• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Ellie Goulding zachwyciła suknią ślubną. Jej wykonanie zabrało 640 godzin!

Ellie Goulding zachwyciła suknią ślubną. Jej wykonanie zabrało 640 godzin!

Sezon ślubny trwa również w gronie największych, światowych gwiazd. W miniony weekend sakramentalne tak powiedziała znana piosenkarka Ellie Goulding. Jak wyglądał jej ślub?

Ellie Goulding i Casper Jopling są parą od 2017 roku. W 2018 roku Jopling postanowił oświadczyć się ukochanej, a do zaślubin ostatecznie doszło w miniony weekend w gotyckiej katedrze York Minster. O samym związku piosenkarki nie wiadomo zbyt wiele, ponieważ niezwykle ceni ona swoją prywatność.

Na uroczystości Goulding pojawiło się wiele znanych gwiazd oraz członkowie rodziny królewskiej, między innymi księżniczka Eugenia czy Orlando Bloom i Katy Perry. Jak podaje magazyn „Hello” za organizację ślubu i wesela odpowiedzialna była ta sama firma, która stworzyła niezwykły spektakl, jakim był ślub Kate i Williama czy Meghan i Harry’ego.

Stylizowana suknia panny młodej

Ellie Goulding zdecydowała się na nietypową i stylizowaną suknię ślubną marki Chloé, która została uznana za prawdziwe dzieło sztuki przez wielu stylistów i krytyków mody. Kreacja, która wyszła spod ręki projektantki Natachy Ramsay-Levi, powstawała przez 640 godzin!

Jak zdradziła projektantka, w tworzeniu sukni brała również udział panna młoda, której zależało, aby kreacja nawiązywała do epoki wiktoriańskiej i gotyckiego klimatu katedry. Ręcznie robiona suknia ślubna została ozdobiona wieloma białymi koralikami.

A jak Wam podoba się suknia ślubna Ellie Goulding?

Zobacz także: Szukasz sukni ślubnej? Zajrzyj do naszego katalogu i znajdź najlepszy salon w swojej okolicy!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu