• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Fotobudka, czyli atrakcja na wesele

Fotobudka, czyli atrakcja na wesele

Imprezy okolicznościowe takie jak wesela, potrzebują niecodziennej oprawy, aby podkreślić wyjątkowość chwili. Dlatego też oprócz pięknych dekoracji, szukamy ciekawych atrakcji. Jedną z nich jest fotobudka.

Czym jest fotobudka?

Fotobudka to nowość, która coraz częściej pojawia się na różnego typu imprezach. Postawiona, w określonym miejscu, daje możliwość uwiecznienia chwili wszystkim uczestnikom zabawy. Wystarczy dotknąć ekranu, by bez pomocy fotografa wykonać serię około 4 zdjęć i po chwili trzymać je w ręku. Tak! Wydrukowane zdjęcia można odebrać od razu, wyciągając je z fotobudki. Bez wątpienia ten rodzaj atrakcji staje się hitem na weselach.

Jak zamówić usługę?

1. Przeszukaj różne oferty
Jeśli nie wiesz jeszcze nic o fotobudce, musisz przeszukać różne oferty, aby wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Zobacz, jak kształtują się ceny u różnych firm. Przeważnie są to pakiety po kilka godzin – dwie, trzy i więcej. Pakiet dwugodzinny jest optymalny. Przez ten czas na dwustuosobowym weselu wszyscy goście powinni zdążyć zrobić sobie zdjęcie. A przy tym świetnie się bawić.

2. Sprawdź jakość
Porównaj zdjęcia z imprez już zorganizowanych przez daną firmę. Zwróć uwagę czy zdjęcia są ostre, czy dobrze widoczny jest pierwszy plan. Sprawdź, jak prezentuje się tło na zdjęciach.

3. Wybierz tło
Przy zdjęciach z fotobudki bardzo ważne jest tło, na którym wykonywane są fotografie. Sprawdź, czy dana firma dysponuje wyborem teł. Porównaj ich jakość na zdjęciach w portfolio danej firmy.

4. Gadżety

Fotobudka potrzebuje oryginalnych gadżetów. Zapytaj, czy dana oferta je posiada. Podejrzyj fotografie w portfolio, aby sprawdzić, jak dane gadżety sprawdzają się w praktyce. Różnorodność i pomysłowość – to jest tutaj najważniejsze.

5. Obsługa

Fotobudka nie może stać samopas. Musi przy niej być przeszkolona obsługa, która oprócz ustawienia ostrości i tła, będzie potrafiła zachęcić ludzi do wygłupów przy zdjęciach. Ponadto, obsługa dba o to, aby gadżety nie leżały rozrzucone po całej sali.

6. Netto czy brutto?

Nie jesteś podmiotem gospodarczym. Nie interesują Cię ceny netto. Patrz, czy firma oferuje cenę brutto. Jeśli jest to cena netto, powiększ ją o podatek Vat.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu