Ekskluzywny ślub oraz niezapomniana podróż poślubna w jednym? Te miejsca was zachwycą!

Ekskluzywny ślub oraz niezapomniana podróż poślubna w jednym? Te miejsca was zachwycą!

Każda para młoda, planująca to najważniejsze wydarzenie w życiu, pragnie, by chwile przeżyte w dniu ślubu były wyjątkowe i niezapomniane. Często jednak organizacja tej niepowtarzalnej uroczystości spędza przyszłym nowożeńcom sen z powiek, a obawa przed tym, czy aby na pewno wszystko zostało dopięte na ostatni guzik nie pozwala oddać się magii tych niezwykłych chwil. Trud przygotowań wynagrodzić może jednak idealna podróż poślubna.

Biuro podróży CARTER® przygotowało dla was unikatową selekcję wyjątkowych, luksusowych hoteli, idealnych na wymarzony ślub oraz miesiąc miodowy.

Biuro podróży CARTER

Mauritius – jedno miejsce, wiele możliwości

Dla nowożeńców rajem na Ziemi, a zarazem idealnym miejscem na wymarzoną podróż poślubną będzie magiczna perła Oceanu Indyjskiego, czyli Mauritius. Ta egzotyczna wyspa zachwyca przede wszystkim cudownymi krajobrazami oraz możliwością organizacji wspaniałego, opiewającego w przygody i atrakcje pobytu. Perfekcyjny ślub wraz z romantyczną podróżą poślubną na jednej z najbardziej romantycznych wysp świata? Specjaliści biura podróży przygotują ofertę skrojoną na miarę waszych oczekiwań i potrzeb, dzięki czemu będziecie mogli ze spokojem celebrować te wyjątkowe chwile we dwoje.

Oferta biura podróży CARTER® skierowana jest do nowożeńców, którzy pragną na chwilę oderwać się od codzienności i przenieść w miejsce, w którym romantyczna lokalizacja, obsługa hotelowa na najwyższym poziomie, czy wspaniałe powitanie pary młodej, to nie dodatkowe udogodnienia, a po prostu hotelowy standard. W niektórych resortach wyjątkową atrakcją jest również specjalny prezent powitalny dla zakochanych, a także atrakcyjne zniżki oraz luksusowe dodatki, gwarantowane bezpłatnie w ramach pobytu.

Mauritius będzie idealnym wyborem nie tylko dla miłośników wypoczynku na plaży, czy pasjonatów sportów wodnych, ale także dla golfistów. Przed uroczystością istnieje możliwość zorganizowania dla przyszłej panny młodej oraz jej druhen niezapomnianego wieczoru panieńskiego w SPA, a dla panów – wieczoru kawalerskiego na polu golfowym. Tak spędzony dzień, będzie doskonałą formą relaksu przed tym emocjonującym momentem w waszym życiu.

Biuro podróży CARTER

Idealny ślub na rajskiej wyspie – kto z was nigdy o nim nie marzył? Otoczenie cudownych ludzi, bezkres oceanu, miałki, biały piasek pod stopami w akompaniamencie szumu fal – taką scenerię pamięta się do końca życia! Do tego kameralna uroczystość w uroczym kościółku na czerwonym dywanie wśród dźwięków marszu Mendelssohna? Biuro podróży CARTER® oferuje również profesjonalną usługę organizacji ślubu (w tym także ślubu kościelnego). 

Biuro podróży CARTER

Doskonałym sposobem na przedłużenie tych magicznych momentów będzie połączenie ślubu na Mauritiusie z waszym miesiącem miodowym. Specjaliści biura podróży CARTER przedstawią wam propozycje najlepszych hoteli, z którymi od lat współpracują, wraz z usługami, jakie oferują one dla nowożeńców. Wśród nich znajdziecie m.in. organizację ceremonii zaślubin, opiekę koordynatora ślubnego, dekoracje kwiatowe (bukiet dla panny młodej, butonierka dla pana młodego), romantyczną kolację na plaży z butelką szampana, sesję ślubną, oprawę muzyczną ślubu i wiele innych.

Uwieńczeniem ślubnej przygody na Mauritiusie będą luksusowe wycieczki dla nowożeńców po najpiękniejszych miejscach na rajskiej wyspie.

Biuro podróży CARTER

A może ślub na malowniczej Krecie?

Jeśli jednak z różnych powodów nie jesteście zainteresowani zaplanowaniem ceremonii ślubnej na Mauritiusie, biuro podróży CARTER® oferuje swoje usługi także w bliższych, niemniej zachwycających zakątkach świata, takich jak malownicza i romantyczna Grecja – Santorini, Zakynthos czy Kreta, które będą idealnymi miejscami zarówno na organizację bajkowego ślubu, jak i wymarzonej podróży poślubnej.

Klimatyczna Kreta to doskonałe miejsce na celebrowanie tych wyjątkowych chwil zwłaszcza dla par, dla których czas lotu do punktu destynacji ma znaczenie. Ta malownicza wyspa pozwoli wam na zaplanowanie wymarzonej ceremonii zaślubin, bez konieczności odbycia długiej i wyczerpującej podróży.

Biuro podróży może zorganizować tu dla was ślub cywilny lub w obrządku prawosławnym (ślub rzymskokatolicki na Krecie nie jest możliwy dla obcokrajowców). Ceremonię ślubu cywilnego zaplanować możecie w dowolnym miejscu i wybranej scenerii m.in. na plaży, w zabytkowych ruinach lub w ogrodach luksusowego hotelu.

Biuro podróży CARTER

Biuro podróży CARTER® jest jednym z pionierów turystyki luksusowej w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w organizacji ślubów sprawiło, że nie na dla nich rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Wystarczy pomyśleć życzenie, a doświadczeni specjaliści pomogą wam je spełnić.

Artykuł powstał przy współpracy z biurem podróży CARTER®.

4.5/5 - (17)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore