostu pamiątką na lata. Firmy zajmujące się fotografią i wideofilmowaniem często mają powyższe usługi w swojej ofercie i kompleksowo zajmują się weselami. „Należy zadbać o to, aby Para Młoda uzyskała jak największą ilość usług przy zminimalizowaniu ilości umów, a ponadto stale udoskonalać swoją ofertę, tak aby sprostać wymaganiom każdego klienta” – wspomina pan Damian, dla którego każdy nowy klient to nowe wyzwanie i możliwość do wykorzystania swoich umiejętności.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu