• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Fotobudka jako źródło zabawy na wesele

Fotobudka jako źródło zabawy na wesele

Chętnie i często Młode Pary zamawiają na wesele dodatkowe atrakcje weselne. Powód jest oczywisty: chcą, by zaproszeni goście bawili się wyśmienicie a ich przyjęcie było zapamiętane na długo. Fotobudka spełnia te warunki idealnie. Czym jest? Jak ją zamówić i dlaczego warto?

Foto & fun, czyli pamiątka i zabawa w jednym

Fotobudka to słupek, który stawia się w określonym miejscu, na przykład na sali weselnej, by robił zdjęcia i drukował je zaraz po ich wykonaniu. Jedyne co muszą zrobić goście, to ustawić się przed nią i dobrze bawić!

– Zdjęcia wyglądają profesjonalnie, gdy przed słupkiem stawia się kolorowe tło. Przed nim stają goście imprezy ubrani w śmieszne gadżety, takie jak kolorowe duże okulary, wąsy, napisy, które udostępniamy w trakcie zabawy – mówi Anna Kisiel z My Funny Box, która zachęca do wynajmowania fotobudek „otwartych”, czyli z tłem ustawionym naprzeciw słupka. Dlaczego? – Wówczas zabawę mają nie tylko goście, którzy się właśnie przebierają i pozują do zdjęć, ale również osoby, które obserwują całą atrakcję – tłumaczy pani Anna.

Fotobudka jako źródło zabawy na wesele
fot. My Funny Box

Istotne jest to, że zdjęcia drukowane są w trakcie zabawy podwójnie. Jedno więc od razu trafia do rąk gości. Mogą zabrać je do domu i przywoływać w myślach udane przyjęcie weselne. Drugie jest pamiątką dla Pary Młodej. Ciekawym pomysłem jest wklejanie ich na przykład do pamiątkowej księgi gości. Zaproszone na wesele osoby, pod zdjęciem mogą wpisać życzenia dla Nowożeńców.

Fotobudka jako źródło zabawy na wesele
fot. My Funny Box

– Goście wychodzą z imprezy z najlepszą możliwą pamiątką, jaką jest ich uwiecznione na zdjęciu wspomnienie. Dodatkowo Zamawiający dostaje elektroniczną wersję zdjęć, które do woli może wykorzystywać chociażby na facebooku! – mówi Monika Matusik z My Funny Box.

Zdjęcia fotobudka drukuje w dowolnych formatach, mogą to być dwa paski po 3 zdjęcia lub po 4 zdjęcia, pasek pojedynczy lub cztery zdjęcia na jednym w formacie 10 x 15. Kolorystyka zdjęć także jest opcjonalna: od kolorowych, przez czarno-białe po sepię. Warto pamiętać, że w trakcie jednej godziny fotobudka jest wstanie wydrukować około 100 zdjęć, dlatego rzadko wynajmuje się ją na czas krótszy niż 2 godziny. To absolutne minimum dla stuosobowego wesela.

Dlaczego fotobudka zapewnia ogrom zabawy na weselu?

Goście mają najdalej 5 sekund, by przygotować się do zdjęcia, przyjąć odpowiednią pozę czy użyć kolorowych gadżetów. Po drugim zdjęciu ten czas się skraca. W pośpiechu więc zakładają peruki, przymierzają okulary. I nigdy nie maja pewności, w którym momencie zostaną „przyłapani”. Bawią się przy niej świetnie nie tylko dorośli, ale też młodzi, dzieci a nawet osoby w podeszłym wieku.

Fotobudka jako źródło zabawy na wesele
fot. My Funny Box

Ponieważ fotobudka to popularna atrakcja na wesele, należy zarezerwować ją nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Warto wtedy ustalić czas jej wynajmu i cenę, ale też zagwarantować sobie obecność pracownika firmy wynajmującej atrakcję, który będzie zachęcał do fotozabawy i czuwał nad jej przebiegiem.

Fotobudka jako prezent ślubny i podziękowania dla gości

Ci, którzy zastanawiają się nad niebanalnym i zabawnym prezentem dla Pary Młodej, powinni rozważyć właśnie fotobudkę. Nowożeńcy powinni być zachwyceni, ponieważ będą mieli po pierwsze zapewnioną atrakcję na weselu, po drugie: fotograficzne podziękowania dla gości, po trzecie: pamiątkowe zdjęcia dla siebie. Warunek jest jednak jeden: trzeba mieć pewności, że fotobudka na wesele nie została zamówiona już przez Młodą Parę!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu