Gdzie zorganizować swoje wymarzone przyjęcie?

Gdzie zorganizować swoje wymarzone przyjęcie?

Kameralny ślub, urodziny, komunie to niezwykle ważne i przełomowe momenty zarówno w naszym życiu, jak i naszych dzieci. Wypowiedzenie sakramentalnego „tak” w obliczu przyjaciół i rodziny – to marzenie każdej, zakochanej pary. Zdmuchnięcie świeczek na lukrowanym torcie to ulubiony moment szkrabów, które w tej sposób spędzają wymarzone urodziny. Nic więc dziwnego, że rodzice, narzeczeni i członkowie rodziny angażują się w wielomiesięczną organizację – dobierając dekoracje, testując pyszne torty, a także wybierając doskonałe miejsce, które odda podniosłość tej chwili. Przestrzeń, w której będziesz bawić się ze swoimi bliskimi może być przytulną oazą, otoczoną pięknymi krajobrazami i zielonymi lasami. Idealnym przykładem takiego miejsca jest Hotel Bacówka Radawa & SPA.

Po pierwsze: lokalizacja

Doskonałe przyjęcie okolicznościowe to mieszanka: dbałości o detale, pieczołowitej organizacji i szczypty kreatywności.

Niezwykle ważna jest także lokalizacja, która staje się doskonałym tłem dla najpiękniejszych chwil – w tym dla urodzin czy ślubów w plenerze. Wybierając hotel lub restaurację zwróć więc uwagę, aby okoliczne tereny sprzyjały pieszym wędrówkom i zapierającym dech w piersiach zdjęciom, które docelowo znajdą się w rodzinnym albumie. Przepiękne, okoliczne tereny mają szczególne znaczenie w przypadku przyjęć, trwających kilka dni – np. gdy zaproszeni goście chcą poznać tę część Polski.

Na koniec upewnij się także, że wybrane miejsce posiada dogodne połączenie z dużym miastem lub główną drogą – zwłaszcza, jeśli część gości zdecyduje się przybyć komunikacją publiczną.

Cel ten całkowicie spełniają tereny Podkarpacia, które urzekają malowniczymi krajobrazami, pięknymi widokami i zielonymi terenami – tętniącymi życiem fauny i flory.

Adobe Stock

Po drugie: hotel

Idealne miejsce na przyjęcia okolicznościowe to nie tylko ośnieżone lasy i kamieniste ścieżki.

Podstawą udanego przyjęcia – chrzcin, urodzin, kameralnych wesel jest m.in. udekorowana sala i hotel, który zapewni profesjonalną obsługę i przytulne pokoje, umożliwiające odpoczynek i relaks po całonocnej zabawie lub biznesowym spotkaniu.

Wybierając docelowy hotel lub domki letniskowe, upewnij się, że te posiadają:

  • doświadczenie w organizowaniu podobnych, tak ważnych uroczystości – komunii, urodzin, chrzcin, spotkań firmowych i biznesowych,
  • wystarczającą liczbę pokoi, które spełniają Twoje wymogi jakości,
  • bogatą ofertę menu, dzięki której goście otrzymają przystawki i ciepłe posiłki,
  • profesjonalistę, który pomoże udekorować i przygotować salę na przybycie gości,
  • miłą obsługę, która uatrakcyjni pobyt i pomoże w całym procesie organizacyjnym,
  • atrakcje – np. w postaci SPA lub terenów rekreacyjnych dla dzieci. Punkt ten jest szczególnie ważny, jeśli chcesz zapewnić swoim gościom dodatkowe udogodnienia i relaks.

Przyjęcia okolicznościowe w Hotelu Bacówka Radawa & SPA

Idealnym miejscem na urodziny, chrzciny, komunie lub kameralne weselne przyjęcie jest malowniczo ulokowany Hotel Bacówka Radawa & SPA. Leżący nieopodal zalewu w Radawie ośrodek zapewnia dogodne połączenie z autostradą A4 (niecałe 30 km) oraz dostęp do okolicznych, gęstych lasów – doskonałych na rodzinne, piesze wycieczki.

W ofercie znajdują się przytulne pokoje oraz domki, które wynajmować można dla całych, wieloosobowych rodzin. Ponadto doświadczenie i świadomość podniosłości chwili powoduje, że Hotel Radawa zadba o klimatyczną salę Parzenica, a także dostarczy smakowitych dań, przygotowanych przez wielokrotnie nagradzaną restaurację Ferula. Wśród dostępnego menu znajduje się również bufet dla najmłodszych, oferujący kolorowe, zdrowe i przepyszne przekąski.

Adobe Stock

Na tym malowniczym terenie – oprócz lasu sosnowego i rzeczki – znajduje się Strefa Relaksu, która umożliwia upragniony wypoczynek. W ofercie SPA znajdują się np. bania z gorącą wodą oraz masaże relaksacyjne, dbające zarówno o ciało, jak i duszę wszystkich gości. Wśród dostępnych pakietów, skorzystać można m.in. z:

  • zabiegów na twarz: intensywnie nawilżających, ujędrniających komórkami macierzystymi, liftingujących i rozświetlających z użyciem witaminy C;
  • zabiegów na ciało: aromatycznego peelingu całego ciała, autorskiego zabieg „Magia sosnowego lasu” oraz luksusowego zabiegu z drobinami złota;
  • masaży: gorącymi kamieniami, aromatyczną świecą lub stemplami ziołowymi.

Ponadto w pakiecie wakacyjnym skorzystać możesz z kompleksu trzech, podgrzewanych basenów (w tym dwóch brodzików) oraz z podgrzewanego basenu wewnętrznego.

Najmłodsi zaproszeni członkowie rodziny skorzystać mogą z wielu, dedykowanych atrakcji – np. z zewnętrznego i wewnętrznego placu zabaw, sali kinowej, sali klocków, mini golfa, wypożyczalni rowerów, hulajnóg, quadów oraz sprzętu wodnego, a także zewnętrznych szachów, mini zoo, codziennego karmienia zwierzątek oraz atrakcyjnych i kreatywnych animacji. Dzięki tak zorganizowanej przestrzeni rodzice mogą bawić się i wznosić toast bez obawy o swoje pociechy, które w tym czasie angażują się w nowe i ciekawe aktywności. Wszystkie ta atrakcje są szczególnie istotne, gdy organizowane są wymarzone urodziny dla najmłodszych jubilatów.

Podobne atrakcje proponujemy czworonożnym gościom, oferując dedykowany „Pakiet na Cztery Łapy”. To w nim znajdziesz m.in. wstawkę powitalną, legowisko, osobistą miskę dla zwierzaka oraz ogólnodostępne miski z wodą na terenie obiektu. Wszystko to uzupełnia zielony skwer dla psiaków, umożliwiający codzienne schadzki.

Ponadto, otaczająca przyroda i malownicze tereny są wprost idealnym tłem dla kameralnych ślubów plenerowych – tak pięknych, romantycznych i popularnych przez cały rok.

Adobe Stock

Wydarzenia i imprezy firmowe

Oczywiście oprócz wesel i przyjęć okolicznościowych (urodzin, chrzcin i komunii), na terenie obiektu zorganizować możesz spotkania biznesowe lub szkolenia tematyczne. Hotel Bacówka Radawa & SPA udostępnia trzy sale: Parzenicę, Ferulę oraz Oranżerię, które różnią się wielkością i możliwościami aranżacyjnymi. Co ważne – każda z nich wyposażona jest w profesjonalny sprzęt tj. flipchart, ekran, wskaźniki laserowe.

Oprócz powyższych Hotel Bacówka oferuje także salę kinową, którą można zaaranżować pod spotkania edukacyjne lub prelekcje z prezentacjami. Ponadto, na terenie obiektu możesz skorzystać z zajęć integracyjnych – tj. paintballu, strzelnicy, SPA, ogniska, grilla, a w sezonie zimowym kuligu – który urozmaici niemalże każdy, wspólny „wypad”.

W Hotelu Bacówka Radawa & SPA tworzymy najpiękniejsze wspomnienia, które zostaną w pamięci na lata. Miejsce to dba o Twój wielki dzień, jednocześnie dziękując za zaufanie i możliwość uczestniczenia w tych ważnych chwilach.

Oceń artykuł

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore