Fotobudka na wesele – 4 kwestie, na które Para Młoda powinna zwrócić...

Fotobudka na wesele – 4 kwestie, na które Para Młoda powinna zwrócić uwagę

fotobudka na weseleFotobudka na wesele, czyli młodsza siostra aparatu fotograficznego wynalezionego już w 1888 roku, przeżywa obecnie swoje 5 minut i od kilku lat bawi i dokumentuje imprezy weselne na całym świecie. Większość z nas bez wahania przyzna, że fotobudka na wesele to dobry pomysł, ale jak  spośród tylu opcji wybrać najlepszą ofertę? Na co zwrócić uwagę, żeby nie  tylko rozkręcić zabawę, ale też nie przepłacić? Właśnie na te pytania  postaramy się odpowiedzieć wraz z Rafałem Janiszewskim, przedstawicielem firmy FotoFigle.

Godzina, dwie… a może całe wesele?

Niektóre Pary Młode organizują wesele na trzydzieści, a inne na dwieście osób. Czas, na jaki powinna zostać zamówiona fotobudka na wesele będzie oczywiście różny, w zależności od tego ile gości liczy Twoje przyjęcie weselne. Skorzystaj z oferty, która daje możliwość wynajęcia fotobudki na odpowiednią długość czasu. Dwie godziny na niedużą imprezę, a cztery lub nawet więcej na duże przyjęcia, podczas których nie jedna para zechce powtórzyć sesję. Najlepiej czas atrakcji, jaką jest fotobudka na wesele skonsultuj z firmą, która się tym zajmuje — ich doświadczenie w tej kwestii jest bardzo cenne.

Animator czy jedynie statysta?

Znajdujesz różne oferty, często zbliżone cenowo. Pierwsze, na co warto zwrócić uwagę to czy w cenie uwzględniono animatora, czy jedynie statystę, który zajmie się tylko obsługą fotobudki. Jeśli chcesz, żeby fotobudka na wesele faktycznie przyciągnęła Twoich gości i zapewniła im chwile szalonej zabawy, wybierz ofertę z animatorem. Osoba taka nie tylko potrafi uruchomić sprzęt, ale też rozluźni towarzystwo, wciągnie w foto-szał starszych członków rodziny i pomoże sprawnie dobrać najlepsze gadżety, co przełoży się na świetne zdjęcia!

fotobuska na wesele

Księga gości i upominek dla Waszych bliskich

Fotobudka na wesele zapewnia zabawę w czasie robienia zdjęć, ale co równie ważne, zostaną po niej setki zabawnych fotografii. Goście weselni mogą  wydrukować zdjęcia na miejscu i wkleić je do księgi gości wraz z dedykacją dla Was. Możecie też poprosić o dodatkowe odbitki, zamówić więcej płyt CD lub pendrive’ów, które będą świetnym upominkiem dla Waszych najbliższych i jednocześnie świetnym upominkiem i podziękowaniem za przybycie, które  możecie wręczyć na zakończenie przyjęcia weselnego. Upewnij się zatem czy oferta zawiera takie dodatkowe usługi. Po latach na pewno z przyjemnością i uśmiechem na ustach wrócicie do pamiątkowej księgi gości ze zdjęciami z fotobudki.

Gadżety do fotobudki? Oczywiście!

Jeśli już zaczęłaś szukać fotobudki wiesz, że firmy oferują niezliczone ilości  gadżetów, które urozmaicają zabawę i sprawiają, że zdjęcia będą wywoływać uśmiech na Waszych twarzach jeszcze długo po ich zrobieniu. Sprawdź zatem ile gadżetów i rekwizytów zawiera oferta, a także czy firma dostarcza różne tła do fotografii. Im większa różnorodność gadżetów, tym więcej zabawy będą mieli  Wasi goście podczas robienia zdjęć, a przecież o zabawę głównie chodzi.

Fotobudka na wesele

Jak wiemy, cena jest oczywistym kryterium wyboru fotobudki, ale nie pomijaj innych kwestii – fotobudka na wesele będzie świetną atrakcją weselną i pamiątką na kolejne lata więc warto dopiąć wszystko na ostatni guzik i wybrać kompleksową ofertę.

KOMENTARZE: 4

  1. Jeżeli szukacie naprawdę dobrej, solidnej fotobudki i to jeszcze w fajnej cenie, to sprawdźcie sobie koniecznie eventteam i ich ofertę. Polecili ich nam nasi znajomi i naprawdę, sprawdzili się świetnie na naszym weselu, 3 godziny przedniej zabawy i wspaniałe pamiątki!

  2. Zajmuje sie wynajmem Selfie Mirror Lustrzanej Fotobudki. Ilośc zdjeć zazwyczaj jest dowolna, nie ma ograniczeń odnośnie ilości wykonywanych przez Gości kopii. Instalacja urządzenia w wykupionym czasie to zwykły brak profesjonalizmu… Delikatnie mówiąc oczywiście. Nikt tak nie robi. Zreszta zajmuje to moze 3-5 minut. Dla mnie generalnie liczy sie to , aby jak najwieksza ilośc Gości skorzystała z oferowanej atrakcji.

  3. sprawdzić warto czy maszyna drukuje 1 czy dwie kopie zdjęcia. czy przyjdą pół godz wcześniej się rozlozyc czy beda ja składać w wykupionym czasie

Dodaj komentarz