3 pomysły na dzień po ślubie

3 pomysły na dzień po ślubie

631

Poprawiny, podróż poślubna czy odpoczynek we dwoje? Jaki jest najlepszy pomysł na dzień po ślubie?

dzień po ślubie

 

Poprawiny

Jeśli chcecie móc dłużej cieszyć się tym ważnym wydarzeniem w gronie bliskich, poprawiny będą najlepszym rozwiązaniem! Pamiętajcie, że nie będziecie mieć wtedy wiele czasu na odpoczynek po intensywnym dniu ślubu i nieprzespanej nocy, ale będziecie mieli okazję na kolejne spotkanie w rodzinnym gronie!

 

Podróż poślubna

Jeśli planujecie wesele w amerykańskim stylu, szalona podróż poślubna tuż po zabawie nie powinna nikogo zdziwić! Przygotujcie walizki, zaplanujcie wyjazd i tuż po weselu będziecie mogli wyruszyć na miesiąc miodowy! Gdzie warto się udać? Sprawdźcie tutaj 🙂

 

Małżeński odpoczynek

Ślub i wesele to ogromna dawka wrażeń. Emocje nie pozwolą szybko wrócić do rzeczywistości, ale po takim dniu na pewno będziecie potrzebować regeneracji! Zarezerwujcie trochę czasu tylko dla siebie, zaszyjcie się w przytulnym kącie i powoli oswajajcie się z nową sytuacją!

Jak zamierzacie spędzić dzień po Waszym ślubie?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).